Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

doradca

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez doradca

  1. Graty zakupu szukam takiej juz od pół roku - fura kox ----- wstawiaj ROTORY
  2. co robi kostka do kibla pod maską ?
  3. Patrox ta atrapa chłodnicy to ori rs4 czy zamiennik >?
  4. doradca odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta Witam, właśnie dostałem info od Rogala, że robią CJEBa bez problemu, jak będzi troche urlopu to jadę do stolicy i zobaczymy I jak byłeś u Rogala ??? jestem na etapie zakupu A4 na CJEB i nie wyobrażam sobie tego silnika bez wirusa
  5. dzieki
  6. powtarzam to co powiedział mechanik i o czym było napisane na zagranicznych forach - nie wnikam w szczegóły wiem tylko ze w CAGA to możliwe bez sciagania rozrządu bo to robiłem
  7. Powiedz mi gdzie robiłes te dekory piano ? czy kupowałeś gotowe ?
  8. Pochwal się jaki masz przebieg i jak wyglądał imbus jeżeli gość wogóle pokaże Twój.. Ludzie nie bądźcie naiwni i nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.... Napęd w 2.0 tdi przed 2010 jest faktycznie felerny ale w przypadku silników CR nie jest tak straszny. W mojej B8 własnie stukło 220 000 km i przyszedł czas na kolejny serwis olejowo filtrowy. W związku z tym, iż mój silnik to CAGA 143 KM to mogę jak niektórzy może wiedzą (bo razem z Arekp pisałem o tym ) wymienić bez zwalania rozrządu imbus (w CAHA jest już to nie możliwe) A wiec mechanik zwalił miskę i zabrał się za wymianę - ps nowy imbus jest już pełny a nie z "dziurką". Po wyciągnięciu okazało się że po 220k km imbus był lekko draśnięty i spokojnie kolejne 100k można by było zrobić. No ale dla świetego spokoju założyliśmy nowy imbus (ten sam rozmiar - kupiony w ASO) Także jak czytam, że ktoś robi to przy 120 000 - 180 000 km przebiegu i ma zjechany totalnie - to powiem Wam jedno - Wasze auta mają grubo ponad 300k na liczniku pierwotnie. A czym różni się dół CAHA od CAGA że trzeba zwalać rozrząd do wymiany imbusa?. Nie wiem - nie jestem mechanikiem ale mechanik mój twierdzi że w CAHA nie ma dostępu do imbusa po zdjęciu miski olejowej - a gosc zajmuje sie tylko audi. Swoją drogą sposób ten wyczytany został przez Arka z audizone czy jakiegoś innego zagranicznego forum gdzie własnie też potwierdzają, że operacje wymiany imbusa tylko w caga można zrobić. Oczywiście zabieg polega na wymianie imbusa na nowy ale 77mm - moja B8 przy przebiegu 220kkm miała go w stanie do zniesienia - martinomen może wrzuci zdjecie bo przekazałem mu imbus dla potomnych przy sprzedazy auta
  9. Hejka Szukam obecnie dla siebie drugiej A4 B8 - wybór padł na polifta w wersji 2.0 TDI 177km - szukam natomiast oznaczenia tego silnika i nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznie jakie ma wersja 177KM - ktoś wie ?
  10. Pochwal się jaki masz przebieg i jak wyglądał imbus jeżeli gość wogóle pokaże Twój.. Ludzie nie bądźcie naiwni i nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.... Napęd w 2.0 tdi przed 2010 jest faktycznie felerny ale w przypadku silników CR nie jest tak straszny. W mojej B8 własnie stukło 220 000 km i przyszedł czas na kolejny serwis olejowo filtrowy. W związku z tym, iż mój silnik to CAGA 143 KM to mogę jak niektórzy może wiedzą (bo razem z Arekp pisałem o tym ) wymienić bez zwalania rozrządu imbus (w CAHA jest już to nie możliwe) A wiec mechanik zwalił miskę i zabrał się za wymianę - ps nowy imbus jest już pełny a nie z "dziurką". Po wyciągnięciu okazało się że po 220k km imbus był lekko draśnięty i spokojnie kolejne 100k można by było zrobić. No ale dla świetego spokoju założyliśmy nowy imbus (ten sam rozmiar - kupiony w ASO) Także jak czytam, że ktoś robi to przy 120 000 - 180 000 km przebiegu i ma zjechany totalnie - to powiem Wam jedno - Wasze auta mają grubo ponad 300k na liczniku pierwotnie.
  11. na spoty szczecinskie zapraszam \ jak masz ochote na pw wysli numer to dam znac kiedy bedzie nastepny bo grupa bardziej na fb sie zbiera
  12. Panowie potrzebuje rady bo nigdzie nie mogę znaleść. Druga wymiana rozrządu po ilu kilometrach od pierwszej. Pierwszą wymianę robiłem przy 176000 teraz auto ma 220000 mineły 2 lata z góry dzieki za info
  13. Termin pasi wiec jesli wyjdzie to stawiam sie obowiazkowo
  14. dzieki wielkie ... oooooo o to kaman kajs już te fele widziałem ....ktoś wie co to za firma fel ??? http://s13.postimg.org/b7i4z1f0z/zdjecie_1.jpg http://s11.postimg.org/7pp3xgbe7/zdjecie_2.jpg http://s28.postimg.org/ukro91v09/zdjecie_4.jpg http://s8.postimg.org/ds5qzbs41/zdjecie_5.jpg No jak to jaka .... VOSSEN !!!! taki komplecik to jakies 12-15 tysi
  15. Twórca tej kalibry wzorował sie b8 po lifcie albo evo10 jesli chodzi o ta paszczę.... Ja pier.... Co to za pokraka jest
  16. Moje bardzie lśni
  17. Mam jeszcze 2 miejsca w aucie kto chce jechać - wyjazd z dabia o 9:30 spod Lidla jak cos to dzwonić 667701595
  18. ja mam cos takiego H11 CREE 16W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A5 8F (4251026872) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zero błędów, plus fajny zimna biała barwa
  19. Gratuluje fury nienawidzę Cię szkoda tylko ze nie 3.0 tdi ale cena poraża
  20. ktoś znalazł rozwiązanie : jeszcze raz zobierałem drzwi i słupki założone zostały wszedzie nowe spinki sprawdzone sruby od pasów i nic kompletnie zero efektu
  21. Piknie Dawid będzie dzwonić kolezka z pracy co prawda nie audi ale zawsze lakier ma. Ja muszę trochę odcźekac po lakierowanie na polerke ale już akcesoria z shiny garage zamówione
  22. ja osobiście uważam że lepszego połączenia Miron nie mogłeś wybrać - dla mnie ogień że aż suty parują własnie poszukuję identycznej a5 i bede robił podobny projekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.