Treść opublikowana przez Icetruckkiller
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
haha no ogląda się. wysoko stoi bo niestety kolega z gwintem zalega mi ---------- Post dopisany 10-08-2012 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 09:47 ---------- ZMUSZONY JESTEM SPRZEDAĆ FELGI (z oponami) ktoś zainteresowany to pisać.. ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 13:07 ---------- zawieszenie FK AUTOMOTIVE założone: przy okazji mam całe przednie zawieszenie oryginalne w bdb stanie jezeli ktos by chciał. oraz zacisk prawy tył. na sprzedaz
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Czy po wymianie wtrysków na AFNy zaczal ci troche dymic? Turbine tez wymieniales?
-
[B5 APS] by czorny
Ile ci podskoczyło spalanie po wejsciu na opony 235?
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
z różowym znaczkiem troche przesadziłeś
-
Po nocnym postoju,ciche piski spod maski -co to mzoe byc ?
popsikaj lozyska alternatora czyms tlustym i zobacz czy minimalnie ucichlo, to wtedy bedziesz wiedział
-
Gdzie dac włącznik przednich halogenów w przedlifcie
dobra dzięki fotka pomogła. okazało się, że w ogóle mam pomieszane wszystko nie w swoich miejscach
-
Zawieszenie gwintowane ile kluczy powinno byc w zestawie
Mam zawieche FK automotive od kumpla ale bez zadnych kluczy i widze ze przod i tyl maja rozne gwinty? ile powinienem miec do tego kluczy? tak jak w zestawie daja czyli ile? ps. pierwszy raz bawie sie w gwinty
-
Gdzie dac włącznik przednich halogenów w przedlifcie
Mam zamontowany przedni zderzak z polifta do przedlifta i mam zamiar prowadzic kabelki od przednich halogenów do wnętrza. Pytanie jaki włącznik zastosować i gdzie go umieścić? hm?
-
Lewy dolny narożnik szyberdachu opada
Co z tym mozna zrobic, jezeli to jest to?
-
Lewy dolny narożnik szyberdachu opada
Daję filmik. na załączonym filmie wypycham go ręka od dołu do góry w czasie jazdy jest to bardzo uciązliwe, gdy wjade na jakies dziurska to ta szyba skacze jak poj#*@na i hałasuje . śrubki wszystkie dokręcone w szyber. w czym może tkwić problem?
-
Odnawianie wtryskiwaczy allegro
w ogóle ile 1.9tdi mogą pomieścić l w baku?
-
Odnawianie wtryskiwaczy allegro
ile koników ci doszło przez same wtryski?
-
Głośniki nagle przestają grać gdy głośno słucham
czyli w sumie mozna gdybać, przeciez wzmacniacza nie bede wymieniał, a radio napewno jest ok w innym aucie dzialalo ok.
-
Odnawianie wtryskiwaczy allegro
chinskie zamienniki nie wykonuja swojej pracy dobrze? ;>
-
Głośniki nagle przestają grać gdy głośno słucham
ale ten problem był jeszcze zanim w ogole kupilem adapter i wszystko. przy przednich glosnikach jeszcze to było
-
Głośniki nagle przestają grać gdy głośno słucham
Głośniki przód tył bez systemu BOSE, gdy słucham muzyki na vol 40+ głośniki jakis czas grają i nagle przestają. Gdy wyciągne radio i włoże z powrotem wszystko ok jakieś 2min i sytuacja się powtarza
-
Reczny skórzany z polifta do przedlifta
OSLONA DZWIGNI RECZNEGO SKORA AUDI A4 B5 LIFT (2554603231) - motoAllegro spasuje taki do przedlifta idealnie? nie bedzie za krotki/za dlugi/za szeroki/za waski?
-
Odnawianie wtryskiwaczy allegro
SPORTOWE 216 WTRYSKI 1.9 TDI NOWE KOŃCÓWKI 0.216 (2526871386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy taki zabieg jest opłacalny? czy lepiej pokusić się już o nowe wtryskiwacze 216?
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Mini iso juz dawno tam nie było, musieliśmy przerobić istniejące już wtyczki i połączyć je z adapterem. Sasza się dobrze spisał przez gg i telefon i głośniki śmigają! :drunk:
-
[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
Ja mam do sprzedania 18'
-
[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
co to za lampy i za ile ?
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
pogubiłem się teraz
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Wiem, że wtyczka musi gdzieś być, ale ja tez moge przypadkowo cos polamac bo nigdy nie rozbieralem nic pod deska wiec wole zeby ktos z doswiadczeniem to porozwalal. Jestem z Knurowa
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
niestety pod climatronikiem rowniez pustki. chyba musze jechac z tym do elektryka
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
nie wiesz od czego jest ta czerwona wtyczka ze 1 posta jezeli nie od glosnikow? ;>