Treść opublikowana przez Icetruckkiller
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
oki w takim razie bede probowal w weekend zdemontowac ten climatronik, zajrzyj tutaj jutro albo pojutrze moze beda jakies nowe informacje ps. wiec od czego jest ta czerwona wtyczka jezeli ona nie jest od glosnikow?
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
masz racje podświetlenie popielniczki nie dziala. natomiast z tylu przy lewym glosniku jest niebieska kostka 6 pinowa rozne kolory kabli zielony, brazowy, czerwony i chyba jeszcze jakis a przy prawym glosniku wtyczka 2 pinowa kolor kabli czerwony i brazowy
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
z tego co pamiętam to model radiu był taki jak na tym zdjęciu(ale nie jestem pewny 100%): http://ipx.nazwa.pl/inne/allegro_daw/radia/chorus_2.jpg a o to zdjęcia tej czarnej wtyczki co jest razem z czerwoną: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting jesteś w stanie mi wytłumaczyć krok po kroku co robić
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
grzebalem tam reka w wejsciu na radio zadnej kostki tam nie ma. a pod climatronik nie mam jak zajrzec- nie mam srubokretu takiego gwiazdkowego zeby wyjac climatronik.... btw. w takim razie od czego moze byc ta czerwona wtyczka
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Nie gralo radio w ogole prawdopodobnie bylo zepsute, a jak podlaczylem pioneera to gra tylko przod. glosniki z tylu sa, daje fotki: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
wcześniej bylo oryginalne audi na kasety wlozone...
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
no ale gdzie wtedy te RCA mam podpiąć?
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Witam. mam audi a4 model 1998r bez systemu BOSE. ze zwyklymi glosnikami przod tyl, zeby dzialaly tylne glosniki trzeba kupic adapter, wiec kupilem taki: Adapter tylne głośniki Audi A3 A4 A6 A8 TT Łódź (2464467016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gdy przyszedl, okazalo sie, ze czerwone wtyczki nie pasuja do siebie... co teraz zrobic? jestem zielony w tym temacie
-
Co to za żarówka?
dzieki panowie ale ta zarowka co dal mi linka speed22 nie pasuje, jest dużo za duża:facepalm: 25zł w plecy bo zamawialem na allegro.... porównajcie te zdjęcie z tym wcześniejszym
-
Wymiana turbiny w 1.9tdi AHU na AWX
ale co to zmieni, że będe mial nadkole wentylowane? będzie mi chłodzić intercoolera ? Czyli tylko lewe nadkole kupic? mam racje?
-
Wymiana turbiny w 1.9tdi AHU na AWX
Ile koni moga mi dodac wtryski z afn? I po co te nadkole od S4? :> czym sie roznia od oryginalu?
-
Wymiana turbiny w 1.9tdi AHU na AWX
Witam, mam 1.9tdi ahu (90koni). Planuje dać wtryski z AFN+chip no i do tego myslalem jeszcze wymienic turbosprezarke na lepsza np z AWX Turbosprężarka VW Passat, Audi A4, A6 1.9 tdi AWX (2504958270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy bezproblemowo będzie taka pasować, a może inna jakaś? I ile kucykow ona moze podniesc?
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
dospawane końcówki tłumika, fotka ---------- Post dopisany 03-08-2012 at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 17:17 ---------- wkońcu dodałem konkretne fotki na felunku
-
[ALL B5] Audi S4
jaka predkosc max. przy 335km?;d
-
Co to za żarówka?
W5W tam nie pasuje, a nie umiem takiej znaleźć na allegro co by pasowała hmm help:facepalm: @up dzięki
-
Co to za żarówka?
Panowie co to za żarówka? potrzebuję taką LED a nigdzie nie ma oznaczenia tylko OSRAM firma
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pytam bo byłem pare razy i planuje zamieszkać tam na stałe
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co wchodzi w skład Pełnego FIS? -licznik z wyswietlaczem FIS -manetka z przelacznikami - co dalej .... ?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
czym sie zajmujesz w norwegii?
-
[ALL B5] Audi S4
ile cie kosztowalo w sumie podniesienie z fabrycznej mocy na 335 koni?
-
Wieksze kola, wieksze tarcze?
zostaje przy standardowych dzięki za tą debatę jak w sejmie ;D
-
[ALL B5] Audi S4
Jaki w niej jest przebieg?
-
[ALL B5] Audi S4
ciekawe ile by Gracjan za nią wołał
-
Kratki nawiewu polift wersja angielska
Witam. Mam możliwość zakupienia kratek podświetlanych z polifta ale anglika. Pytanie: czym roznia się one od wersji na nasza czesc europy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest ktos na slasku z klubowiczów, kto by pomógł z montażem FIS-a? Jestem zielony w tym temacie. Podjechałbym jeżeli ktoś z was ma czas