Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian2290

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krystian2290

  1. JA Cię potrzebuję Pisze na PW
  2. Witam , podłączyłem ten nowy silniczek id sterowania klap ogrzewaniem i nadal nie dziala dlaczego ?
  3. no ok , a u mnie właśnie padł ten jeden od strony kierowcy pod kierownicą . Już został zamówiony , jutro montuję
  4. i jednak kolega co mi pisał na priv miał rację pod kierownicą był silniczek i on nie działa wykręciłem go i muszę kupić , wogóle nie pracuje ten silniczek otworzyłem go i nic
  5. A taki jeden I wkońcu co trzeba rozkręcić żeby dostać się do tych silniczków
  6. napisałem Ci PW hornet
  7. prywatną wiadomość mi napisał tutaj kolega z forum
  8. takie coś mi ktoś napisał --> " ja to robiłem ok 30min ,najgorzej jest odkręcić i przykręcić silniczek bo hu....wy dostęp ,odkręcasz półkę pod kierą,ja odkręciłem pedał gazu (lepszy dostęp) odkręcasz silniczek ,przykręcasz drugi składasz wszystko i nastawy vag-iem "
  9. to po stronie schowka są ? ktoś mi tu pisał że są od strony kierowcy pod półką a nad pedałem gazu bo to strona kierowcy nie działa.
  10. no właśnie chciałbym to szybko naprawić bo urlop mam i niedługo wracam za granicę a w zimnym aucie nie chcę zmarznąć
  11. dzięki bardzo . a masz jakieś namiary tel do niego ?
  12. WITAJCIE, Jeszcze raz piszę w sprawie klimatronika audi , nie grzeje mi lewa strona cały czas leci zimno i byłem dzisiaj na komputerze i pokazało błąd " siłownik regulacji klapy silnika krokowego z lewej strony " czyli silniczek uszkodzony ;/ chyba. I pytanie czy ktoś z dolnośląskiego byłby w stanie pomóc mi to zrobić lub coś zaradzić ? z góry dzięki
  13. WITAM, potrzebuję jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia albo okolice lub Oleśnica. PILNE Dzięki
  14. Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki
  15. Witam, pisałem w innym temacie ale nie uzyskałem odp. Otóż mam klimatronika i strona kierowcy nie działa ogrzewanie leci cały czas zimno ( klima) a strona pasażera działa dobrze czyli jak daje 18 to chłodzi a jak 29 to goraco a strona kierowcy ciągle zimno;/ co mogło się stać ? i kto by się tym zajął ? serwis ? Proszę o odp
  16. No i niestety też dopadł mnie ten problem ;/ otóż lewa strona (strona kierowcy) leci cały czas chłodne powietrze czy dam 18 stopni czy 29 to cały czas chłodne a prawa strona działa normalnie jest zimno przy 18 i leci goraco przy 29 . Co mogło się stać z lewą stroną ?
  17. Dzięki bardzo, olej wymieniłem właśnie tylko teraz chcę skasować ten komunikat
  18. Witam, może był ten temat ale nie mogę coś znaleźć ;/ szukam i szukam i niewiem, otóż zaświecił mi się komunikat że za 500km serwis czy coś takiego , już kiedyś to miałem ale udało mi się usunąć lecz nie pamiętam jak to zrobiłem ;/ Wiecie może jak to usunąć ?? Dzięki z góry
  19. Witam, mam pewien problem ,otóż bo długiej trasie dzisiaj 1000 km doznałem małej awarii tzn nie działa mi ogrzewanie albo powiem że działa mi w połowie bo prawa strona grzeje z nawiewu a z lewej od kierowcy leci cały czas zimno nawet jak ustawie na 29 stopni ;/ Co mogło się stać że strona pasażera grzeje a z lewej cały czas zimne powietrze ?
  20. Witam , mam pytanko Byłem na przeglądzie i powiedziano mi że z przodu tam jakieś 2 wahacze sa do wymiany z lewej chyba górny a z prawej dolny czy cos takiego. I pytanie czy warto wymienić tak jak powiedzieli kupić tylko te 2 wahacze czy lepiej wymienić komplet ? ( tylko komplet wyjdzie drogo;/) Przeglądałem allegro i widzę wahacze komplet na przód firmy KAMOKA za 590zł co powiecie o te firmie ?? Dzięki za odp
  21. kurde to ksenony takie drogie ?? to za 2 sztuki gdzies koło 400 zł muszę szykować
  22. Witam, mrugają mi żarniki w aucie;/ Czyżby były już do wymiany ? Jak tak to jakie trzeba kupić mam Audi A4 B6 2002r 1.9 TDI silnik AVF. Jakiej firmy żarniki i ile gdzieś kosztują ? z góry dzięki
  23. ufff dzięki wam bardzo za odp, myślałem że to coś poważnego , tymbardziej że ja zagranicą i koszty byłyby kosmiczne ;/ I tak jak mówię oleju nic nie ubywa można powiedzieć że cały czas jest tak samo .
  24. Witam, mam pytanko, zauważyłem mokry silnik od oleju i trochę sie martwię co to jest ;/ Czy to normalne ? Dodam że oleju nie ubywa i płynu chłodniczego też nie . Zdjęcie dołaczam mojego silnika
  25. ok dzięki a ile gdzies tak kosztują oryginalne żarniki ? ile musze szykować kasy hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.