Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian2290

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krystian2290

  1. Właśnie rozrusznik jeszcze nie sprawdzony. Ale wymieniony akumulator, przekaźniki pod kierownica oraz moduł komfortu i dalej nie pomogło
  2. Witam. Czy znajdzie się tutaj ktoś kto zna się perfekt na autach chodzi o elektrykę. Borykam się z problemem w swoim aucie którego nikt nie może zdiagnozować. Skoda rapid nie chce odpalić. Dołączyłem filmik co słychać po przekręceniu kluczyka. Z góry dzięki video-1552941003.mp4
  3. Witam . Znajomy ma pewien problem , tzn zdarzają się momenty że nie odpala mu auto. Teraz zdarza się to coraz częściej kilka razy w tygodniu. W załączniku wysyłam filmik . Może znajdzie sie jakiś znawca, fachowiec i pomoże ? Z góry dzięki video-1552941003.mp4
  4. Siema. Mam pytanie. Jeżeli opony letnie mam na felgach aluminiowych i drugi komplet zimowych też mam na felgach aluminiowych to czy przy zmianie kół muszę je wywazyc czy tylko przerzuce i jest ok ?
  5. Siemka . może ktoś zainteresowany , programem inwestycyjnym ? jeśli by ktoś chciał dorobić
  6. cena gdzies tak do 200 zł za kosmetyki do woskowania Co powiecie na taki zestaw 1. Szampon : http://sklep.waxclusive.pl/szampony/822-shiny-garage-strawberry-car-shampoo-500ml.html 2. Rękawica : http://sklep.waxclusive.pl/rekawice-do-mycia/936-rekawica-do-mycia-mammoth.html 3. Ręcznik : http://sklep.waxclusive.pl/mikrofibry/408-recznik-do-osuszania-fluffy-dryer-90x60cm.html 4. glinka : http://sklep.waxclusive.pl/glinki/267-valetpro-yellow-poly-clay-100g.html 5. wosk : http://sklep.waxclusive.pl/woski/980-soft99-fusso-coat-12-months-ciemne-lakiery-200g.html lub polećcie jakiś zestaw PILNIE POTRZEBUJE KUPIĆ W TYM TYG . Dzięki
  7. co powiecie na tą glinkę i na wosk ? --> http://sklep.waxclusive.pl/glinki/267-valetpro-yellow-poly-clay-100g.html http://sklep.waxclusive.pl/woski/980-soft99-fusso-coat-12-months-ciemne-lakiery-200g.html
  8. kolor auta ciemny nazywa sie mocca czyli taki ciemny brąz
  9. to jaki zestaw dać z cleanerem na wiosne lato aby był w miare trwały nie łapał kurzu jak najdłużej był czysty i nie zakurzony
  10. a jak bym dał umył auto szamponem dał cleaner i na końcu wosk to źle bedzie ??
  11. no glinka nie rysuje jak jest prawidłowo użyta a nie wiem czy za 1 razem dobrze użyje jej ;/ wolałbym jakiś łatwy sposób na woskowanie na 1 raz
  12. ale glinka chyba rysuje troche, mi szkoda nowego lakieru żeby coś rysowało chce po prostu nawoskować bez uszkadzania oryginalnego lakieru
  13. Witajcie . Może ktoś mi doradzić podpowiedzieć jaki wosk jest godny polecenia ?? Chciałbym na wiosnę umyć auto i nawoskować żeby było czyste i lśniło . Auto mam 4 letnie więc lakier w dobrym stanie . Może ma 3 ryski Co możecie mi polecić i jak się zabrać do takiej roboty Cena kosmetyków interesuje mnie do 200 zł . Dziękuję i pzdr
  14. Witam, mam autko 4 letnie. Lakier jest w dobrym stanie może ma 4 ryski Chciałbym na wiosne umyć i nawoskować auto aby miało ładny błyszczący kolor , aby taki efekt trochę się trzymał Co polecacie ???
  15. Udało się , zaktualizowałem sterownik i już wykrywa urządzenie Dzięki
  16. Witam. Mam pytanie zna się ktoś na nawigacji tom tom, nie moge połączyć z komputerem żeby wgrać aktualicacje, pisze " podłącz urządzenie nawigacyjne " a jest podłączone
  17. a da się to jakkoś sprawdzić cy ten zaworek jest uszkodzony ? czy po prostu trzeba go wymienić żeby się dowiedzieć czy był uszkodzony
  18. Siemka, znajomy ma problem , podpieliśmy auto jego A4 B6 1.8 T pod kompa i ma błąd spadek ciśnienia pomiędzy turbo a przepustnicą , co to może być??? Dodam że na wolnych obrotach trzęsiie autem i obroty skaczą ;/ Proszę o pomoc i szybką odp
  19. cwani w pisaniu a gówno wiedzą i gównem się wożą
  20. cóż za komentarze szzukałem B8 Audi ale nie mogłem znaleźć i dlatego skusiło mnie na passata B7
  21. Witam, pożegnałem się ze swoją Audi A4 B6 i teraz jestem nowym użytkownikiem VW Passat :D
  22. kurde no właśnie , to wciąganie oleju mnie trochę ogranicza do kupna Audi ;/;/
  23. rocznie robie 20 tys km , trasy różnie, do Holandii jeżdżę 3 razy roku a tak przeważnie miasto , myślę do 65 tys zł max , rocznik obojętnie jaki byle przebieg był nie duży A z wyposażenia zależy mi na tempomat, kierownica wielofunkcyjna, nawigacja kolorowa, klimatronik , może być FIS kolorowy , mogły by być ksenony i myślałem o skrzyni automatycznej multitronic ale naczytałem się dużo negatywnych opinii i ewentualne bardzo duże koszty naprawy ;/
  24. Witam, proszę o wypowiedzi co myslicie o tym silniku ? Czy jest to dobry silnik ? Chcę kupić audi a4 b8 z tym silnikiem . Proszę o wypowiedź osób co mają Audi z tym silnikiem , jak sprawuje się auto ? Dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.