Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gecons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gecons

  1. Dzieki przyda sie
  2. Dzieki dzieki na spocik tez pomalu zawitam
  3. Nowy niezbędnik na pokładzie
  4. Witam ekipę kulilem w dobrej cenie felgi 16 cali mam na nich takie oznaczenia Via 690kg . Not o.e.m. et 35. Z587. 16x7j j i tu pytanie czy podejda do nich zaciski 320? Czy slabo to widac? POZDRAWIAM
  5. mała zabawa z oklejaniem dekorów na foto jeszcze widać bańki ale udało się je wyeliminować jak i poprawić popiołke tył bo jak później zobaczyłem wzór w przeciwną stronę ;P
  6. Witam ekipę czy ktoś z was korzystał ze strony https://allekurier.pl/ warte uwagi?
  7. zdjąem klapę ze schowka przygotowałem sobie druciak - delikatny i gąbkę do zmywania naczyń i jazda ale z wyczuciem ;P gdy pozbyłem się gumowatej powierzchni pomalowałem 4 warstwy bolem do zderzaków i tak wyszło
  8. trochę tutaj nie zaglądałem ale kolejne mody wykonane lub zakupione ale jeszcze nie założone: Kupione nie założone: - fotele i kanapa skóra z alcantarą - obecnie u tapicera do poprawek - dokładka przód s-line - czeka na malowanie - zderzak s-line tył - czeka na malowanie - felgi 16 cali (dla ciekawskich nie chciałem 17-18) Zrobione: - dekory q88 na desce i drzwiach popiołki i ramka pójdą do oklejenia - malowanie klapy schowka boll - em do zderzaków bo był mocno porysowany
  9. gecons opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ekipę czy ktoś z was na nowo obszywał kierownicę klasyczną czteroramienną i jakoś ją modyfikował np dodając bicki ścinając itp? jeśli tak zamieście zdjęcia jestem ciekaw jak wyszło - jeśli temat już był to sorry i będzie do wywalenia
  10. prosta sprawa uszczelnić i po sprawie zawsze mozesz np puscic sprezone powietrze od srodka z zewnac namydlić lampę i obserowac gdzie sa bańki powietrza kombinuj każdy patent który zadziała bedzie dobry
  11. gecons odpowiedział(a) na michalfm1 temat w Audi A4 B6
    valeo byly seryjnie bosch przy modach
  12. tunel zostaje ten sam kosz musisz kupić a tunel przycąć i po sprawie u siebie tak zrobiłem i pasuje
  13. na stary material nic się nie przykleja musisz zedrzeć stary materiał pod nim jest gąbeczka która sparciała ją też trzeba zedrzeć całość pokryć klejem i przykleic nowy material na gąbce tak robił u mnie tapicer
  14. 312 mialem do zalozenia ale raczejje sprzedam i beda 320 - 312 nie byly u mnie zakladane
  15. felgi będę miał jutro co do zacisków dopiero mam zamiar kupić mam niby 312 ale chyba ich nie założę i chciałem kupić 320 dla tego ten temat założyłem
  16. jutro będę miał felgi więc będę miał dokładne ich oznaczenia a jeśli chodzi o zaciski to co masz na myśli? były różne typy 320? bo szczerze mówiąc nawet nie wiem
  17. Witam Panowie i Panie mam zamiar na wiosnę przejść z seryjnych zacisków na 320 chwilowo mam 15 ale nie che zakładać 17 i tu pytanie czy te zaciski podejdą pod felgi 16? czy mogą być problemy? Z góry dzięki
  18. do wiosny swobodnie wytrzyma ;P widziałem wiele o wiele bardziej zajeb... ch sam niedawno wymieniłem na nowy dla świętego spokoju powodzonka w modach
  19. Widzę że nie tylko ja mam ten problem niebawem zabieram się za to skrzypienie a tak z innej beczki ma ktoś z was patent jak wyczyścić roletę z zacieków wody ?
  20. dzięki za info spróbuję go zrobić i zamieścić wyniki
  21. Witam Wszystkich pierwszy raz używałem vag więc sorry jeszcze nie wszystko w nim kumam. Gdy brałem skabowanie auta wywaliło mi takie komunikaty czy ktoś jest w stanie je rozszyfrować? z góry dzięki Dwa razy miałem tak że podczas jazdy odcięło mi moc autko nie przyspieszało tak jak powinno przy wyłączeniu stacyjki i ponownym uruchomieniu było juz wszystko ok
  22. długi jest czas realizowania usługi? jak to było w Twoim przypadku?
  23. byłeś już u niego? też w tym roku mam zamiar pomalować 2 elementy samochodu i też szukam w lublinie jakiegoś sprawdzonego lakiernika
  24. wolny czwartek i kolejny mały modzik wyjęcie całego mechanizmu wycieraczek przeczyszczenie papierem ściernym porządne smarowanie i składanie przy tym montowanie nowych ramion pod aero

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.