Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rico11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rico11

  1. Wielkie dzięki za odpowiedzi. Troszkę się uspokoiłem. Ale wiecie może czy zamiast tego zwykłego koło można założyć to ze sprzęgiełkim na ten sam alternator. Koszt takiego koła to 100 zł (zamiennik firmy INA) i jeśli to miło by choć trochę pomóc to wolał bym założyć i mieć spokój na dłużej ( no bo chyba jakiś powód był że zamiast zwykłych kół zaczęli montować te ze sprzęgłem ) Mi po raz pierwszy napinacz padł przy 155 tyś, kolejny przy 220tyś,no i teraz przy 249tyś, niestety tamte były używane i nie mam pojęcia jakie miały przebiegi. Mam nadzieję ze ten potrzyma troszkę dłużej. Myślałem jeszcze czy to może być wina paska bo zawsze kupuję GATSA-a ( akurat taki mają w najbliższym w sklepie ). Może lepiej poszukać Contitecha, lub kupić ori ? [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 15:12_________________________________________________Jednak nie wymieniałem tego koła bo mój mechanik powiedział że to nie będzie takie proste. Założyłem dziś nowy napinacz i pasek i odrazu silnik ciszej pracuje. Mam nadzieję ze się tak szybko nie zepsuje. Dzięki za pomoc.
  2. Przeginało się koło po którym kręci się pasek co w efekcie powodowało piszczenie paska zwłaszcza na zimnym silniku. Dodatkowo koło napinacza tarło o koło na którym zamontowany jest wiatrak.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 14:24_________________________________________________A czy w Tobie spetsnaz nie zepsuł się nigdy napinacz, jeśli nie masz tego sprzęgiełka?
  3. Witam. Chciałbym sie od kolegów dowiedzieć czy w każdym kole pasowym alternatora jest sprzęgiełko jednokierunkowe? Ja mam alternator BOSCH 0123 515 008 70-120A, oznaczenie audi 028 903 028F I jeszcze jedno pytanko czy jeśli nie mam takiego sprzęgiełka to czy mogę zamontować rolkę ze sprzęgiełkiem zamiast tej którą mam? Pytam ponieważ padły mi już 3 napinacze i nie wiem czym to jest spowodowane. Napinacze były ori. ale używane teraz kupiłem nowy w aso i wolałbym się przed montażem upewnić że przyczyną awarii było na pewno to ze napinacze nie były nowe. Czytałem ze przyczyną może być właśnie uszkodzone sprzęgiełko tej rolki, tylko co jeśli nie ma sprzęgiełka? ( a mechanik mówi mi ze nie mam) Proszę pomóżcie Pozdrawiam.
  4. [Poznań] Witam i pozdrawiam wszystkich. Jeżdżę moją audiką już od 8 lat. Niedawno dowiedziałem sie dopiero ze istnieje takie forum, więc sie zapisałem. Planuję zmianę na jakieś nowsze Audi ale nie mogę sie zdecydować. Do usłyszenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.