Treść opublikowana przez meserter
-
Plus (+) w komorze silnika po uruchomieniu (silnika) do świateł dziennych.
Hmm skoro to tyle roboty to wolę chyba kupić osobny moduł który podłączam do aku i do postojówek specjalnie do świateł dziennych. Ale sprawdzę jeszcze z tym alternatorem. Jakie napięcie tam jest.
-
Plus (+) w komorze silnika po uruchomieniu (silnika) do świateł dziennych.
No ok, spróbuje z alternatora. jednak gdzieś czytałem że faktycznie pojawia się tam napięcie po odpaleniu silnika ale mniejsze niż 12V ledy świecą słabo. Sprawdzę jutro jak to jest rzeczywiście. Bo chyba innego wyjścia niema..
-
Plus (+) w komorze silnika po uruchomieniu (silnika) do świateł dziennych.
Witam, gdzie znajde plus (+12V) po uruchomieniu silnika. Zależy mi na tym żeby był on w komorze silnika i pojawiał sie dopiero po jego uruchomieniu. Znalazłem gdzieś że taki plus znajduję sie na pompie, ale jeśli mam pompowtryski to rozumiem że pompy nie mam. Więc gdzie go mogę znaleźć?
-
Okrągłe światła led w miejscu oryginalnych halogenow
Hmm czyli mało kto ma takie w audi A4 . Chyba spodobalo mi się to w samochodach bodajże suzuki swift. Tam sa zamontowane właśnie w miejscu naszych halogenow i całkiem niezle to wygląda no i świeci też. Tyko nie wiem czy tam sa zamontowane seryjnie czy nie. Chciałbym uzyskać podobny efekt.
-
Okrągłe światła led w miejscu oryginalnych halogenow
Witam. Szykuje się do zamontowania okrągłych świateł dziennych ledowych w miejsce oryginalnych halogenów w zderzaku. Wydaje mi się ze takie będą bardziej pasować niż podłużne jeśli ktoś ma halogeny. Montował już ktoś z was takie ledy? Zmieszczą się tam jakieś ? Jakiej srednicy najlepiej kupić ?
-
A4 B5 lift avant nie działa podświetlenie bagażnika !!!
Tzn na których stykach? W lampce ? Może się nie znam ale co ma pompka do oświetlenia bagażnika ?
-
A4 B5 lift avant nie działa podświetlenie bagażnika !!!
Witam. Mam identyczny problem co autor watku. Jeszcze niedawno lampa działała. Dodam ze podświetlenie klawiszy w lampie działa normalnie. A sama lampa nie działa w żadnej pozycji przełącznika. Żarówki sprawne.
-
Czujnik temperatury wewnętrznej
Witam serdecznie. Panowie poda mi ktoś numer katalogowy do czujnika temperatury który znajduje się w desce rozdzielczej? Chodzi mi konkretnie o ten zaznaczony na zdjęciu.A może o kwestia samego silniczka? <br /><br /> Mam z nim problem ponieważ po postoju pokazuje np dziś temp. 16 st. a Jak jadę w dłuższą trasę to pokazuje nawet 42 st. I wtedy nie grzeje tylko leci chłodne powietrze z kratek mimo że w aucie jest chłodno. Temperatury odczytane z kodów klimatronica. Zero błędów na Vag-u. Jak narazie zrobiłem małą izolacje między radiem samochodowym a tym czujnikiem i zobaczę czy będzie poprawa. Dodam że czujnik w podsufitce pokazuje niższą temperaturę- wydaje sie odpowiednią.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jasło wita a4-klub.pl:)