Treść opublikowana przez Shadow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@D4NTE @OGr wy jesteście felgowe friki - macie do polecenia kogoś do pomalowania alu ? Z jakimś normalnym terminem.. ? Chętnie posłucham też innych ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać ? "Zwiększenie strefy i podniesienie cen opłat do 8zł za pierwszą godzię, 7.20 drugą i 6 za trzecią = 21.20 za trzy godziny. Co oznacza, że: - Gospodarka finansowa miasta może runąc przez gwałtownie malejące przychody z kin, restauracji, kawiarni i sklepów - w końcu kto zje śniadanie na rynku czy kazimierzu, przejdzie się na zakupy do małych Polskich sklepów, jeżeli za postój musi zapłacić 21 zł? W galerii taniej. - Kino Kijów, teatr i opera są w kłopotach - w końcu bilet do kina 22 zł plus 21,20 zł parkowanie = 43 zł. Wszystko co niezależne, polskie i nie sieciowe może umrzeć. A w galerii przecież taniej. Taki patriotyzm. - Galerie pewnie też podniosą ceny ponieważ na ich parkingi wyrzuci wszystkie auta, zwłaszcza, że tam też jest parking płatny całą dobę i w weekendy - tak jak ma być po reformie. - Jeszcze mniej ludzi wyjdzie z domu w niedziele niehandlowe 3 godziny spaceru z dzieckiem (chyba, że jeździsz tramwajem z wózkiem i dziecmi) = 21,20 plus gotatkowa godzina 5 zł = 26,20 (ale MPK podnosi ceny biletów). - MPK i tak podnosi ceny biletów więc aletrnatywą w zimie jest już tylko rower i skuter - "słoiki", wszystkich którzy nie mają wynajomowanego mieszkania jako adresu w którym składają podatki wyrzuci POZA STREFĘ (i tym do 3-4 kilometrów poza strefą naprawę współczuję) - Jeżeli musisz przyjechać do pracy samochodem Twój postój za 8 godzin i kilkadziesiąt minut będzie Cię kosztował 47-50 zł mniej od wypłaty - jeżeli zarabiasz 13 zł na rękę to za twój dzień pracy dostaniesz ok 55 zł."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Szanownych w ten piękny zimowy poniedziałek aż chce się zerwać z łóżka!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
We wrześniu tak samo jakiś gruby kozak! Ciekawe skąd miał na to pieniądze..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgadłeś - całe szczęście nie musiałem tego ściągać ? z pozdrowieniami dla @Wurger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziane ostatnio w bronowicach:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie! @skotyman nie skąpiłem chcąc tanią usługę, a wartą swojej ceny bez niepotrzebnej marży, także bardzo Cię proszę bez takich uszczypliwości, bo wiem gdzie mieszkasz - Somsiad!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Panowie. Ktoś podeśle speca od prostowania felg w okolicy ? Dobrze i w sensownych pieniążkach najlepiej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na tej spapranej kostce przed urzędem, dziś też..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@Transitpower dostał gorsze rzeczy, które nawet jego zniesmaczyły.. Btw dziś sobie jechałem moim autem klasy premium (BMW E36) mijając @D4NTE i gość udawał, że nie widzisz.. Szczerze to nie miałem pojęcia, że ludzie mogą być tak zawistni jak ktoś się dorobił i kupił wreszcie wymarzone auto..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładne, ładne!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie za spota! Jak zawsze miła, kulturalna wymiana poglądów - było mi bardzo miło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam szanowne grono , @Radekst gdzie siedziałeś na konferencji apple ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie ! Jak zawsze bardzo zabawnie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co za pazerne komuchy... https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad-szykuje-nowy-podatek-dla-przenoszacych,233,0,2411497.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie kto obszywał kierę ? Łukasz czy Marcin ? Jakie wrażenia ? Polecacie ? Ile $$$ ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@FANTOMAS byłbyś tak uprzejmy i wrzucił artykuł o którym wspominałeś wczoraj z zakresu nowej metodologii rozliczania vat ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ceny paliwa w dół! https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceny-paliw-ropa-naftowa,141,0,2407821.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hello, nie leci ktoś przez Żywiec w najbliższych dniach ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Puściłem awaryjne [emoji846] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tygrysku, ale tu jest napisane RS3 Też mnie interesuje !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napewno zadupca grubo, ale i tak mało niuta IMHO. U mnie w serii jest 360@460Nm, a po programie na ~420 robią 670Nm - też z 2ch litrów. Kolejna kwestia, że są hamownie i hamownie Przy takiej masie to musi być pocisk..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajne te eSki, ale niuta coś mało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Panowie ! Gdzie dostanę te oponki 15" o których mówiliśmy wczoraj ? @D4NTE