Treść opublikowana przez doradca
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
A więc Pany Dzwoniłem do Leo i wypytałem się co i jak jeśli chodzi o B8 w silniku 143/170KM - Leo potwierdził że występuje problem ale tylko wtedy gdy tuner źle rozłoży moment obrotowy (czyli tak jak myślałem). Powiedział iż najlepiej wzorować się kreską seryjną z 170 km a nie pompować 380/400 Nm od 2200 obr/min. Także można śmiało jechać - a i rabat bedzie też jak grupowo podjedziemy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Niech ktoś kto ma numer i interesuje go wirus na caga w b8 zadzwoni i sie spyta jak on to widzi i będziemy mieli jasność
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Zalezy co dla kogo znaczy seria.... 120 km 143km czy 170km, a sprzeglo to samo, wiec mi wystarczylo by nawet 168 km Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Pany po zagłębieniu temat dowiedziałem sie ze tu chodzi o niutony które po chipie rozchodzą sie inaczej niż w serii tzn. 143 podkoksowane do 165 będzie ślizgać sprźeglem ale seria 170 już nie bo moment jest inaczej rozłożony na obrotach. Ogólnie problemu nie ma jeśli wykres nm idzie spokojnie płasko a to znaczy ze maksymalny jest przy wysokich obrotach co trochę ni jak sie ma do charakterystyki ropniaka. Może jestem w błędzie ale przeczytałem wiele postów i opinie są podobne ze nowe 2.0 tdi a raczej ich przeniesienie napędu nie zabardzo znoszą koksowanie motorowni... No ale trochę nam do koksu czasu zostało może sie znajdzie jakiś fachura trzeba do tego Leo zadżwonic czy on wie coś w temacie jeśli chodzi o b8...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
tak sobie czytam watek na naszym forum o chipowaniu B8 z CAGA pod machą to mi sie wirusa odechciewa - jak widac to sprzegło i docisk nie ogarnia wiecej niż seria bez okucia w kevlar czy inne cóś
-
Przepustnica EGR Wymiana
I tak niedługo Ci padnie ja jestem po wymianie jakieś 2 miechu temu koszt to 600 zł cześć ważne żeby był to dobry zamiennik kurde nie pamietam nazwy bo mechanik powiedział ze tylko jeden sie nadaje a reszta to chinczyki nie warte. Oryginał kosztuje 1100 zł
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Amen
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
(91) 483-19-00 Rafał Żelepień zakład na krakowskiej - to jest mechanik który ma goscia który ogarnia tanio i dobrze temat wtrysków zadzwon i zapytaj sie czy poda Ci namiary na niego. Ten koleś ogarniał temat wtrysków Arkowi w B8
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no to widzę ze same petardy będą jeżdzić na wiosnę hhe - dobrze jak nas bedzie wiecej bo pewnie bedzie spory rabat... Co do dwumasu - to chip tu nie robi nic ale sprzęgło się ślizga to prawda dlatego trzeba prowadzić wykres aby niutony były powyżej 2500-2700 obr ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- ja chce osiągnąć 180 km i jakies 420 nm - no chyba że jeszcze bym sie skusił na wieksze turbo od caha i ic to wtedy celuje w 200+ a co
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dobrze mówi polać mu... Heheh whisky i pacierza nigdy nie odmawiam także chętnie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Wiosnę nie lato na zimę nie potrzeba mocy ale koło marca już można myślec jak sie pakiet zimowy będzie zdejmować powoli
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Bert a powiedz mi czy ten Leo bada auto ile można wycisnąć bezpiecznie przed wirusem bo słyszałem ze gość dobry ale wiesz jak to jest... Chodzi mi o diagnostykę przed wirusem. Ps spytaj sie czy przy wirusie musi byś wyje... Dpf bo chciałbym go zostawić otóż tak do końca nie wiem jak to do końca jest ale słyszałem że przed programem sprawdza kondycję ile można wydusić... Jutro zadzwonię po po południu i się wypytam.... Ok to dawaj znać wiem ze z mojego bez wymiany turbo i ic można wydusił spokojnie 180 i 400nm a to będzie już czuć bo to ponad 80nm wiecej wiec czekam z niecierpiliwoscia ile zawiła i na kiedy termin
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Bert a powiedz mi czy ten Leo bada auto ile można wycisnąć bezpiecznie przed wirusem bo słyszałem ze gość dobry ale wiesz jak to jest... Chodzi mi o diagnostykę przed wirusem. Ps spytaj sie czy przy wirusie musi byś wyje... Dpf bo chciałbym go zostawić
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jest już nas 3 bert dzwon i zbieraj info 1. A4 B8 2.0 tdi CAGA 143 km manual 2. VW polo 1.9 TDI AFN 110 km manual popraw mnie Kazik jak złe napisałem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a orientujesz jakie sa koszta bo moze też się skuszę ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- ten LEo ma jakaś stronkę czy cos
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Chłopy jest taka sytuacja - szukam wozidełka dla mojej narzeczonej. Czy ktoś ma może w rodzinie czy wśród znajomych kogos kto chce sprzedać auto. Chodzi mi żeby nie kupować jakiegoś trupa od handlarza tylko cos ogarnietego użytkowanego normalnie. Ma to być małe autko w mały litrażu, oszczędne. Rocznik po 2000 i w cenie do 7000 zł. Jeśli ktoś coś wie to proszę o info a flacha pęknie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dzięki Pany za spota
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja już po
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja robię tak ze jadę na erla ale w bagażniku mam 3 5 literowe butelki z ciepła wodę. Biorę dwie miski szampon i jazda. Najpierw samą wodą przejdę auto z myjki a potem gąbka do miski i jadę z koksem. Mieszkam na dabiu i jadę wieczorem to ludzi nie ma i ńikt sie nie pluje ze siedzę 40 minut i myje a gość z myjni tez sie ńie dopier**la. Potem wracam na chatę do garażu wytresować auto na sucho politura wosk i gotowe polecam jak sie nie ma węża hehehe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
10 będzie odpowiednia
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co pionierow i dalej razem ?
-
Polerowanie ręczne co polecacie
Witam na wstępie zaznaczam, iż jestem laikiem w temacie Mam zamiar doprowadzić do stanu godnego lakier na mojej b8. Mam zamiar zrobić pełne glinkowanie, polerowanie i woskowanie. Problem w tym, iż nie wiem jakiego środka użyć aby spolerować zmatowienia i drobne rysy. Bedę polerował ręcznie za pomocą TriColor. Glinke już mam, wosk to collonite cos ta cos tam. Zastanawiałem sie na Megsem UC, Scholl s17 PRoszę o sugestie kolegów co bedzie dobre na lakier audi PS kolor ciemny grafit
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w sumie outlat moze byc a godzin która ja bede jechał służbowym fiatem 500 chyba hehehehe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja sie pisze na 100% mysle ze dobra wyjazdówką był by most pionierów
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
O proszę jak Kolega chce auto przypicować heheh Mój juz na zime przygotowany
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja sie pisze