Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dłuższym pobycie na forum postanowiłem w końcu pochwalić się swoim wehikułem :D

Audi A4 B5 1995r, Sedan, LY6P, 1.6 [ADP] z ubogim wyposażeniem

Auto pierwsze kilometry robiło w Niemczech po czym od roku 2005 jeździło już w Polsce i miało 2 właścicieli a w moich rękach jest od lipca 2011r.

Tak wyglądał zaraz po zakupie

Zdj_cie0090.jpg

Pierwsze zmiany to oczywiście to co lubię najbardziej - CAR AUDIO

- 2 x Lanzar Max 12 ( 500rms w skrzyni 110L własnego projektu ) Obecnie skrzynia Lanzar MAXP154D 1000rms

- wzmak Lanzar Vibe 1600W Obecnie Hifonics Brutus BXi 3000d 3000W :banan:

- Kondensator Profitexx 2F

- Radio Pioneer DEH - P6900IB

- kable Ghost 20mm2 Obecnie kable Renegate 35mm2

- tylna półka z elipsami 6x9 MacAudio 300W

- przód puki co seria

Sprzęcik robi robotę i na razie wystarcza

( przepraszam za nieład i estetyke ;p )

5000617b88479c4a.jpg

Od czasu posiadania zrobiłem:

- filtry i olej a także kompletny rozrząd

- przednia szyba (pękła z przyczyn niewiadomych)

- w połowie grudnia klocki przód i osłonę przegubu

- w styczniu nowa instalacja sekwencyjna Lovato Smart

- w lutym świece i przewody

- pierwszy mod Lampy Angel Eyes którego bardzo żałuje ;)

df989f10830526d9.jpg

- podczas ferii zimowych wpadł nowy gwint FK po okazyjnej cenie

eca5a07da8d97109.jpg

ad728abebddeef6a.jpg

i taki oto efekt uzyskałem :D

a41991abaf65f9a1.jpg

- końcem marca wymieniłem akumulator bo stary się rozszczelnił

- początkiem maja wskoczył do furki skórzany komplecik

8ff36debfdd8d40e.jpg

e120a514e92c6511.jpg

- i ostatni dokonany parę dni temu mod to zmiana Sonarów na ori Valeo

8b2b714b8c230f72.jpg

5b2e6a1daad6fbb4.jpg

I to by było na tyle ;)

11.08.2012 - wpadły dymione lampy na tył

Zdj_cie0004.jpg

05.12.2012 - dorwałem 18" buciki BBS rx 207 :naughty: do lekkich poprawek ( po przycierane ranty )

Zdj_cie0050.jpg

05.02.2013 - pierwsze koło zregenerowane :naughty:

Zdj_cie0099.jpg

no i przymiarka na szybko

Zdj_cie0103.jpg

09-23.02.2013 - prace ogólne

Na pierwszy ogień poszły wysłużone hamulce z przodu. Nowe tarcze i klocki firmy Roadhouse i przy okazji zaciski pomalowałem w czerń

Zdj_cie0106.jpg

Zdj_cie0110.jpg

następnie zlikwidowałem powoli pokazujące się ogniska korozji na samochodzie, zdjęć zapomniałem ale jakieś jedno się znalazło w trakcie pracy

Zdj_cie0112.jpg

po malowaniu i złożeniu samochodu do kupy wpadły przy okazji dymione kierunki

Głowa pełna planów ale fundusze ograniczone Zdj_cie0139.jpg

zmianie uległ sprzęt audio, wpadła nowa instalacja 35mm2:banan:, wzmacniacz Hifonics 1500RMS :banan:i skrzyneczka Lanzara 38cm/1000RMS:banan:

rezanie instalacji:decayed:

Zdj_cie0113.jpg

przy okazji zmieniłem podartą wykładzinę podłogi na nową

Zdj_cie0115.jpg

wpadł też poliftowy grill

Zdj_cie0116.jpg

boczki w eko-skórze

362251b316644a66.jpg

ab51d0a07d073963.jpg

23.03.2013 kółka skończone więc dzięki sprzyjającej pogodzie mała sesyjka kalkulatorem :grin:

DSC_0284.jpg

DSC_0287.jpg

DSC_0288.jpg

DSC_0289.jpg

DSC_0290.jpg

DSC_0291.jpg

DSC_0292.jpg

Planowane zmiany:

- komplet wahaczy ( obecne w rozsypce ) / ZROBIONE!

