Treść opublikowana przez gecons
-
Mechanik lublin i okolice - poszukiwany
fajnie że pojawił się ten temat też szukam mechanika w lublinie więc pewnie z wpisów skorzystam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema witam Lubelaka:) z tym silnikiem i w quatro to ty chyba latasz na zakretach ja w lublinie czołgam sie 1.9 Więc witam na forum ;P
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może i ja ze swoim nowym nabytkiem po raz pierwszy zawitam na spocik;P
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Dzis wymienialem u siebie mechanizm tak jak to jest robione w 2 filmiku ktory dodalem cycus glancus dziala wszystko tak jak trzeba
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
filmiki jakie znalazłem w sieci odnośnie wyjmowania mechanizmu podnoszenia drzwi niestety ta "przyjemność" w moim wykonaniu dziś została rozpoczęta a dokończę pewnie w poniedziałek
-
problem z oświetleniem schowka
dzięki za info jutro sprawdzę Właśnie wróciłem z garażu faktycznie było tak jak napisałeś jutro po pracy poszukam jakiejś śrubki i to zmontuje zrobię też fotki dla innych gdyby mieli taki problem - dzięki za radę
-
pierwsza wymiana filtrów po zakupie auta
Dzięki Panowie za rady póki co jeszcze się błąkam bo to moje pierwsze audi a nie chciał bym zaniedbać bestyjki
-
pierwsza wymiana filtrów po zakupie auta
Witam niedawno kupiłem audi a4b6 z silnikiem 1.9tdi 100 km 74kw moje pytanie brzmi - jakie filtry/ olej silnikowy jak i rozrząd polecili byście mi abym kupił do swojej bestyjki. Pozdrawiam na allegro widzę taki zestawik ale poczekam na Wasze opinie co jest warte zakupu http://allegro.pl/4-filtry-4l-oleju-5w30-edge-audi-a4-b6-1-9tdi-i5095073255.html
-
problem z oświetleniem schowka
ok zobaczę a czy wiesz może który bezpiecznik ma wpływ na działanie oświetlenia w schowku?
-
problem z oświetleniem schowka
Witam dziś przez przypadek zauważyłem że w moim świeżo zakupionym a4b6 nie działa oświetlenie schowka jak i zapalniczki nie wiem czy te dwa miejsca są ze sobą powiązane czy nie sprawdziłem na szybko żarówkę w schowku niby wygląda na dobrą ale dla pewności założyłem nową nadal nie działa (sprawdzałem na włączonym silniku, podczas odpalonych świateł postojowych i mijania jak i na wyłączonym silniku z kluczem w stacyjce) we wtorek mam zamiar się za to zabrać a moje pytanie brzmi co radzili byście mi sprawdzić jaka może być przyczyna braku oświetlenia? Dzięki za rady
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich myślę że na tym forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy - Pozdrowienia z Lublina