Treść opublikowana przez lysy72
-
sposób na otwarcie maski?!!!
nie zamarzł,zablokowany zamek
-
sposób na otwarcie maski?!!!
Witam!Muszę wyjąć akumulator i jest problem z otwarciem maski-dżwignia pracuje normalnie tylko zamek nie "puszcza".Może zna ktoś jakiś sposób otwarcia maski?
-
"grzechotanie"
Witam!Jest mały problem(a może wcale taki nie mały)rano przy rozruchu silnika słychać "grzechotanie",co to może być?Dodam że po rozgrzaniu i w ciągu dnia trochę zanika ten odgłos.Silnik 1.6 b5 AHL 1998 rok,żadnych innych problemów(obroty super,odpala bez problemu)A dodam jeszcze,bo to możę ma jakiś wpływ-mam jeszcze ok.2000 km do następnego przeglądu i servisu-w międzyczasie uzupełniłem olej inny niż wlany na przeglądzie(10w50 był-5w40 dolałem,ok.2lt za poradą mechanika,który stwierdził że nie szkodzi i od tego czasu zrobiłem ok.2000 km).Z góry dzięki za pomoc!!
-
Spadek mocy
Wyczyściłem wszystko co moglem jeszcze raz (przepływomierz,przepustnica)sprawdziłem świece,kable do VAGA nie podłączałem bo majster na wakacjach i jak na razie jest w porządku.Prawdopodobnie wina kiepskiej jakości paliwa(mam nadzieje że to tylko to).Zobaczymy,a narazie pozdrawiam i dzięki.
-
Spadek mocy
Witam!! Mam problem, samochód w czasie jazdy traci moc (dopiero po rozgrzaniu silnika).Obroty są w porządku-nie falują, nie szaleją.Wyczyściłem przepływomierz, ale nic to nie dało.Może ktoś miał podobny problem?
-
Spadek mocy
Witam!! Jestem nowym forumowiczem, i posiadaczem Audi A4 B5 z benzynowym silnikiem 1.6 + LPG z roku 1997. Mam nagły problem. W czasie jazdy ( na benzynie ) nastąpił nagły spadek mocy. Auto "nie ciągnie". Samochód odpala bez problemu, obroty w porządku, nie falują. Co może być tego przyczyną?? Proszę o szybką odpowiedź.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!! Jestem nowym forumowiczem, i posiadaczem Audi A4 B5 z benzynowym silnikiem 1.6 + LPG z roku 1997. Mam nagły problem. W czasie jazdy ( na benzynie ) nastąpił nagły spadek mocy. Auto "nie ciągnie". Samochód odpala bez problemu, obroty w porządku, nie falują. Co może być tego przyczyną?? Proszę o szybką odpowiedź.