- poprawki lakiernicze / ZROBIONE! i polerka

- lusterka w kolor

- kierunkowskazy w błotnikach / ZROBIONE!

- lampy tył / ZROBIONE!

- alu 18" / ZROBIONE!

- tłumiki końcowy / ZROBIONE!

- grill polift / ZROBIONE!

- boczki w skórze / ZROBIONE!

- przyciemnienie szyb

- audio przód

i coś pewnie jeszcze się urodzi ;)

Opublikowano

Skora jest gleba tez jeszcze ladne buciki i juz z gorki bedziesz mial.

Ogolnie gratulacje ladnie sie zaczyna i idzie w dobrym kierunku.

Opublikowano

Znajomy silnik :decayed: Co do felg to nie słuchaj gadania że ADP na 18" nie uciągnie się bo ten silnik i tak nie jedzie a do lansu wystarczy a w połączeniu z sutą glebą przy której i tak się nie da pocisnąć wystarcza :wink:

Opublikowano

4 osiemnastki w Twoim samochodzie....:banan:

Opublikowano

fajny :wink: skora robi robote:naughty:

Opublikowano

świetnie tak dalej, mody jak najbardziej na + :wink: mi tylko brakuje tutaj klimy, tak po za tym :thumbup1:

Opublikowano
świetnie tak dalej, mody jak najbardziej na + :wink: mi tylko brakuje tutaj klimy, tak po za tym :thumbup1:

fakt... Przy obecnej pogodzie to cos pieknego :naughty:

Ladne to A4 :wink: taki kolorek chcialem kupic ale wpadla srebrzanka :decayed:

No i ten silnik... :whistling: wymiata :decayed: po naszych dziurach i tak by sie szybciej nie dalo :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

od silnika cudów nie wymagam... wozi tyłek za rozsądne pieniądze a fakt faktem na nasze drogi i gwint jak dla mnie na razie wystarczy

Opublikowano

Dokładnie :wink: Ot takie wozidełko, jak musi to sobie radzi, mało pali, nie psuje się - a nawet jeśli to wszystko za psie pieniądze można dostać :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe lampy na tył

Zdj_cie0004.jpg

<br /><br />

zdjęcie na szybko bo deszcz przerwał prace

Opublikowano

no powiem ci ze skorka lampki i gwint swoje robia:wink: jeszcze jakies fajne buciki i malina:decayed:

Opublikowano
  • Autor
no powiem ci ze skorka lampki i gwint swoje robia:wink: jeszcze jakies fajne buciki i malina:decayed:

Szukam właśnie ładnych bucików, myślę nad 18" RS6 chyba że coś innego wpadnie w oko ;)

Opublikowano

kolejna piekna 1.6 :P ile Ci zaspiewali za instalacje gazową?

Opublikowano
  • Autor
kolejna piekna 1.6 :P ile Ci zaspiewali za instalacje gazową?

2600zł

Opublikowano

to za gaz sporo ale znam z praktyki że nie ma co żałować na dobry zestaw podtlenku.Obecnie w swoim nie posiadam, miasto znajome mam rodzinkę tam... Pozdro

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu autko doczekało się nowych bucików na sezon letni :D

Zdj_cie0050.jpg

<br /><br />

Zdj_cie0051.jpg

<br /><br />

Jak ktoś chętny na ori 15" to pisać ;p

Opublikowano

ladne fele powodzenia w modach:decayed:

Opublikowano

Widze kolega dosc blisko ode mnie mieszka :wink: Mody na +, dobrze ze zmieniles lampy ;p Jak juz lusterka malujesz w kolor to moze i klamki ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.