Treść opublikowana przez diablo1987x
-
Spoty Puławskie
Bardzo chetnie .Jak możesz to wyslij mi na maila [email protected] a ja cos z tym zadzialam
-
Spoty Puławskie
Na co mnie to? Traktora nie składam.Kowi gdzie mogę dostać takie stickery co masz pod postem?
-
Spoty Puławskie
Chłopaki jest temat.Mam HTC One V na gwarancji bez locka pełen komplet chętnie zamienie na jakieś graty do mojej a4.Jak ktoś zainteresowany to pisać na forum albo 515121211 na pewno się dogadamy
-
Spoty Puławskie
chetnie wymienie sie gierkami na xbox360 ---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ---------- kolego miedzy Carrefourem a Kauflandem
-
Spoty Puławskie
siema chlopaki ma ktos na zbyciu przetwornice do ksenonow?na allegro jak zamowie to nie dojdzie mi do sylwestra
-
Spoty Puławskie
Nowa Nokia Lumia 800 zamienię na teł z androidem
-
Spoty Puławskie
Zrobmy takiego spota zeby na parkingu tesco staly tylko oooo... ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- Armistead a gdzie jest ten Matczyn zeby turbo wyczyscic?
-
Spoty Puławskie
Potwierdzam przybycie
-
Spoty Puławskie
Ja też bym się pisal
-
Spoty Puławskie
No dzięki jak znajdę czas to tam podjade
-
Spoty Puławskie
Witam kto pomoże zrobić logi?tryb serwisowy turbiny bardzo mi zależy żeby naprawić to co trzeba a nie jeździć od warsztatu do warsztatu i wymieniać wszystko .na chybił trafił bo każdy mówi co innego .z góry dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam niedawno zacząłem swoją pierwsza przygodę z Audi i mimo ze miałem kilka zawacha n to jestem z niego zadowolony