Treść opublikowana przez doradca
-
A4 B8 2.0 TDI quattro 177KM. Śnieżynka [ Sprzedana ]
Graty zakupu szukam takiej juz od pół roku - fura kox ----- wstawiaj ROTORY
-
Ciagłe stukanie w silniku 2.0 TFSI
co robi kostka do kibla pod maską ?
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Patrox ta atrapa chłodnicy to ori rs4 czy zamiennik >?
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta Witam, właśnie dostałem info od Rogala, że robią CJEBa bez problemu, jak będzi troche urlopu to jadę do stolicy i zobaczymy I jak byłeś u Rogala ??? jestem na etapie zakupu A4 na CJEB i nie wyobrażam sobie tego silnika bez wirusa
-
2.0 tdi 177km A4B8 FL jakie oznaczenie
dzieki
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
dziękować
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
powtarzam to co powiedział mechanik i o czym było napisane na zagranicznych forach - nie wnikam w szczegóły wiem tylko ze w CAGA to możliwe bez sciagania rozrządu bo to robiłem
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Powiedz mi gdzie robiłes te dekory piano ? czy kupowałeś gotowe ?
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Pochwal się jaki masz przebieg i jak wyglądał imbus jeżeli gość wogóle pokaże Twój.. Ludzie nie bądźcie naiwni i nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.... Napęd w 2.0 tdi przed 2010 jest faktycznie felerny ale w przypadku silników CR nie jest tak straszny. W mojej B8 własnie stukło 220 000 km i przyszedł czas na kolejny serwis olejowo filtrowy. W związku z tym, iż mój silnik to CAGA 143 KM to mogę jak niektórzy może wiedzą (bo razem z Arekp pisałem o tym ) wymienić bez zwalania rozrządu imbus (w CAHA jest już to nie możliwe) A wiec mechanik zwalił miskę i zabrał się za wymianę - ps nowy imbus jest już pełny a nie z "dziurką". Po wyciągnięciu okazało się że po 220k km imbus był lekko draśnięty i spokojnie kolejne 100k można by było zrobić. No ale dla świetego spokoju założyliśmy nowy imbus (ten sam rozmiar - kupiony w ASO) Także jak czytam, że ktoś robi to przy 120 000 - 180 000 km przebiegu i ma zjechany totalnie - to powiem Wam jedno - Wasze auta mają grubo ponad 300k na liczniku pierwotnie. A czym różni się dół CAHA od CAGA że trzeba zwalać rozrząd do wymiany imbusa?. Nie wiem - nie jestem mechanikiem ale mechanik mój twierdzi że w CAHA nie ma dostępu do imbusa po zdjęciu miski olejowej - a gosc zajmuje sie tylko audi. Swoją drogą sposób ten wyczytany został przez Arka z audizone czy jakiegoś innego zagranicznego forum gdzie własnie też potwierdzają, że operacje wymiany imbusa tylko w caga można zrobić. Oczywiście zabieg polega na wymianie imbusa na nowy ale 77mm - moja B8 przy przebiegu 220kkm miała go w stanie do zniesienia - martinomen może wrzuci zdjecie bo przekazałem mu imbus dla potomnych przy sprzedazy auta
-
2.0 tdi 177km A4B8 FL jakie oznaczenie
Hejka Szukam obecnie dla siebie drugiej A4 B8 - wybór padł na polifta w wersji 2.0 TDI 177km - szukam natomiast oznaczenia tego silnika i nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznie jakie ma wersja 177KM - ktoś wie ?
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Pochwal się jaki masz przebieg i jak wyglądał imbus jeżeli gość wogóle pokaże Twój.. Ludzie nie bądźcie naiwni i nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.... Napęd w 2.0 tdi przed 2010 jest faktycznie felerny ale w przypadku silników CR nie jest tak straszny. W mojej B8 własnie stukło 220 000 km i przyszedł czas na kolejny serwis olejowo filtrowy. W związku z tym, iż mój silnik to CAGA 143 KM to mogę jak niektórzy może wiedzą (bo razem z Arekp pisałem o tym ) wymienić bez zwalania rozrządu imbus (w CAHA jest już to nie możliwe) A wiec mechanik zwalił miskę i zabrał się za wymianę - ps nowy imbus jest już pełny a nie z "dziurką". Po wyciągnięciu okazało się że po 220k km imbus był lekko draśnięty i spokojnie kolejne 100k można by było zrobić. No ale dla świetego spokoju założyliśmy nowy imbus (ten sam rozmiar - kupiony w ASO) Także jak czytam, że ktoś robi to przy 120 000 - 180 000 km przebiegu i ma zjechany totalnie - to powiem Wam jedno - Wasze auta mają grubo ponad 300k na liczniku pierwotnie.
-
[All B8] Audi A4B8 FL 2013
na spoty szczecinskie zapraszam \ jak masz ochote na pw wysli numer to dam znac kiedy bedzie nastepny bo grupa bardziej na fb sie zbiera
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie potrzebuje rady bo nigdzie nie mogę znaleść. Druga wymiana rozrządu po ilu kilometrach od pierwszej. Pierwszą wymianę robiłem przy 176000 teraz auto ma 220000 mineły 2 lata z góry dzieki za info
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Termin pasi wiec jesli wyjdzie to stawiam sie obowiazkowo
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
dzieki wielkie ... oooooo o to kaman kajs już te fele widziałem ....ktoś wie co to za firma fel ??? http://s13.postimg.org/b7i4z1f0z/zdjecie_1.jpg http://s11.postimg.org/7pp3xgbe7/zdjecie_2.jpg http://s28.postimg.org/ukro91v09/zdjecie_4.jpg http://s8.postimg.org/ds5qzbs41/zdjecie_5.jpg No jak to jaka .... VOSSEN !!!! taki komplecik to jakies 12-15 tysi
-
25.05.2014 SKM Makowice Fotorelacja By MartineZ
Twórca tej kalibry wzorował sie b8 po lifcie albo evo10 jesli chodzi o ta paszczę.... Ja pier.... Co to za pokraka jest
-
25.05.2014 makowice!!!!
Moje bardzie lśni
-
25.05.2014 makowice!!!!
Mam jeszcze 2 miejsca w aucie kto chce jechać - wyjazd z dabia o 9:30 spod Lidla jak cos to dzwonić 667701595
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
ja mam cos takiego H11 CREE 16W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A5 8F (4251026872) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zero błędów, plus fajny zimna biała barwa
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
:polew::polew::polew:
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Gratuluje fury nienawidzę Cię szkoda tylko ze nie 3.0 tdi ale cena poraża
-
Trzeszczące słupki ?
ktoś znalazł rozwiązanie : jeszcze raz zobierałem drzwi i słupki założone zostały wszedzie nowe spinki sprawdzone sruby od pasów i nic kompletnie zero efektu
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Piknie Dawid będzie dzwonić kolezka z pracy co prawda nie audi ale zawsze lakier ma. Ja muszę trochę odcźekac po lakierowanie na polerke ale już akcesoria z shiny garage zamówione
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ja osobiście uważam że lepszego połączenia Miron nie mogłeś wybrać - dla mnie ogień że aż suty parują własnie poszukuję identycznej a5 i bede robił podobny projekt