Treść opublikowana przez lysyy
-
SPOTY RADOMSKIE
- Cześci do rozrzadu
Może ktoś skompletować części do wymiany rozrządu wraz z cenami. B6 3.0 v6- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Padł mi prawdopodobnie laser w radiu concert II nie macie może kogoś kto by to ogarnoł ?- SPOTY RADOMSKIE
Zdrowo zdrowo Wypadek na ul. Chrobrego w Radomiu - zdjęcia, foto - od 1 - 15 Listopada 2012- SPOTY RADOMSKIE
Zgwałcony umysł - Giwera.pl- Jaka h7 do soczewkowych lamp?
wlasnie tak robilem i chyba za duzo sie na to napatrzylem i nie wiem co wybrac dlatego napisalem na forum jesli moge wiedziec co wybrales?- Jaka h7 do soczewkowych lamp?
W miare fajna barwe zeby miały, ale najwazniejsze zeby dobrze swieciły...- Jaka h7 do soczewkowych lamp?
Panowie jakie zaróweczki h7 do soczewek polecacie? szczególnie na jesienno zimowa pore?- SPOTY RADOMSKIE
Panowie potrzebuje bagnet oleju do b6 3.0 nie wiecie gdzie moge dostac?- SPOTY RADOMSKIE
Od kiedy ITD może osobówki łapac?- SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie 3 litry, bardzo fajnie się jeździ a przesiadka była z 2.0 90km także różnica w jeździe jest ogromna.- SPOTY RADOMSKIE
siemano od dzisiaj próbuje wkręcać się w forum <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />- Problem z wymianą lewego stopu
Witam, Mam problem z wymiana lewej żarówki światła stop, próbowałem zdjąć tą czarna osłonkę ale nie daje rady może trzeba to zrobić inaczej dlatego pisze może mi pomożecie <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć i siema ;D - Cześci do rozrzadu