Treść opublikowana przez Fela
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Ja Osobiście jestem zadowolony z efektu
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
a każdy mówił sprzedaj na złom .... fotek niestety lepszych nie mam .. ide do pracy ciemno, wracam z pracy ciemno. W weekend pewnie coś cykne
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
oczywiście ze tak tak będzie, ale narazie to Tylko przymiarka i na szybko foto zrobione i zderzak z powrotem na warsztacie górna krawędź mogła by być niżej zaraz nad wydechem Mogła by być , ale tak podoba mi sie bardziej i Tak to wygląda black piano w lakier poleci na wiosne razem z całym autem Ps.Teraz biorę się za progi ,a następnie za przedni zderzak
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
oczywiście ze tak tak będzie, ale narazie to Tylko przymiarka i na szybko foto zrobione i zderzak z powrotem na warsztacie
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
co do lamp to tak mowilem zastanawiam sie jeszcze moze kupie DEPO lub przyciemnie te a to fotka z całego dzisiejszego dnia pracy i wstępnie wyszlifowane efekt koncowy wydaje mi sie ze zobaczycie dopiero w sobotę ponieważ brak czasu Edit: A tak prezentuje sie na aucie jeszcze jest pare poprawek, ale to szczegóły \
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
w photoshopie xd trzeba było przeczytać post taki jest plan i tak to widze ,ale jeszcze sie na tym zastanawiam.
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
jeszcze nie jest ale z czasem sie zrobi .. poźna wiosną planuja polakierować całą karoserie bo obecnie ma kilka odcieni
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
klape wlasnie chciałem gładką dlatego w photoshopie wywaliłęm tez zamek na klapie nad lampami sie zastanawiam bo zeby je przyciemnic to musze tez dobrze swiecic ,a wiadomo jak to jest z niebieskimi
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
60mm to srednica wewnetrzna a zewnetrza 63mm wydaje mi Sie ze Idealnie pasują wieksze juz bedą zaduże Audi złożona lecz straciłem sprzęgło (do wymiany wysprzęglik),ale i tak jestem zadowolony Dawno nie pisałem w temacie ,a troche sie działo i dzieje na poczatku postanowilem przygotować silnik do zimy wymienilem termostat bo był padniety, wymieniłem olej na motul 8100 x-cess 5w40 przy okazji zrobiłem tez płukankę za pomocą preparatu liqui moly i oczywiscie płyn chłodzący. Z rzeczy estetyczny doszły dymione kierunki Depo i przyciemniłem lampy przednie boczne kierunki wymieniłem na białe , w miedzy czasie zerwałem stare nakladki na progi pod którymi okazało sie ze sa naloty rdzy wszystko zeszlifowałem i solidnie zakonserwowałem i narodził sie nowy plan (nakladki na progi) te laminatowe z Allegro mi sie nie podobaja ,oryginalne drogie w wersji S lub RS.. ale gdzie na forum wyczytałem ze chlopaki montuja Od Omegi C wiec postanowilem zrobić tak samo , narazie sa tylko dopasowane ale trzeba je wygładzić itp ...zderzak tylni wlasnie dziś zacząłęm modyfikować wersja ''S Home Made'' , co do wnetrza hmm wcześniej mialem dekory obklejone folią srebrny carbom lecze po kolizji zmieniałem deske i tam dekory były oryginalne nie bylo juz czasu zeby sie z tym bawić wiec dwa tygodnie temu postanowilem rozebrać wnetrze i prysnąć je na czarny połysk i wypolerować przy okazji korzystajac z tego iż wnetrze było w negliżu zrobiłem tez podświetlenie zapalniczki i popielniczki ,nie dzialalo dałem zarówke w oryginalne miejsce plus jedna skierowaną na popielniczkę do tego szkiełko wymienilem na czerwona plekse i wydaje mi sie ze efekt jest lepszy. ponizej dodaje zdjecią i mój projekt w photoshopie...
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
dlatego pytam .. Jakie zarówki zastosować zeby to świeciło ???
