Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian2290

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krystian2290

  1. zalałem 5 litrów płynu więc jest pełny zbiornik I tak jak pisałem jak pod kompem dam TEST to spryskiwacze się wysuwają i psikają a jak manetką chcę spryskać to wysuną się na sekundę i odrazu chowają , nic nie psikną nawet.
  2. serfin miałem oryginalne. Robiłem test przez kompa i spryskiwacze normalnie sie wysuwają i pryskają tylko prawy spryskiwacz chyba zatkany bo wysuwa a nie pryska. Ale tylko przez test działa a jak manetką nacisnę to wysuną się i zaraz się chowają nie chcą psikać ;/
  3. jutro spróbuję w razie czego gdybym miał problemy to się odezwę
  4. Jakie kodowanie mce i test elementów w mce ? Nie kumam , nie znam się za bardzo ;/
  5. no kumpel podłączał miernik i własnie nie dostaje wogole prądu przy uruchamianiu sprysków
  6. ale mechanik sprawdził tą pompkę nową i podłączył ją na krótko i zadziałała pompka i spryskiwacze się uruchomiły . Prądu coś nie dostaje, ktoś mi powiedział że może ta manetka do spryskiwaczy jest do wymiany
  7. kupiłem pompkę firmy MEYLE i na włączonych światłach sprawdzałem
  8. Siemka. Pomóżcie mi z jednym problemem Nie działały mi spryskiwaczy xenonów , kupiłem nową pompkę i dalej nie działają, mechanik mówił że nie dochodzi prąd w ogóle , bo podłączył na krótko pod akumulator i spryskiwacze się otworzyły. Nie rozumiem tego. Dodam że bezpiecznik jest dobry .
  9. Witam, mógłby ktoś obejrzeć tą A4 bardzo bym prosił audi a4 1.8 tsfi 160km 2008 Krzeszowice . z góry dzięki
  10. Chcę sprzedać ale nie za grosze handlarzem nie jestem ale sprzedać chcę bo bedę kupował nowsze i muszę w benzynie ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- W niemczech też kręcą liczniki ? Bo sprawdzam sobie stronę mobile.de i takie małe przebiegi są
  11. jakie pół roku wcześniej ? w czerwcu chcę sprzedać
  12. tak chciałem z 20 tys. Bo naprawdę szkoda mi tego autka, od 2 lat nic się nie psuje, wszystko idealnie pracuje , rozrząd wymieniony, 2 miesiące temu całe zawieszenie z przodu , A przede wszystkim auto jest używane tylko w Holandii W Polsce jestem tylko 2 miesiące w roku
  13. zdjęcia są teraz możecie coś powiedzieć
  14. ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------
  15. stan wydaje mi się idealny mam kilka zdjęć
  16. Siemanko Będę chciał sprzedać w czerwcu Audi A4 B6 2002r. 1.9 TDI Ile mogę za auto wołać
  17. Sorry pokazuje mi taki błąd - nr 1562 Prawe tylne drzwi otwarte/zamknięte nie autoryzowane
  18. to na starym i na używanym by nie działało ? pokazuje bład komfortu nr błędu 1652
  19. Witam, też mam problem, nie pokazuje mi tylnych prawych drzwi że są otwarte, kupiłem używany zamek założyłem i dalej nie pokazuje . czasem mu odwali i pokaże ale częściej nie działa. co to może być ?
  20. pytam bo ja mam jakieś wątpliwości a mechanik kazał mi taki lać, i tak jeżdżę ;/ czytam forum i tak teraz myślę
  21. Siemanko , Ja mam Castrol 5W40 czy na takim mogę jeździć ?
  22. ten dźwięk jest z zewnatrz. Jak jade po dziurach to uchyliłem okno i słychać takie skrzypienie/zgrzyty . Nawet jak na postoju rękoma pobujam nim to też słychać
  23. Witam, mam problem , na dziurach albo na "hopce" słyszę jak coś skrzypi z tyłu co to może być lewe tylne koło. I jeszcze gdy jadę na równej drodze to znowu z przodu coś piszczy powyżej 40km/h ;/ Pomóżcie ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 11:09 ---------- Nikt nic nie wie
  24. Witam, jest problem Nie pokazuje mi na komputerze że jest otwarty bagażnik oraz jak otwieram bagażnik to nie oświeca się lampka w bagażniku . Co jest przyczyną ? Dodam że w tylnik drzwiach prawych przy otwieraniu też nie pokazuje na komputerze że są otwarte drzwi /
  25. No i ogrzewanie działa , skręcone wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.