Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tiomaszk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tiomaszk odpowiedział(a) na MisterK temat w 3.0TDI
    u mnie właśnie nie wyciekają więc myślę że muszę szukać dalej odnośnie wibracji, dodam jeszcze tylko że wibracje czuć na postoju. Może konwerter skrzyni chociaż działa idealnie nie szarpie, nie przeciąga, na zimno i na ciepło chodzi idealnie...
  2. Tiomaszk odpowiedział(a) na MisterK temat w 3.0TDI
    jak zdiagnozowaliście że poduszki nadają się do wymiany? byłem u trzech mechaników, sprawdzali fizycznie i każdy powiedział że raczej są ok że trudno to dokładnie sprawdzić. U mnie czuć lekkie drgania jak się siedzi w aucie tzn na tyłku czuję i tak zacząłem od poduszek. Czy może być inna przyczyna tych drgań? 3.0 TDI ASB + TIP
  3. jak znajdę już swoją B7 to wiem na kim będę się wzorował. Przepiękne A4 i super mody zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. pozdrawiam
  4. Witam serdecznie Postawiłem na zakup Audi A4 B7 z silnikiem 2.0 TDI manual lub automat. Chciałbym aby ktoś znający się w temacie napisał mi konkretnie jakiego auta szukać tj. oznaczenie silnika i rocznik, jaki wybór bedzie najlepszy. Jeżeli taki temat już był to z góry przepraszam i prosze mnie skierować do tego tematu i usunąć mój temat. Z tego co dowiedziałem się u dobrego w regionie mechanika 2.0 TDI wcale nie jest aż tak awaryjny jednak zaznaczył że po małych modach ( o których też przeczytałem na tym forum ) w silniku PD można go użytkować przez długi czas a jak jest na prawdę? Znajomy ma VW Jette 2005r z 2.0TDI 140KM zrobił nią ponad 50 tys teraz ma ok 200tys i do tej pory tylko wymiany oleju i żadnej poważnej usterki nie miał. Myślałem takze o 1.9 TDI lecz w B7 mają bardzo ubogie wyposażenie i skrzynie przeważnie 5 cio biegowe. pozdrawiam
  5. Witam włodarzy i wszystkich użytkowników forum. Mieszkam w Żarach woj. Lubuskie. Obecnie jestem posiadaczem Audi TT 8N jednak w ciągu najbliższych kilku miesięcy planuję przesiąść się na A4 (B6 lub B7). kilka lat temu posiadałem już A4 B5 1.9tdi, z silnika i prowadzenia byłem bardzo zadowolony czego nie można było powiedzieć o trwałości zawieszenia. Dlatego zabieram się powoli do czytania aby zaczerpnąć jak najwięcej informacji na temat nowszych modeli A4. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.