Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gecons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gecons

  1. fajnie że pojawił się ten temat też szukam mechanika w lublinie więc pewnie z wpisów skorzystam
  2. siema witam Lubelaka:) z tym silnikiem i w quatro to ty chyba latasz na zakretach ja w lublinie czołgam sie 1.9 Więc witam na forum ;P
  3. może i ja ze swoim nowym nabytkiem po raz pierwszy zawitam na spocik;P
  4. Dzis wymienialem u siebie mechanizm tak jak to jest robione w 2 filmiku ktory dodalem cycus glancus dziala wszystko tak jak trzeba
  5. filmiki jakie znalazłem w sieci odnośnie wyjmowania mechanizmu podnoszenia drzwi niestety ta "przyjemność" w moim wykonaniu dziś została rozpoczęta a dokończę pewnie w poniedziałek
  6. dzięki za info jutro sprawdzę Właśnie wróciłem z garażu faktycznie było tak jak napisałeś jutro po pracy poszukam jakiejś śrubki i to zmontuje zrobię też fotki dla innych gdyby mieli taki problem - dzięki za radę
  7. Dzięki Panowie za rady póki co jeszcze się błąkam bo to moje pierwsze audi a nie chciał bym zaniedbać bestyjki
  8. Witam niedawno kupiłem audi a4b6 z silnikiem 1.9tdi 100 km 74kw moje pytanie brzmi - jakie filtry/ olej silnikowy jak i rozrząd polecili byście mi abym kupił do swojej bestyjki. Pozdrawiam na allegro widzę taki zestawik ale poczekam na Wasze opinie co jest warte zakupu http://allegro.pl/4-filtry-4l-oleju-5w30-edge-audi-a4-b6-1-9tdi-i5095073255.html
  9. ok zobaczę a czy wiesz może który bezpiecznik ma wpływ na działanie oświetlenia w schowku?
  10. Witam dziś przez przypadek zauważyłem że w moim świeżo zakupionym a4b6 nie działa oświetlenie schowka jak i zapalniczki nie wiem czy te dwa miejsca są ze sobą powiązane czy nie sprawdziłem na szybko żarówkę w schowku niby wygląda na dobrą ale dla pewności założyłem nową nadal nie działa (sprawdzałem na włączonym silniku, podczas odpalonych świateł postojowych i mijania jak i na wyłączonym silniku z kluczem w stacyjce) we wtorek mam zamiar się za to zabrać a moje pytanie brzmi co radzili byście mi sprawdzić jaka może być przyczyna braku oświetlenia? Dzięki za rady
  11. Witam wszystkich myślę że na tym forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy - Pozdrowienia z Lublina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.