Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sodikart

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sodikart

  1. ja zakładałem klimatyzacje pełna i mam wszystko i nawet hula:) jak by co jestem z warszawy mogę pomoc koszt jaki mnie wyniósł to 1000 złoty
  2. witam mam takie pytanie odnośnie czujnika temperatury zewnętrznej mianowicie w mojej wersji miałem licznik fis duży gdzie pokazywał mi temperaturę i teraz pytanie odnośnie klimatronika dołożyłem klimatronik i wyskakuje błąd temperatury mam ten kabel gdzie powinien iść sygnał na czujnik ale na chłopski rozum nie można podłączyć dwóch wyświetlaczy pod jeden czujnik bo będzie przekłamanie czy w takiej wersja montowano dwa czujniki czy trzeba jakoś licznik przekodować ? audi a4 b5 95 rok ... teraz podłączyłem drugi czujnik i generalnie jest ok tylko w tym aucie jest więcej czujników niż .....
  3. czy możecie mi powiedzieć jakie są rodzaje klimatroników w b5 chodzi mi o cos takiego 8E0 820 043 - min temp 18oC - 1DIN - 02.2002 8E0 820 043 A - min temp 18oC - 1DIN z grzanymi fotelami - 01.2002 8E0 820 043 D - min temp 18oC - 2DIN z czujnikiem jakości powietrza - 02.2002 8E0 820 043 G - min temp 18oC - 2DIN z grzanymi fotelami + czujnik jakości powietrza 8E0 820 043 H - min temp 18oC - 1DIN - 02.2003 8E0 820 043 AA - min temp 16oC - 1DIN - 01.2004 8E0 820 043 AB - min temp 16oC - 1DIN - ..... 8E0 820 043 AC - min temp 18oC - 2DIN - 09.2003
  4. a znasz jakiegoś pożądanego ? z Warszawy ?
  5. kup nagrzewnice z wiazka i dasz sobie rade a o silniczki się nie martw bo jest ich tam chyba 4 plus wentylator ... jeszcze weź pod uwagę podciśnienie co steruje klapami
  6. dostałem cała wiazke ta co idzie pod deska ... tylko ona była z 1.6 a ja mam 1.8t wiązało się to zwieksza iloscia czujników wiec stwierdziłem ze wyjme tylko z tej 1.6 to co mi potrzebne a kabelki łączyłem tak jak odcinałem z mostków połączyłem ułożyłem i działa ... nie do końca ale działa , jak nie chesz montować klimatyzacji to nie baw się w to odradzam !
  7. na pewno nagrzewnica nie pasuje kupiłem cały zestaw za 800 złoty z małymi haczykami ale jest i działa no tylko nie mam wiązki wentylatorów ... co zrobiłem a dostałem kompletna wiązkę kokpitu i wplotłem tylko te kabelki co wychodzą z panela i powpinałem je zgodnie tam gdzie odcinałem
  8. witam jestem świeżo po przeszczepie klimatronika do b5 ... auto wcześniej nie miało klimy , wszystko jeśli chodzi o nagrzewnice mam podłączone klapy itp. działa i dmucha zostało podłączyć presostat i wentylator , poszukuje osoby która jest mi to w stanie podłączyć najlepiej z mazowieckiego
  9. mam pytanie co to są za amorki 170 815 i czy będą pasować do sedana bo z tego co czytałem to są z avanta , ale z tego co tez doczytałem to są regulowane ? chyba ?
  10. 8D0854857A01C czy to jest to ? potrzebuje kupić takie listewki ale nie mogę ich oznaczenia namierzyć
  11. no dobra a ta tulejka dolna co jest to ją się przekłada? ... ale ogólnie sam w sobie amortyzator mogę założyć jak poprzekładam te mocowania ?
