Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiek883

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witaj Paput właśnie trafiłem na Ciebie na forum, jako, że jesteś z LPU mam pytanie odnośnie jakiś szrotów, ewentualnie ludzi którzy mają na podwórkach b5 na części, właśnie realizuję swój projekt i potrzebujęciągle jakiś gratów, byłbym wdzięczny gdybyś mi pomógł
  2. ok rozumiem wiec wytnę katalizator i zmienię końcowy tłumik tylko czy możecie mi coś polecić tj pytałem cza sprawdzi się wydech od s4 ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- a co wstawić w miejsce kata
  3. generalnie trochę o tym poczytałem i stwierdziłem że zmienię kolektor na 4-201 wytnę katalizator i tłumik końcowy wymienię tylko na jaki może macie jakieś swoje może z s4 dałby radę
  4. Witam Panowie Planuję trochę porzeźbić z moją laleczką, mam w niej silnik 1,6 i chciałbym zrobić wydech przelotowy tylko tak, żeby to miało sens i spełniało swoją rolę może mi podpowiecie jaka będzie najlepsza średnica, i jak mniej więcej to ugryźć
  5. echh tak źle i tak niedobrze 10 KM zawsze coś, ale gdzie szukać reszty
  6. chłopaki ja wiem że to może nie jest zbyt opłacalny interes, ale auto jest w rodzinie od nowości i ma oryginalny przebieg 151 tys km jest w stanie idealnym dostałem je od rodziców i musi pozostać w rodzinie ale tez nie chce do końca jeździć całkowitą serią więc proszę powiedzcie co mogę zrobić ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- 1. Wycięcie kata jak najbardziej planowałem już wcześniej 2. Większe wtryski np z 1,8 3. Filtr powietrza K&N 4.Dolot k&N 5. obróbka głowicy - tu zupełnie nie wiem na czym się skupić 6. Inna mapa pod nowe wtryski i dolot póki co moje plany są takie jak napisałem wyżej może jeszcze macie jakieś pomysły jeżeli tak to proszę o podpowiedzi
  7. Witam Panowie posiadam A4 B5 z silnikiem 1,6 i chciałbym żeby doszło parę koni i NM. Wiem powiecie że to nie opłacalne że lepiej zrobić SWAP na 1,8T. Ale nie chcę tego robić, chcę żeby został ten silnik który mam, ale jednocześnie chciałbym coś więcej z niego wydusić proszę podpowiedzcie mi co można w tym temacie zrobić
  8. Witam Panowie zapragnąłem zmienić w swojej niuni kierownicę na s4 kupiłem kierownice następnie poduszkę i zacząłem zmianę i tu zaczęły sie problemy już nie wspomnę o fakcie że muszę kupić przejściówkę z małego wielo klinu na duży bardziej martwi mnie problem z taśmą do poduszki, wiem, że muszę ją kupić, ale jaką nie mam pojęcia znalazłem na allegro coś takiego Taśma poduszki Audi A4 B5 95-99r. trójramienna (2687188664) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy to jest to czego potrzebuję jeśli nie to proszę doradźcie mi co mam zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.