Treść opublikowana przez youngbuck30
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
A jak zrobiłeś zderzak tylni ?
-
[All A4B6 ] brak mocy
Witam serdecznie kolegów nie znam się zbyt na silnikach itp,więc proszę o wyrozumiałość jeśli napiszę coś nie tak A więc posiadam 2.5 tdi V6 180 km quattro 2001r Avant. Problem polega na tym że moja audica straciła moc,turbinę słychać przy odpalaniu i podczas ruszania (tzw buczenie jak to V6 ) lecz jadąc powoli się zbiera do 200 tys obrotów i potem wciskając gaz samochód nie przyspieszał. Były u nas upały. Mam też problem tego typu że zawsze gdy się ochłodzi od ostatniego czasu wywala bład na desce że jest przepalona żarówka w mijania,lecz gdy auto nabierze temperatury lub włączy się drugi raz zapłon żarówka pali i błędu nie ma ( Kostek nie ma bo są lutowane styki ) No i od dziś gdy auto postało w garażu i sie ochłodziło to ma ciupkę więcej mocy,bo z początku wolno na 2 biegu zbierał się pod górkę,a teraz jakoś ciągnie na tej same górce na 3 biegu. Wymieniłem filtr paliwa,przeczyściłem lekko filtr powietrza,olej był wymieniany przed podróżą do Miedzyzdroi. Proszę o pomoc !
-
Wałbrzych
7 październik godzina 16.00 Piaskowa Góra (parking na przeciwko reala - koło 2 hali targowej ) Na facebooku jest profil Audi Wałbrzych,wszystko piszę Zapraszam Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej
-
Wałbrzych
Nie łykam tego Skoro miał po chipie (ponad 180 ) i też quattro to powinien być na starcie przede mną,a widziałeś jak już na starcie z tyłu był Wydaje mi sie że ma 2.5 TDI 2496 cm³ 150 KM (110 KW) przy 4000 obr/min 310 Nm przy 1500 obr/min ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- + ten chip
-
Wymiana car audio w B6 Avant
A jakbym chciał zamontować skrzynię z wzmacniaczem ?? Co musiałbym zrobić aby głośniki dalej były zasilane starym,a nowy zasiliłby tylko skrzynię??
-
Wałbrzych
Panowie zapraszam do znajomych na facebooku ! ( Stworzyłem konto Audi Klub Wałbrzych) w celu zebraniu większej ilości osób Zapraszajcie znajomych i udostępniajcie na tablicy link do konta : Audi Wałbrzych | Facebook A 7 październik o godzinie 16.00 pasuje !! )
-
Wałbrzych
To może 7 ? Pomyliłem się z tym 11
-
Wałbrzych
Proponuje następne spotkanie 11 październik ?
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
WItam Panowie Mam pytanie ponieważ nigdy nie stosowałęm sportowych wydechów itd. Posiadam 2.5 TDi i chciałbym trochę zmienić tzw SOUND Jak to jest z tymi końcówkami ? Dają jakiś efekt poza wyglądem,bo narazie posiadam standardowy wydech i nie widać zbytnio tych końcówek z tylu
-
Wymiana car audio w B6 Avant
Witam koledzy Mam takie pytanie odnośnie subwoofera w bagażniku (schowek). Chciałbym wymienić tam głośnik i moje pytanie jest takie czy wzmacniacz koło niego zasila tylko subwoofer czy reszte głośników też ? I jak zrobić by wprowadzić nowy wzmacniacz ?? Sprzęt w audicy prawdopodobnie standardowe (nie jestem pewien) radio z concepta Zakupiłem przejściówkę z Allegro i wprowadziłem Pioneera DEH-6400BT
-
Wałbrzych
Nie mowa o grafitowym 2.5 TDI A4 z chipem z tyłu była hehe ) Dzięki chłopaki za spotkanie,było dobrze i na pewno będzie jeszcze lepiej !
-
Wałbrzych
ktoś dziś na manewry uderza ?
-
Wałbrzych
Witam koledzy Panowie proponowałbym na następne spotkanie utworzyć wydarzenie na facebooku w celu zwiększenia naszego grona Jak wiadomo ludzi multum na tym portalu spędza czas,więc na pewno zbierzemy duże ekipkę Pozdrawiam i kto za ??
-
Wałbrzych
No będzie będzie )
-
Wałbrzych
Dobry pomysł z parkingiem naprzeciw reala
-
Wałbrzych
Mi również pasuje iż mam wtedy na rano ! Może przesuniemy na godzinę 18 ??
-
Wałbrzych
Ja jestem zaa Tylko dajcie znać wcześniej,bo pracuje w systemie 4 brygadowym Pozdrawiam !
-
[Avant 2.5 TDI Quattro] Wymiana reflektorów na bixenon
Witam Posiadam audi A4B6 Avant 2.5 TDI Quattro (180km) rocznik 2001 i mam zwykłe reflektory xenonowe ( żarówki H7) i chciałbym zamienić na bixenon. W jaki sposób miałbym to zrobić ? Do kogo się udać itd ? Proszę o szczegółowe wyjaśnienie Pozdrawiam <br /><br />
-
Wałbrzych
Witam Z chęcią bym Ci pomógl,ale pracuje w takim systemie że nie mam kiedy... Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam grafitową Audiczkę A4B6 Avant V6 2.5 TDI Quattro i jestem wielkim fanem samochodów tej marki. Pozdrawiam Wszystkich ciepło i szerokości życzę