  12. mam pytanie czym różnią się amorki w sedan czy avant bo z tego co widzę to tym dystansem co na dole się przykręca amortyzator, czy to można przełożyć? bo mam fajny zestaw do kupienia ale nie maja tego dystansu i tak pomyślałem sobie ze to przełożę tylko czy one już niczym się nie będą różniły ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ---------- ooo cos takiego
  13. uzywalnosc to jest całą zime niezawodnie jeździ , kwestia malowania i wygląd mam nadzieje zyska dużo
  14. a co byś proponował , jeszcze się tak nie zagłębiałem bo kwestie turbo zostawiam na koniec gdyż dużo pracy przede mną jeszcze a co do zderzaka mogłem ale miał halogeny a ja nie mam tego i wolałem prosty zwykły zderzak nawet bez spryskiwaczy jak widać a co do IC centralnego to rozumiem ze montuje się go zamiast tej rury co idzie w zderzaku ?
  15. Siema przedstawiam wam moja A-czwórkę jest trochę poszkodowana niestety szkody chodzą po ludziach kupiłem ją od człowieka co fanem motoryzacyjnym nie był i zajeździł te auto na początku mały opis A4 B5 1.8T 150PS APU - czemu APU podobno ktoś już zajeździł poprzedni silnik ROK 1995 WYPOSARZENIE: - CENTRALNY ZAMEK (podczerwień) - ELEKTRYCZNY SZYBERDACH - FELGI LATO OZ 5 ramienne 205 goodyear f1 - ZAWIESZENIE przód bilstein b4 + czerwone h&r... tył jeszcze nie zrobiony mała stłuczka zimowa ale nie było tu nad czym płakać maska zardzewiała pas przedni poklejony także była akurat możliwość doprowadzenia auta do ładu i składu teraz auto wygląda tak ... czekam aż będzie cieplej i trzeba będzie położyć kolor... lampy jak widać po lifcie , xenon co jeszcze do zrobienia plany 1. Fotele kubełki ale nie skóry 2. Swap 312mm 3. Kolor 4. intercooler od strony pasażera 5. wtryskiwacze 6. downpipe + układ wydechowy 2.5 cala 7. Turbo k04? 8. no i strojenie w jakiejś firmie co ma pojęcie czekam na wasze opinie i porady aaa i musze wymienić dywan ten główny bo miałem zapchany odpływ i trochę mokro pod nogami ;/ także jak ktoś by miał ładny kolor czarny to proszę pisać
  16. a jak bedzie słaby sygnał cewki to co wtedy ? ---------- Post dopisany 24-03-2013 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 19:34 ---------- immo działa kwestia zakodowania
  17. czyli w poniedziałek znów wezmę te trw
  18. mam pagidy pierwszy raz spotkałem się z ta firma ale tata mowi ze są bardzo dobre
  19. to jeszcze pytanie które musi paść czemu i temat można zamykać
  20. lepsze jak ATE?
  21. pewnie różnice polegały w piastach ze jedne miały większa i trzeba było tarcze zrobić inna większą? tak mam to rozumieć bo nie wiem jaka mam zamówić sobie przymierzałem trw DF 4262s i leżała dobrze tylko kwesta przylegania tarcz do piast
  22. witam mam pytanie może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ta różnica pomiędzy tarcza ate 24.0325-0137.1 koszt 278.46 a 24.0325-0172.1 koszt 259.78 różnią się tylko wielkością H czyli tu co dolega piasta z tarcza jedna ma 158 druga 140 a fabrycznie ma 135 co robić z ta różnica czy to ma jakiś wpływ i która wybrać najlepiej ? chyba ze mieliście już do czynienia z doborem tarcz to poprosił bym o numery katalogowe. dzięki !
  23. no mam własnie emulator pod nogami zamiast tego modułu immo ... z vagiem łacze sie i nie mam problemów zadnych
  24. komputer mam taki wiem ze w sobie nie ma immo bo kazdy jaki podłacze to działa chyba ze w kazdym jest posciagany a gdy odepne ten chip co mam go pod nogami to juz nie odpala
  25. niby handel na allegro pordubami jest zabroniony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.