Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

doradca

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez doradca

  1. A dzisiaj ktoś chętny na spota ?
  2. nie głupie
  3. Byłem 2 i 4 tyg temu i widziałem tylko samotne b5 przy fontanie. Bywalem miedzy 21 a 23. Może w następny weekend się zgadzamy na konkret miejsce i godzine
  4. Ja uważam ze właśnie na walach powinnismy się spotykać jeśli nie ma zbyt dużo osób ja byłem 2 razy w pon i nikogo nie było spalilem 2 fajki i pojechałem. Ja pisze się w każdy weekend na spot bo pracuje do 19 więc nie bardzo się chce jechać na spot ale w weekend to co innego
  5. dobra w tym tyg odpadam padł mi dwumas :/
  6. Witam powoli zaczyna sie problem z dwumasem - za miesiac jade na wakacje 4000 km autem i waham sie czy robic przed dwumas czy poczekać. Moje objawy : - drży na rozgrzanym silniku - nieregularnie - - czuć wibracje pod pedałem sprzegła przy puszczaniu (średnie) - auto nie szarpie przy ruszaniu ale lekko szarpie przy zmianie biegów. - nie słychać jeszcze żadnych stuków z okolic skrzyni biegów Nie chce zrzucać skrzyni biegów i sprawdzać gdyż cena robocizny to ok 400-500 zł i jak miałbym to zrobić to już wolałbym wsadzić nowy komplet. Pytanie Koledzy co jest takim objawem który powinien dać mi znać że już czas najwyższy sięgnąć do portfela i wymienić dwumase i sprzęgło. Będę wdzięczy za wszelkie podpowiedzi ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- samo sie rozwiazało dzisiaj w drodze z pracy zaczeło mi wibrować i hałasować w granicy 2000 obrotów ( takie szu szu szu ) a wiec przed weekendem b8 leci do mechanika ;/ f*ck....
  7. Ja miałem być ale muszę znajomego do szpitala podrzucic ale we wtorek mogę być
  8. No własnie w każdym samochodzie obroty mi sie podnosiły - nie wiem moze jakiś czujnik poszedł
  9. Witam Ostatnio zauważyłem że gdy mam włączoną klimatyzację to odczuwam drgania dość wyrażne i nieregularne auta. Gdy wyłączę klimę wszystko jest OK. Dodatkowo po włączeniu klimy obroty nie idą do góry ani na dół. Klimę mam 3 strefową Czy obroty powinny iść do góry ?? bo jak lekko dodam gazu tak na 1000 obr to wibracje ustają. Ma ktoś pojęcie co może być przyczyną ?? ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- dodam że dzieje sie tak na rozgrzanym silniku ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Czy to możliwe ze to od zbyt małej ilości odczynnika ?
  10. elastyczności to mu nie można odmówić
  11. super dawaj znać czy pomogło Widzę ze duuuzo osób ma ten problem - czyżby kolejne : "TEN TYP TAK MA "
  12. ja szukałem i znalazłem tylko to PREMIO LINEA - Szczecin, Południowa 5 - ja tez odczuwam znaczne drgania w zakresie 120-130 km - powyzej 135 juz nie / bede tłumaczył sie policjantom ze musze tyle jechać bo mi drży Jeśli zdecyduje sie Kolega na wyważenie u nich to proszę o wiadomość czy pomogło
  13. Ciekawa opcja zajade bo bede wracał z Bydgoszczy koło 15:00 wiec po drodze mam
  14. 2 srebrne Podaj dane do przelewu albo ogarnijmy spota to się rozliczymy A tak apropos ktoś z Was ogarnia temat polerki i ma sprzęt"maszynkę" (miłe towarzystwo przy dobrej flaszce plus fajna robota z autem - bo moja po codziennym parkowaniu na jagiellońskiej wyglada jak po wojnie i przydałoby mi sie trochę zedrzeć.
  15. kurde widzisz kologo byłem w okolicy a nie zajrzałem na forum w pracy to bym podjechał
  16. CZy ktos z forum miał do czynienia z replikami rotorów ??? przymierzam się do zmiany okucia swojej b8 z 17 ori na 18" rotor cena ori mnie zabiła bo z oponami chce się w 5tys zmieścić. Jest jakaś różnica - odczuwalna a nie poglądowa ??
  17. doradca odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Już opanowalem
  18. Byłbym wdzieczny shakal1 Wczoraj wyciągałem i jest ok filtr rozebrałem i wyczyściłem wirnik w komorze silnika co zasysa powietrze i też nic nie działa
  19. doradca odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Kurde nie widzę żadnych zatrzaskow w schowaku oprócz paru dziurek na wylot
  20. Witam od paru dni czuje takie stęchłe powietrze z nawiewów w aucie. Zapach czuć tylko przy wyłączone klimie. Jak załączę kliamtyzację to zapach jest ok. Filtr kabinowy wymieniałem jakies 12 000 km. Ma ktoś pojęcie co może być przyczyną i gdzie zajrzeć żeby to sprawdzić ? Pozdro EDIT: o kurde nie ten dział - sorka
  21. dziekować ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Ok pękło trzymanie przełącznika ma ktoś może na stanie i sprzeda przełącznik szyb wersja przed liftem na przód prawy ???
  22. Hej Może ktoś z forumowiczów poinstruować mnie jak zdemontować plastik w przedni boczku drzwi od strony pasażera aby dostać sie do przełącznika szyb elektrycznych. Nie ma tam żadnych srób a nie chcę nic połamać. poluzował mi się przełącznik i muszę zobaczyć o co kaman.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.