Treść opublikowana przez Wiśnia93
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Poszło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrekx ja z chęcią bym zamówił dwie ramki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema- [B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
hehe całkiem możliwe- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam zapraszam do komentowania http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-1z-wisniowy-traktorek-gwint-17-a-238614/#post2991523- [B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
Trochę zmian części które przybyły: Gwint Lampki Depo Felgi 17" Kubły plus kanapa z tyłu doszedł jeszcze xenon Lampki Koła Auto od boku Kubły- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chętnie przyjadę zapoznać się z ekipą jak jutro paczka przyjdzie to będe- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam Słuchajcie Koledzy mam pytanko gdzie znajdę dobrego tapicera w przyzwoitej monecie co by mi obszył kubełki na nowo ? bo zakupiłem kubły ale fotel kierowcy jest przetarty z góry dzieki za odpowiedź- [B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
a teraz działają ?- [B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
Witam wszystkich auto zakupione w kwietniu tego roku z przebiegiem 270448 km (licznikowo a jak jest realnie tego nie wiem) Rocznik auta to 95 jednostka napędowa 1Z 90KM. Wyposażenie: -2 szybki elektryczne -lusterka elektryczne -klimatronik -dwa jaśki -centralny zamek -wspomaganie kiery Na wstępie wymieniono/zrobiono: -Rozrząd -Filtry,Olej -wymiana żarówki klimatronika -zdjęte literki z klapy (RBK) Plany: -Gwint już wkrótce -większe koło -lampy po liftowe i pewnie wiele wiele innych rzeczy które znajdę na forum i mi się spodobają. Również czekam na Wasze porady i sugestię Zdjęcia jeszcze z Aukcji ponieważ nie mam zrobionych innych ale nie długo się to zmieni ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Trochę zmian części które przybyły: Gwint Lampki Depo Felgi 17" Kubły plus kanapa z tyłu doszedł jeszcze xenon Lampki Koła Auto od boku Kubły Czekam na opinie i dalsze Sugestie co do modów Pozdrawiam- [Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam Wszystkich od niedawna jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.9- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema z tej strony Paweł od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi a4 Pozdrawiam Wszystkich - Meetingi Kujawsko-Pomorskie