Treść opublikowana przez Hister123
-
Który telefon wybrać.
A więc tak, wybór padł na Samsunga. Teraz tylko muszę swoją S2 sprzedać i wyczaić S3 w dobrej cenie. Jak mi nie podpasuje to sprzedam i będę miał na Xperie ale wątpię żeby tak się stało Dzięki wszystkim za pomoc
-
Który telefon wybrać.
Aktualnie posiadam S2 i jestem z niego zadowolony. Za sony przemawia cena, za 1300zł nowy można kupić, niestety o s3 w tej cenie można pomażyć
-
Problem z elektroniką.
Ale wycieraczka już chodzi dobrze, nie wiem może Audi samo się naprawia
-
Który telefon wybrać.
Witam. Mam poważny problem z wyborem telefonu, zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy S3 i Sony Xperia T. Telefon potrzebny mi będzie do przeglądanie internetu, robienia zdjęć i ogólnie do zabawy nim Proszę o wasze zdania na temat tych smartfonów
-
Problem z elektroniką.
Właśnie nie ma żadnych błędów
-
Problem z elektroniką.
Witam, podejrzewam, że w mojej Audi jest problem z elektroniką. Na początku przestał działać tylni czujnik parkowania, pojechałem do mechanika, powiedział, że jeden czujnik jest przepalony więc kupiłem drugi. Nie mając zbytnio czasu żeby go założyć jeździłem bez czujników aż tu pewnego dnia czujnik zaczął działać (niby był przepalony:facepalm:). Czujnik działa do dziś lecz nie zawsze. Drugi problem mam z wycieraczką tylną. Pewnego dnia wycieraczka przestała działać, "mechanik" powiedział, że silniczek jest przepalony. Dwa dni temu wycieraczka zaczęła działać, ale tak jak czujnik nie zawsze. Podejrzewam, że gdzieś coś nie styka, łączy. Proszę o jakieś porady i pozdrawiam
-
Forza Motorsport 4
Coś na zachętę
-
Forza Motorsport 4
Widzę, że temat nie poruszany od dłuższego czasu, może pora to zmienić Może jest ktoś chętny do pojeżdżenia online?
-
Który telefonik wybrać?
Polecam Ci kolego SII. Telefon mam od dluzszego czasu i ani razu sie na nim nie zawiodlem. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
Problem z turbiną, dziwny dzwięk przy wciskaniu sprzęgła
To nie jest chrobotanie, napisałem, że słychać jak by powietrze pod ciśnieniem uciekało z turbo.
-
Problem z turbiną, dziwny dzwięk przy wciskaniu sprzęgła
Witam. Od kilku dni mam problem z turbiną w mojej A4 1.9 TDI 130KM. Problem wygląda następująco. Przy spokojnym przyśpieszaniu do około 2 tyś. obrotów i zmianie biegu (dokładnie chodzi o wciśnięciu sprzęgła) słychać dziwny dźwięk, nie wiem jak go nazwać, jakby powietrze uciekało z turbiny. Przy szybszym przyśpieszaniu do 3-3,5tyś samochód traci moc i wyskakuje kontrolka od silnika (nie zawsze) i dźwięk także występuje. Aktualnie nie mam dostępu do VAG-a. Proszę o informacje czego to może być wina. Pozdrawiam
-
Notebook Samsung z serii 5 - opinie ?
Ja też mam laptop od Samsunga i jestem bardzo zadowolony, nie mam z nim żadnych problemów. Laptop się nie wiesz chociaż mam gorsze parametry od tego co pokazałeś. Powiem krótko, laptop z wyższej półki.
-
Wymiana czujnika parkowania.
Dzięki kolego za odpowiedź
-
Wymiana czujnika parkowania.
Witam. Posiadam Audi A4 B6 Avant z 2004r. z czujnikami parkowania z przodu i tyłu (seryjne). Ostatnio przepalił mi się czujnik z tyłu. Kupiłem właśnie nowy, oryginalny czujnik i planuję sam go zamontować. Tylko słyszałem, że po założeniu czujnika trzeba go skalibrować. To prawda jest z tą kalibracją? Pozdrawiam Patryk
-
Aparat FujiFilm FinePix S2950HD
Czekam na więcej opinii i może jakieś inne propozycje
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Właśnie na forum siedzę cały czas i jakoś leci
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja to nie będę spał do 7 bo w robocie jestem i jest straszna nuda
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wszyscy już spią?
-
Aparat FujiFilm FinePix S2950HD
Postanowiłem kupić nowy aparat cyfrowy do 500-600 złoty. Aktualnie posiadam zwykłego Canona A530, zdjęcia robi dobre ale trzeba iść z duchem czasu i kupić coś lepszego i nowszego. Wypatrzyłem FujiFilm FinePix S2950HD. Co sądzicie o tym aparacie? Mile widziane inne propozycje. Pozdrawiam
-
Dysk do xboxa 360
Kolego tylko są 2 rodzaje dysków: 1.250GB DYSK TWARDY X360 /NOWE /OD RĘKI/ FV !/ROBSON (2723321736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 2.NOWY!! DYSK 250GB DO XBOX360 SLIM W OBUDOWIE/ GWAR (2734592336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Który jest do xboxa slim? PS. Jestem zielony w elektronice
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dopiero zauważyłem temat Ja kiedyś grałem ale zainstaluję i będzie można pograć
-
Dysk do xboxa 360
Witam, posiadam xboxa 360 slim 4gb, zamierzam dokupić dysk wewnętrzny bo te 4gb to mało i w niektórych grach nie można oglądać powtórek (np. Forza 4). Mój problem polega na tym, że nie wiem jaki ten dysk, jeżeli możecie to podeślijcie link
-
FiFa 13 - lista graczy
OpulentData8 - fifa 13 xbox 360
-
Forza Horizon
Wczoraj kupiłem w Media Expert w Płocku za 159 zł. Pierwsze wrażenie: świetna gra
-
Listwy drzwiowe
Witam. Koledzy poszukuję listw drzwiowych od A4 B7 S-line w kolorze srebrnym. W związku z tym mam pytanie czy będą pasować do B6 i drugie jak są zamontowane te listwy, na zaczepy? Pozdrawiam Patryk