Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  2. Oowiadasz to o wiele lepiej niż jest napisane Dzięki za spota i miłego dnia
  3. Mogę podejść po pracy jeśli chcecie Wg to
  4. Zacnie ale ta naklejka aquaauto na tyle tak srednio jak dla mnie Siema all
  5. Jeszcze się nie nauczyłeś ? Choć w sumie xDrive to jest to samo co quattro tylko że inne ?
  6. juz ? napisz co tam masz ;-) Tam jest wszystko! KERCZI service - nawet żarówki zmieniał
  7. Chłopak zabrał dziewczynę do zoo. Przechodzą obok klatki goryla, który na widok dziewczyny zerwał się i zaczął ryczeć. - Ty, zobacz jaki napalony. Pokaż mu kawałek cycka, zobaczymy co zrobi. Dziewczyna odsunęła lekko dekolt, na co goryl zaczął szarpać za kraty i ryczeć. - Ale się podjarał. Weź się wypnij, to chyba oszaleje. I faktycznie, dziewczyna wypięła się w kierunku wielkiej małpy, która wpadła w szał. Goryl rozbijał się po całej klatce, prawie ją rozwalając. Bił wielkim łapami w kraty, skakał i ryczał. Nagle chłopak złapał dziewczynę i wrzucił do środka. - A teraz wytłumacz mu, że boli cię głowa.
  8. Brawo !!!!! Rezamy avanta na spocie ?
  9. z rana Wczoraj ładnie dopisało aut Dzięki za spota
  10. Gabriel będziesz na spocie? Prosił bym cie o skasowanie serwisu. bede na spocie, ale nie bede jechal z domu i nie bede mial kompa - jak ktos zabierze ze soba, to nie ma sprawy JA wezmę swoją błyskawicę Miodzio to może już włączaj powoli
  11. +1 Miłego dnia Panowie
  12. Ramzes polerowanej już nie będziesz kopał ?
  13. Wczoraj na Rybitwach ~ 22.00 biała B8 Avant z czarnym dachem - kolega, który 2 tyg temu był na spocie pierwszy raz. W tym samym miejscu Gabriel
  14. Ja mam w planach własnie wyrezanie czegoś takiego na małym mikrokontrolerze, ale jak na razie nie mam czasu Jeszcze masz tutaj temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-modulu-coming-home-ori-319642/
  15. Pewnie:wink: Czyli nie zmieniamy miejsca ? Na bogato
  16. Jeśli masz kalendarz to w grudniu srebrne b8 (chyba pierwsze z tych 3ch mniejszych)
  17. Ostatnio tyle słońca.. Ciekawe czy PABLO miał czas na opalanie
  18. +1 ...napinatory....zluzujcie Panowie.............wierzcie ,że nie warto ..... PABLO...jakbyś był 2 godziny na spocie i by 15-stu chłopa z Ciebie ryło to byś się mógł urażać....wpadnij na gliwickiego spota .......zobaczysz o czym była mowa ....... a tu...,że tak powiem... miłego dzionka ...spadam na rowerek z małym Szkrabem Szerokości
  19. Bez ankiety problem nie będzie pewnie rozwiązany, na szczęście mamy na to jeszcze troche czasu, ponieważ pobieranie biletów ma obowiązywać dopiero od 15 maja. btw Jedziesz o 50 km/h za szybko? Stracisz prawo jazdy - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości
  20. Myślał ktoś o nowym miejscu spotów ?
  21. Współczuję Widzę, że szydera się spodobała na Krakowskich spotach
  22. Panowie znacie jakichś speców od prostowania felg w krk ?
  23. PABLO będziesz jutro na spocie ?
  24. Panowie nie będzie ktoś przejeżdżał przez Lublin?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.