Treść opublikowana przez Shadow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też muszę się dogadać, ale wstępnie chętny Co macie w zwyczaju pijać podczas takich seansów ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlatego nie mogłem się do niej dodzwonić.. Kiedy wracacie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://in-krakow.pl/news-details/kolejowy-absurd-do-kwadratu-zamkna-nowiutka-estakade-/59cb89e0b9c7832900942db6- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Dzięki @D4NTE za spocik z rana fura kocur- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Furę zmieniłeś ? Czy robiłeś lift ? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś słyszałem o aucie dla prawdziwego mężczyzny, który będzie pasował do codziennego casual'owego stylu btw. Powitać ekipa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radziu podeslij ten wątek o klekocie 2.0TFSI- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie, że tak!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wszystkich Powitać Pana Prezesa- Nowy KERCZIwóz
Kosmos fura! Jeszcze raz graty bezawaryjności- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki @Radekst dalej będziesz jeździł w spodenkach ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Ja może podjadę @Radekst btw @Cuber patrz:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać panowie Mam, mam - wolę Evo, bo więcej pali B6 jeździ nasz forumowy kolega, choć kolega to za dużo powiedziane.. ogólnie nikt typa nie lubi. Kerczi ładne wozidło Kto by pomyślał, że po kolizji z sejem i dzwonie w drzewo tak ładnie to spasują Radziu też oczywiście gratulacje nowego nabytku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie! Spokojny rodzinny sedan. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do lansu bym sobie jakieś X6 kupil [emoji14] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać dziewczyny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś dawno jajek na asfalcie nie pozdzierał Patrz w lusterka @Radekst może być wszędzie Graty zakupu, bezawaryjności i ostrożnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DANTE wszystkiego najlepszego !- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nigdy nie ukrywałem, że jest oklejony żeby szpachla się lepiej trzymała, ale nie musisz mi na każdym kroku przypominać.. Już mam wystarczająco przekichane, że jeżdżę serią- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli zostawiłeś milion $$$ i powoływać się na Ciebie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pis-wycofuje-sie-z-oplaty-paliwowej,757717.html Co jest czarodziej @Wurger @Radekst gdzie kupowaliscie kosmetyki do auta ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!