Treść opublikowana przez Krystian2290
-
Spoty wrocławskie
JA Cię potrzebuję Pisze na PW
-
Spoty wrocławskie
Witam , podłączyłem ten nowy silniczek id sterowania klap ogrzewaniem i nadal nie dziala dlaczego ?
-
Spoty wrocławskie
no ok , a u mnie właśnie padł ten jeden od strony kierowcy pod kierownicą . Już został zamówiony , jutro montuję
-
Spoty wrocławskie
i jednak kolega co mi pisał na priv miał rację pod kierownicą był silniczek i on nie działa wykręciłem go i muszę kupić , wogóle nie pracuje ten silniczek otworzyłem go i nic
-
Spoty wrocławskie
A taki jeden I wkońcu co trzeba rozkręcić żeby dostać się do tych silniczków
-
Spoty wrocławskie
napisałem Ci PW hornet
-
Spoty wrocławskie
prywatną wiadomość mi napisał tutaj kolega z forum
-
Spoty wrocławskie
takie coś mi ktoś napisał --> " ja to robiłem ok 30min ,najgorzej jest odkręcić i przykręcić silniczek bo hu....wy dostęp ,odkręcasz półkę pod kierą,ja odkręciłem pedał gazu (lepszy dostęp) odkręcasz silniczek ,przykręcasz drugi składasz wszystko i nastawy vag-iem "
-
Spoty wrocławskie
to po stronie schowka są ? ktoś mi tu pisał że są od strony kierowcy pod półką a nad pedałem gazu bo to strona kierowcy nie działa.
-
Spoty wrocławskie
no właśnie chciałbym to szybko naprawić bo urlop mam i niedługo wracam za granicę a w zimnym aucie nie chcę zmarznąć
-
Spoty wrocławskie
dzięki bardzo . a masz jakieś namiary tel do niego ?
-
Spoty wrocławskie
WITAJCIE, Jeszcze raz piszę w sprawie klimatronika audi , nie grzeje mi lewa strona cały czas leci zimno i byłem dzisiaj na komputerze i pokazało błąd " siłownik regulacji klapy silnika krokowego z lewej strony " czyli silniczek uszkodzony ;/ chyba. I pytanie czy ktoś z dolnośląskiego byłby w stanie pomóc mi to zrobić lub coś zaradzić ? z góry dzięki
-
Spoty wrocławskie
WITAM, potrzebuję jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia albo okolice lub Oleśnica. PILNE Dzięki
-
Spoty wrocławskie
Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki
-
pomocy, ogrzewanie
Witam, pisałem w innym temacie ale nie uzyskałem odp. Otóż mam klimatronika i strona kierowcy nie działa ogrzewanie leci cały czas zimno ( klima) a strona pasażera działa dobrze czyli jak daje 18 to chłodzi a jak 29 to goraco a strona kierowcy ciągle zimno;/ co mogło się stać ? i kto by się tym zajął ? serwis ? Proszę o odp
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
No i niestety też dopadł mnie ten problem ;/ otóż lewa strona (strona kierowcy) leci cały czas chłodne powietrze czy dam 18 stopni czy 29 to cały czas chłodne a prawa strona działa normalnie jest zimno przy 18 i leci goraco przy 29 . Co mogło się stać z lewą stroną ?
-
kontrolka serwis
Dzięki bardzo, olej wymieniłem właśnie tylko teraz chcę skasować ten komunikat
-
kontrolka serwis
Witam, może był ten temat ale nie mogę coś znaleźć ;/ szukam i szukam i niewiem, otóż zaświecił mi się komunikat że za 500km serwis czy coś takiego , już kiedyś to miałem ale udało mi się usunąć lecz nie pamiętam jak to zrobiłem ;/ Wiecie może jak to usunąć ?? Dzięki z góry
-
Brak ogrzewania
Witam, mam pewien problem ,otóż bo długiej trasie dzisiaj 1000 km doznałem małej awarii tzn nie działa mi ogrzewanie albo powiem że działa mi w połowie bo prawa strona grzeje z nawiewu a z lewej od kierowcy leci cały czas zimno nawet jak ustawie na 29 stopni ;/ Co mogło się stać że strona pasażera grzeje a z lewej cały czas zimne powietrze ?
-
Wymiana wahaczy
Witam , mam pytanko Byłem na przeglądzie i powiedziano mi że z przodu tam jakieś 2 wahacze sa do wymiany z lewej chyba górny a z prawej dolny czy cos takiego. I pytanie czy warto wymienić tak jak powiedzieli kupić tylko te 2 wahacze czy lepiej wymienić komplet ? ( tylko komplet wyjdzie drogo;/) Przeglądałem allegro i widzę wahacze komplet na przód firmy KAMOKA za 590zł co powiecie o te firmie ?? Dzięki za odp
-
żarnik Audi A4
kurde to ksenony takie drogie ?? to za 2 sztuki gdzies koło 400 zł muszę szykować
-
żarnik Audi A4
Witam, mrugają mi żarniki w aucie;/ Czyżby były już do wymiany ? Jak tak to jakie trzeba kupić mam Audi A4 B6 2002r 1.9 TDI silnik AVF. Jakiej firmy żarniki i ile gdzieś kosztują ? z góry dzięki
-
Cieknący olej. Co to jest ?
ufff dzięki wam bardzo za odp, myślałem że to coś poważnego , tymbardziej że ja zagranicą i koszty byłyby kosmiczne ;/ I tak jak mówię oleju nic nie ubywa można powiedzieć że cały czas jest tak samo .
-
Cieknący olej. Co to jest ?
Witam, mam pytanko, zauważyłem mokry silnik od oleju i trochę sie martwię co to jest ;/ Czy to normalne ? Dodam że oleju nie ubywa i płynu chłodniczego też nie . Zdjęcie dołaczam mojego silnika
-
jaki żarnik
ok dzięki a ile gdzies tak kosztują oryginalne żarniki ? ile musze szykować kasy hehe