Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie tylnych lamp B5


krzysiek_92

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o przyciemnianiu lamp tylnych w czarnym polifcie B5? Widziałem takie coś w A3 i w A4 B6 i powiem szczerze, że dla mnie kozak. Wydaje się bardziej agresywny

Edytowane przez krzysiek_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja delikatnie ciemniłem folią i nie było żle, ale przy białej budzie

folię zawsze można zerwać jeśli będzie żle wyglądać czy się znudzi, jeśli będziesz piewrszy raz się bawił to radzę mieć kogoś do suszenia, bo lampa jest wypukła i ciężko dopasować folię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które widziałem były właśnie przyciemnione sprayem i też się chyba na to zdecyduję. Bez suszenia - malujesz, schnie i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wydaje mi się, że taka farba w razie wu da się łatwo usunąć jakimś delikatnym rozpuszczalnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem za młodu farbę w sprayu. Uwaga lampa a właściwie klosz musi być gładki bez żadnych wypukłych literek, cyferek i symboli. Należy je usunąć papierem ściernym- wodnym. Potem polerka, odtłuszczanie i dopiero malowanie. Efekt super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przyciemniałem ledowe lampy folią oracal. Dałem może z 10zł za folię o dwóch stopniach przyciemnienia, jeden arkusz starcza na obie lampy z nadmiarem (przynajmniej na same środki).

Efekt moim zdaniem super, ciężko tylko nakleić tą folię bez żadnych pechęrzyków powietrza. ale żeby zobaczyć trzeba patrzeć z bliska.

2dihjwl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyglada i chce przyciemnić lampy tez u siebie praktycznie zeby były czarne a nie np ciemno czerwone czy coś w tym stylu .. ale w gre wchodzi to czy zwykle zarówki dadzą rade czy zastosować np SMD czy led czy jakies mocniejsza niż fabryczne ??? zrobilem sobie projekcik w pchoto schopie wraz ze zderzakiem i klapą mozecie mi powiedziec jak to wyglada waszym zdaniem ??

7440025fe8bbc54cmed.jpg

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak z esy tak wygląda, ogólnie za***isty. A lampy dla mnie spoko ale na pewno nie każdemu się spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem z eSy ,ale ona ma nizej ten (dyfuzor) czy jakoś tak. ja chce przerobić oryginalny zderzak tak jak jest na foto ,mam dwa takie wieć jak mi nie wyjdzie to sobie daruje i zostane przy obecnym :) co do lamp chciałbym wlasnie takie tylko ta kwestia oświetlania i zabrania dowodu rejestracyjnego xd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze denerwują mnie idioci z obklejoną na czarno lampą, kierunek czy stop świeci gorzej niż pozycja normalnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze denerwują mnie idioci z obklejoną na czarno lampą, kierunek czy stop świeci gorzej niż pozycja normalnie :facepalm:

To prawda, ale bywają dobrze przyciemniane lampy. Kolega miał oryginalnie czarne lampy hella czarne w borze. Wyglądały obłędnie i swiecily bardzo dobrze. Ma ktos na to jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniając lampy weź też pod uwagę że jak ci ktoś wjedzie w tyłek, to ty mu będziesz płacił odszkodowanie za straty , a nie on tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyciemniając lampy weź też pod uwagę że jak ci ktoś wjedzie w tyłek, to ty mu będziesz płacił odszkodowanie za straty , a nie on tobie.

To fakt... fajnie wygląda ale można sobie problemu narobić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytam .. Jakie zarówki zastosować zeby to świeciło ???

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś mocne, droższe ledy SMD. Ja kupiłem takie aby aby i nie jestem zadowolony. Na cofania zostawiłem bo świecą fajnie błękitnie zamiast na żółto ale nie są za mocne. A co do kierunków to jak jest zwykły i ledowy to widać że ledowy jest o wiele słabszy. Także po przyciemnieniu tylko pogarsza sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciemniałem sprayem i wygląda to tak :)mpk8uez5.jpg

a świeci tak przy zwykłych żarówkach :banan: :zjbwdlps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...