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
tak wiem z eSy ,ale ona ma nizej ten (dyfuzor) czy jakoś tak. ja chce przerobić oryginalny zderzak tak jak jest na foto ,mam dwa takie wieć jak mi nie wyjdzie to sobie daruje i zostane przy obecnym co do lamp chciałbym wlasnie takie tylko ta kwestia oświetlania i zabrania dowodu rejestracyjnego xd
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
fajnie wyglada i chce przyciemnić lampy tez u siebie praktycznie zeby były czarne a nie np ciemno czerwone czy coś w tym stylu .. ale w gre wchodzi to czy zwykle zarówki dadzą rade czy zastosować np SMD czy led czy jakies mocniejsza niż fabryczne ??? zrobilem sobie projekcik w pchoto schopie wraz ze zderzakiem i klapą mozecie mi powiedziec jak to wyglada waszym zdaniem ??
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
powiem Ci ze mam mieszane uczucia do tych lamp .. ale ogolnie nie wyglada zle
-
Szyberdach firmy Webasto- podlaczenie
ODŚWIEŻĘ troche A mianowicie wymieniałem elektrykę u Siebie w B5 pod FIS Tylko ze w Dawcy nie było szyberdachu .. i teraz jest moje pytanie ,jak podłączyć ? koło podsponicy idzie brazowa kostka od niego i mam ją nie podlączoną są w niej 3 kabelki i 3 czarne jeden grubszy i dwa chudsze w jaki sposób nalezy je podłączyć zeby szyberdach mi dzialal ? Dodam że nie wiem jakiej firmy jest szyberdach ,ale pisze tutaj zeby nie zaśmiecać forum
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Lampeczki fajne , ale co pijemy ?
-
Wymiana termostatu-pilne.
ja mam problem z wymiana termostatu ponieważ żadna nasadka i i żaden płaski klucz mi nie podejdzie żeby odkręcic to jedna śrube po lewej stronie jak sie patrzy od dołu... musze w tym przypadku wszystko wyciągac ??
-
Radio do 400 zł
Mam takie na sprzedanie jak chcesz http://olx.pl/oferta/jvc-kd-shx751-exad-cd-mp3-na-karty-sd-CID5-IDc56cr.html
-
[A4 B5] Ruda by Krzysieg
Czekam z nieciepliwoscią na fotki jak bedzie ta podsufitka wygladać
-
Spadają obroty i falują - prosze o pomoc !
Witam, niedawno przekładałem silnik z innego samochodu i mam pewien problem z Obrotami , a mianowicie gdy jej lekko przygazuje i puszcze gaz to obroty spadaja do 600-700obr po chwili do 900 i znowu do 600-700 i pozniej 900 i jest wszystko w porzadku ,ale tak jest za kazdym razem czy na zimnym czy na ciepły wymieniłem czujnik położenia wałka rozrządu cewke wraz z kablami zaplonowymi i przymierzam sie do sondy lambda .. nie wiem czym moze być to spowodowane ten sam silnik tylko przed swapem mial tak samo lecz myslalem ze to drobna usterka lub poprostu to z powodu ze auto stało 3-4 lata w stodole i bylo odpalane raz na jakis czas ponizej dodaje link do filmu jak to wyglada.. mam drugi taki sam silnik wiec mam wszystkie do niego czesci tylko co wymienić ???? wymienilem i przeczyscilem przepustnice i jest wszystko ok ps. dzieki za pomoc
-
[A4 B5] Ruda by Krzysieg
jaki masz pomysł na wszystkie jasne elementy podsufitki typu klami słupki itp ? tez sie przymierzam do czarnej podsufitki ,a temat jeszcze nie ogarniety
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Teraz zauwazyłem ze Wisi troche Krzywo i jest do poprawki
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-rm12-i5658430538.htmlprosze
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Gwint to "ART Tuning" i mały aktual RM12 juz siedzi
- Co to za kabelki ?
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Takie złudzenie Gwint juz na miejscu ( kawałek stali a jaram sie jak małedziecko paczką słodyczy) Ogolnie wszystko sklada sie powoli brakuje mi sil na krecenie tego wszystkiego ,wnetrze nadal nie skrecone od samego patrzenia sie odechciewa . teraz nie moge wyjechać autem z powodu hamulców czekam na zacisk hamulcowy i mysle ze w tym miesiacu "krecik" bedzie wyglądała jak samochód życzcie mi powodzenia jak Auto bedzie stało na kołach to zrobie zdjecie jak to Wyglada