Treść opublikowana przez Shadow
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oowiadasz to o wiele lepiej niż jest napisane Dzięki za spota i miłego dnia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogę podejść po pracy jeśli chcecie Wg to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zacnie ale ta naklejka aquaauto na tyle tak srednio jak dla mnie Siema all
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze się nie nauczyłeś ? Choć w sumie xDrive to jest to samo co quattro tylko że inne ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz ? napisz co tam masz ;-) Tam jest wszystko! KERCZI service - nawet żarówki zmieniał
-
Strefa Śmiechu
Chłopak zabrał dziewczynę do zoo. Przechodzą obok klatki goryla, który na widok dziewczyny zerwał się i zaczął ryczeć. - Ty, zobacz jaki napalony. Pokaż mu kawałek cycka, zobaczymy co zrobi. Dziewczyna odsunęła lekko dekolt, na co goryl zaczął szarpać za kraty i ryczeć. - Ale się podjarał. Weź się wypnij, to chyba oszaleje. I faktycznie, dziewczyna wypięła się w kierunku wielkiej małpy, która wpadła w szał. Goryl rozbijał się po całej klatce, prawie ją rozwalając. Bił wielkim łapami w kraty, skakał i ryczał. Nagle chłopak złapał dziewczynę i wrzucił do środka. - A teraz wytłumacz mu, że boli cię głowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brawo !!!!! Rezamy avanta na spocie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z rana Wczoraj ładnie dopisało aut Dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gabriel będziesz na spocie? Prosił bym cie o skasowanie serwisu. bede na spocie, ale nie bede jechal z domu i nie bede mial kompa - jak ktos zabierze ze soba, to nie ma sprawy JA wezmę swoją błyskawicę Miodzio to może już włączaj powoli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 Miłego dnia Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes polerowanej już nie będziesz kopał ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj na Rybitwach ~ 22.00 biała B8 Avant z czarnym dachem - kolega, który 2 tyg temu był na spocie pierwszy raz. W tym samym miejscu Gabriel
-
Montaż halogenów/podłączenie/coming home? elektroMistrz - Nowy Sącz/Małopolska?
Ja mam w planach własnie wyrezanie czegoś takiego na małym mikrokontrolerze, ale jak na razie nie mam czasu Jeszcze masz tutaj temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-modulu-coming-home-ori-319642/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie:wink: Czyli nie zmieniamy miejsca ? Na bogato
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Jeśli masz kalendarz to w grudniu srebrne b8 (chyba pierwsze z tych 3ch mniejszych)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatnio tyle słońca.. Ciekawe czy PABLO miał czas na opalanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 ...napinatory....zluzujcie Panowie.............wierzcie ,że nie warto ..... PABLO...jakbyś był 2 godziny na spocie i by 15-stu chłopa z Ciebie ryło to byś się mógł urażać....wpadnij na gliwickiego spota .......zobaczysz o czym była mowa ....... a tu...,że tak powiem... miłego dzionka ...spadam na rowerek z małym Szkrabem Szerokości- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bez ankiety problem nie będzie pewnie rozwiązany, na szczęście mamy na to jeszcze troche czasu, ponieważ pobieranie biletów ma obowiązywać dopiero od 15 maja. btw Jedziesz o 50 km/h za szybko? Stracisz prawo jazdy - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślał ktoś o nowym miejscu spotów ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Współczuję Widzę, że szydera się spodobała na Krakowskich spotach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie znacie jakichś speców od prostowania felg w krk ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO będziesz jutro na spocie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie będzie ktoś przejeżdżał przez Lublin? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!