Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hister123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hister123

  1. A więc tak, wybór padł na Samsunga. Teraz tylko muszę swoją S2 sprzedać i wyczaić S3 w dobrej cenie. Jak mi nie podpasuje to sprzedam i będę miał na Xperie ale wątpię żeby tak się stało Dzięki wszystkim za pomoc
  2. Aktualnie posiadam S2 i jestem z niego zadowolony. Za sony przemawia cena, za 1300zł nowy można kupić, niestety o s3 w tej cenie można pomażyć
  3. Ale wycieraczka już chodzi dobrze, nie wiem może Audi samo się naprawia
  4. Witam. Mam poważny problem z wyborem telefonu, zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy S3 i Sony Xperia T. Telefon potrzebny mi będzie do przeglądanie internetu, robienia zdjęć i ogólnie do zabawy nim Proszę o wasze zdania na temat tych smartfonów
  5. Właśnie nie ma żadnych błędów
  6. Witam, podejrzewam, że w mojej Audi jest problem z elektroniką. Na początku przestał działać tylni czujnik parkowania, pojechałem do mechanika, powiedział, że jeden czujnik jest przepalony więc kupiłem drugi. Nie mając zbytnio czasu żeby go założyć jeździłem bez czujników aż tu pewnego dnia czujnik zaczął działać (niby był przepalony:facepalm:). Czujnik działa do dziś lecz nie zawsze. Drugi problem mam z wycieraczką tylną. Pewnego dnia wycieraczka przestała działać, "mechanik" powiedział, że silniczek jest przepalony. Dwa dni temu wycieraczka zaczęła działać, ale tak jak czujnik nie zawsze. Podejrzewam, że gdzieś coś nie styka, łączy. Proszę o jakieś porady i pozdrawiam
  7. Coś na zachętę
  8. Widzę, że temat nie poruszany od dłuższego czasu, może pora to zmienić Może jest ktoś chętny do pojeżdżenia online?
  9. Polecam Ci kolego SII. Telefon mam od dluzszego czasu i ani razu sie na nim nie zawiodlem. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  10. To nie jest chrobotanie, napisałem, że słychać jak by powietrze pod ciśnieniem uciekało z turbo.
  11. Witam. Od kilku dni mam problem z turbiną w mojej A4 1.9 TDI 130KM. Problem wygląda następująco. Przy spokojnym przyśpieszaniu do około 2 tyś. obrotów i zmianie biegu (dokładnie chodzi o wciśnięciu sprzęgła) słychać dziwny dźwięk, nie wiem jak go nazwać, jakby powietrze uciekało z turbiny. Przy szybszym przyśpieszaniu do 3-3,5tyś samochód traci moc i wyskakuje kontrolka od silnika (nie zawsze) i dźwięk także występuje. Aktualnie nie mam dostępu do VAG-a. Proszę o informacje czego to może być wina. Pozdrawiam
  12. Ja też mam laptop od Samsunga i jestem bardzo zadowolony, nie mam z nim żadnych problemów. Laptop się nie wiesz chociaż mam gorsze parametry od tego co pokazałeś. Powiem krótko, laptop z wyższej półki.
  13. Dzięki kolego za odpowiedź
  14. Witam. Posiadam Audi A4 B6 Avant z 2004r. z czujnikami parkowania z przodu i tyłu (seryjne). Ostatnio przepalił mi się czujnik z tyłu. Kupiłem właśnie nowy, oryginalny czujnik i planuję sam go zamontować. Tylko słyszałem, że po założeniu czujnika trzeba go skalibrować. To prawda jest z tą kalibracją? Pozdrawiam Patryk
  15. Czekam na więcej opinii i może jakieś inne propozycje
  16. Właśnie na forum siedzę cały czas i jakoś leci
  17. Ja to nie będę spał do 7 bo w robocie jestem i jest straszna nuda
  18. Wszyscy już spią?
  19. Postanowiłem kupić nowy aparat cyfrowy do 500-600 złoty. Aktualnie posiadam zwykłego Canona A530, zdjęcia robi dobre ale trzeba iść z duchem czasu i kupić coś lepszego i nowszego. Wypatrzyłem FujiFilm FinePix S2950HD. Co sądzicie o tym aparacie? Mile widziane inne propozycje. Pozdrawiam
  20. Kolego tylko są 2 rodzaje dysków: 1.250GB DYSK TWARDY X360 /NOWE /OD RĘKI/ FV !/ROBSON (2723321736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 2.NOWY!! DYSK 250GB DO XBOX360 SLIM W OBUDOWIE/ GWAR (2734592336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Który jest do xboxa slim? PS. Jestem zielony w elektronice
  21. Dopiero zauważyłem temat Ja kiedyś grałem ale zainstaluję i będzie można pograć
  22. Witam, posiadam xboxa 360 slim 4gb, zamierzam dokupić dysk wewnętrzny bo te 4gb to mało i w niektórych grach nie można oglądać powtórek (np. Forza 4). Mój problem polega na tym, że nie wiem jaki ten dysk, jeżeli możecie to podeślijcie link
  23. OpulentData8 - fifa 13 xbox 360
  24. Wczoraj kupiłem w Media Expert w Płocku za 159 zł. Pierwsze wrażenie: świetna gra
  25. Witam. Koledzy poszukuję listw drzwiowych od A4 B7 S-line w kolorze srebrnym. W związku z tym mam pytanie czy będą pasować do B6 i drugie jak są zamontowane te listwy, na zaczepy? Pozdrawiam Patryk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.