Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Witam serdecznie szanowne grono
  2. @Cuber zarzuć proszę muzyką ze spota
  3. Dzięki wielkie za spota
  4. Powinienem się obawiać ? Btw powitać
  5. Powitać Co wy tacy spokojni przy piąteczku ?
  6. Macik tylko, że już schodzi
  7. Dzięki Panowie Swoją drogą kiedyś był temat kamer do auta - wybrałeś coś @FANTOMAS?
  8. To samo co A8 tylko Evo X
  9. Na stronie mitsubishi twierdzą, że 4.4.. http://www.mitsubishi.pl/aktualnosc/66 jak wiadomo czerwone zawsze szybsze, więc pewnie 4.0-4.1s
  10. Powitać Dzięki za spota panowie
  11. Przepraszam.. Będę jutro Btw. Wczorajsze Dub It w Kielcach
  12. Co raz to lepsze te pomysły http://www.brd24.pl/spoleczenstwo/pomysl-ministerstwa-kazdy-kierowca-roku-egzamin-teoretyczny/
  13. Powitać Graty Boski
  14. Dzięki! Upatrzone po wstępnych rozmowach
  15. Powitać Panowie kto u nas ogarniał kwestię ubezpieczenia auta ?
  16. Powitać Panów Z góry przepraszam jeśli którekolwiek z powyższych mediów uraziło kogokolwiek np. po przez wulgaryzmy.
  17. Dzięki za spota i czujniki @Radekst uważaj, bo Twoje ćwiczenia mogą być niebezpieczne
  18. To będzie piękna honda [emoji23] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  19. Fajniutki Graty
  20. Witam serdecznie Panowie czy jakiś ogarnięty gość jak np. @FANTOMAS może mi powiedzieć czy da się zmierzyć grubość powłoki lakierniczej jeśli auto jest oklejone folią ? W teorii jeśli uda się złapać blachę mierząc w paru miejscach to moża wyliczyć jaką ma grubość folia i doliczać, jednak nie mam zielonego pojęcia czy istnieje możliwość właśnie przeniknięcia przez warstwę folii miernikiem i do tego czy wyżej wymieniony Pan odzyskał swój forumowy czujnik żeby ewentualnie pożyczyć go dalej
  21. Patrzcie go jaki specjalista

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.