Treść opublikowana przez doradca
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja moge w nastepny weekend a potem odpiero w połowie wrzesnia bo chorwacja na mnie czeka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie a może następny spot zrobimy na pasie chociwelskim jest parking duzzzooo asfaltu można grilla zrobić ze światłem gorzej heheh ale chociwelska jest ok no i można auta sprawdzić na prostej Co reszta na ta jednorazowa opcje na kolejny spocisz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Damy radę ja nawet lakierek przypolerowalem na dzisiaj
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Bedzie ludzi spokojnie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lepiej pionierów bo jak cos to jest most i jak zacznie padać to będzie gdzie sie skryc
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No to co 20 na pionierów ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja tez będę to co wały czy tam gdzie ostatnio ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzieki za foty Martinez czekam na kolejne bo fotopstryków było wiecej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Liczymy na dużo liczbę fotek pozdro dla wszystkich i oby tak dalej ze spotami
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wow bedą sweet focie
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
POLAĆ MU
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tak 20 pod mostem kurde jak to brzmi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No i za***iście w końcu jakiś konkret spot sie szykuje ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Ps wały niby jeszcze poblokowane bo sprzątają syf i karuzele po Ttsr a więc jutro Pany spotykamy sie na eskadrowej pod mostem długim każdy wie gdzie to jak co ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ok to jutro Wały ewentualnie Pionierów
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no to jak coś to pod mostem pionierów na eskadrowej
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no dobra moze uda mi sie pojawic jakos a wały już sa przejezdne >?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
eee no dzisiaj coś skręcmy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzisiaj pod mostem Pionierów 20:00 tylko musimy chetnych zebrac
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chetnie podjade mimo ze mam dyżur do 19 w pracy ale dam rade także czwartek 20:00 wały na brukówce ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Pany a może dzisiaj pod mostem Pionierow bo zwalniam sie szybciej i na 20:00 by mi bardzo pasowało a Wały jeszcze zamkniete Kto chętny podpisywać się
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wały są ok ale w weekend bardziej mogę się określić czy będę
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
OK, kto wyjaśni co to i gdzie to ???? sworzeń wahacza
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
łap : Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B5 95-01 (3400968626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No no frekwencja rośnie niedługo zapelnimy parking na eskadrowej - 4 auta dobry początek Panowie zróbmy coś żeby było nas wiecej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Pod mostem tam ? ---------- Post dopisany 05-08-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 23:49 ---------- Dobra sprawdziłem grafik także koło 20 będę na eskadrowej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Udany udany tak jak mówiłem Arek postaram się być ale zależy od tego ile w pracy posiedze. Kurde jak wracalem cały czas słuchałem tego slupka i mnie irytowal:/ w następny weekend rozbieram go. Ps trzeba lyche jakaś spic hehe ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Jak coś to na która 20?