Treść opublikowana przez Shadow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Postawisz kubełek i będzie spoko [emoji16] Ten tego - dzięki za spota! Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dwóch rąk brakło żeby policzyć Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Kojarzy ktoś dorabianie haków holowniczych ? Przydałby mi się do Evo, a z gotowcami to raczej ciężko..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych Panowie! Btw ciekawa ramka Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jezt Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powyżej 2h godzin zaczyna się opłata. 3cia godzina dopiero 2zł Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hello! Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dosyć ciekawie wygląda to koło na A6. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajne, fajne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skoro tak wszyscy myślą nad zmianą kół to warto mieć poprawną technikę: --- Powitać DANTE co Ty masz za kierę ?! Pasek na środku.. szport. dziś zauważyłem jak się mijaliśmy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja, Ja! Mogę Ja! @Wurger uwaga! Dobrze @Radekst, że B5 pogoniłeś http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/akcja-smog-w-krakowie-policja-kontroluje-spaliny-samochodow/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pomocny Radosław [emoji23]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dokładam NIC - part I [emoji39] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W ośce z widlastą R4 [emoji39] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Panowie Nie ma ktoś astry 3jeczki w dizlu czasem ? Potrzebuję zdjagnozować jeden problem, przez chwilową podmianę czujnika przepływki - ofc %-towe rozliczenie jest oczywiste. Przepiecie tego to 5min roboty, a mechanicy nie mogą ogarnąć, bo do czegoś takiego albo wymiana części po kolei albo mierzenie częstotliwości oscyloskopem.. Gdyby ktoś miał takie auto i 10min wolnego czasu to flaszka może mu wpaść. Dzięki za spota oczywiście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skąd masz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe jaka frekwencja na spocie przy takiej Syberii na polu.. Ja na film raczej mógłbym się wybrać choć oceny ma tragiczne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie pierwsze co to otwarte sieci w centrach handlowych do których każdy się łączy.. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski zdrówka! Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sporo masz tych RNS'ów Kerczi PrzypadeG ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Kerczi! Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zacznij sprawdzać przed dolaniem [emoji14] Ramzes na dachu też się auto odśnieża! Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zakładaj w dziale sprzedam/zamienię "Sprzedam olej" Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka