-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie za miłe przyjęcie Chyba trzeba będzie częściej przyjeżdżać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć wszystkim Może was dzisiaj odwiedze na spocie Nie mogłem sie przełamac ale Pablo mnie namówił
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wiesz nie wpadłem na to żeby poczytać o oleju wcześniej. jesli chodzi o przebieg to jest faktyczny, bo sprawdziłem go w ASO więc wydaje mi się że nie ma tragedi jesli chodzi o to. A coś sie może stać przez taki olej czy to nie ma dużej róznicy?? Silnik jest naprawde w dobrym stanie i jest zdrowy.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam Panowie. mam takie pytanie, które bardzo mnie nurtuje od wymiany. Kupiłem i z tego rozmawiałem z właścicielem to miał zalany jakiś półsyntetyk. Jak pojechałem na wymiane filtrów i olejów to mechanik powiedział, że do takiego przebiegu jaki mam (240000 silnik benzynowy) spokojnie można jeszcze wlać full syntetyk i wlał mi Mobila 5w50. tak sie zastanawiam czy był to dobry wybór?? Czy lepiej było wlać semi??
-
A4 B5 by michal92enha
Na życzenie Pablo wrzucam zdjęcia do tematu, żeby się lepiej oglądało
-
Niestabilność
Właśnie będe wymieniał te drążki a to właśnie one mogły być powodem tej niestabilności??
-
Niestabilność
Witam. Mam pewien problem ze swoim A4. Od razu mówie że jeśli to zły dział to przepraszam ale nie wiedziałem do jakiego się to może zaliczyć. Problem jest następujacy. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy jeździe np. autostradą przy prędkościach powyżej 100, 110 km/h samochód strasznie lata po drodze. Poprostu tak jakby była śliska nawierzchnia ( jadąc w lecie w słońcu 30 pare stopni ). Dodatkowo jeszcze idą straszne wibracje na cały samochód. Początkowo myslałem, że może to być wina wydechu czy coś ale wątpie bo to seria. Pojechałem na wulkanizacje, sprawdzili felgi, żadna nie była krzywa, wyważyłem wszystkie opony, dopompowałem i nic. Zero poprawy. Tydzień temu byłem na przeglądzie i diagnosta powiedział, że mam do wymiany drążki z końcówkami. Myślicie, że to mogłobyć przyczyną takiego zachowania samochodu?? Bo amortyzatory są ok. Dodam też że jadąc po prostym asfalcie czuć każde jedno pęknięcie na drodze czy minimalne jego sfałdowanie. Nie wiem o co chodzi. Jak go kupiłem a wracałem 200 km do domu to wszystko było ok oprócz hamulcy, które już wymieniłem i jest ok. Nie wiem co to może byc i proszę o pomoc Z góry dziękuje no i troche się rozpisałem
-
A4 B5 by michal92enha
No to dzięki wielkie Wszystko powolutku żeby nie zrobić wsi no i jak będą na to fundusze
-
A4 B5 by michal92enha
Dobra ok. Następnym razem się poprawie A nadaje sie to chociaż do czegoś?
-
A4 B5 by michal92enha
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW W czerwcu zakupiłem swoje pierwsze AUDI Tak wiem że troszeczkę późno pisze ale nie mogłem sie zebrać A więc tak. Jest to śliczne granatowe AUDI A4 B5 1.8 ADR 1995r. Przebieg: 240k km Wyposażenie: - wspomaganie kierownicy - ABS - el. szyby przód - el.lusterka - centralny zamek - Climatronic - 2x Airbag - Alarm - Szyberdach I to chyba tyle Planowane modyfikacje : - Alu od S4 na wiosnę ( teraz niestety stalówki z kołpakami ) - Kierownica S-line - Przednie klosze polift + xenon - gwint - Przycienione szyby tył - Białe oświetlenie wnętrza ( zrobione ) - Postojówki i oświetlenie rejestracji LED ( zrobione ) - Podłokietnik - Ramka rejestracji Klub Polska - Folia Carbon wnętrze - Usunięcie haka - Pliot do centralnego zamka ( zrobione ) A teraz kilka fotek : 2013-07-17 18.46.28....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-07-17 18.47.05....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-07-17 18.47.23....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-07-17 18.48.02....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-07-17 18.49.35....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-07-17 18.50.03....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-07-20 20.41.38....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-08-14 20.38.05....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2013-08-14 20.39.43....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl No i to będzie chyba na tyle na ten moment. Mam nadzieję że sie spodoba i potraktujecie mnie jakoś delikatnie Jeśli coś się zmieni to na pewno o tym napiszę, a teraz zapraszam do oglądania i komentowania Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Klubowiczów Mam na imię Michał i jestem z Krakowa 3 miesiące temu zakupiłem moje śliczniutkie granatowe Audi A4 B5 1.8 ADR. Dołączyłem do forum jakiś czas temu i dlatego przepraszam za opóźnienie Zapraszam do oglądnięcia mojego nowego nabytku w odpowiednim dziale
michal92enha
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta