Treść opublikowana przez doradca
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A dzisiaj ktoś chętny na spota ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
nie głupie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Byłem 2 i 4 tyg temu i widziałem tylko samotne b5 przy fontanie. Bywalem miedzy 21 a 23. Może w następny weekend się zgadzamy na konkret miejsce i godzine
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja uważam ze właśnie na walach powinnismy się spotykać jeśli nie ma zbyt dużo osób ja byłem 2 razy w pon i nikogo nie było spalilem 2 fajki i pojechałem. Ja pisze się w każdy weekend na spot bo pracuje do 19 więc nie bardzo się chce jechać na spot ale w weekend to co innego
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dobra w tym tyg odpadam padł mi dwumas :/
-
Kiedy podjąć decyzję o wymianie dwumasu
no własnie
-
Kiedy podjąć decyzję o wymianie dwumasu
Witam powoli zaczyna sie problem z dwumasem - za miesiac jade na wakacje 4000 km autem i waham sie czy robic przed dwumas czy poczekać. Moje objawy : - drży na rozgrzanym silniku - nieregularnie - - czuć wibracje pod pedałem sprzegła przy puszczaniu (średnie) - auto nie szarpie przy ruszaniu ale lekko szarpie przy zmianie biegów. - nie słychać jeszcze żadnych stuków z okolic skrzyni biegów Nie chce zrzucać skrzyni biegów i sprawdzać gdyż cena robocizny to ok 400-500 zł i jak miałbym to zrobić to już wolałbym wsadzić nowy komplet. Pytanie Koledzy co jest takim objawem który powinien dać mi znać że już czas najwyższy sięgnąć do portfela i wymienić dwumase i sprzęgło. Będę wdzięczy za wszelkie podpowiedzi ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- samo sie rozwiazało dzisiaj w drodze z pracy zaczeło mi wibrować i hałasować w granicy 2000 obrotów ( takie szu szu szu ) a wiec przed weekendem b8 leci do mechanika ;/ f*ck....
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja miałem być ale muszę znajomego do szpitala podrzucic ale we wtorek mogę być
-
Drgania auta przy włączonej klimatyzacji w A4 B8
No własnie w każdym samochodzie obroty mi sie podnosiły - nie wiem moze jakiś czujnik poszedł
-
Drgania auta przy włączonej klimatyzacji w A4 B8
Witam Ostatnio zauważyłem że gdy mam włączoną klimatyzację to odczuwam drgania dość wyrażne i nieregularne auta. Gdy wyłączę klimę wszystko jest OK. Dodatkowo po włączeniu klimy obroty nie idą do góry ani na dół. Klimę mam 3 strefową Czy obroty powinny iść do góry ?? bo jak lekko dodam gazu tak na 1000 obr to wibracje ustają. Ma ktoś pojęcie co może być przyczyną ?? ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- dodam że dzieje sie tak na rozgrzanym silniku ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Czy to możliwe ze to od zbyt małej ilości odczynnika ?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
no to czekamy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
elastyczności to mu nie można odmówić
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to wrzucaj
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
super dawaj znać czy pomogło Widzę ze duuuzo osób ma ten problem - czyżby kolejne : "TEN TYP TAK MA "
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
ja szukałem i znalazłem tylko to PREMIO LINEA - Szczecin, Południowa 5 - ja tez odczuwam znaczne drgania w zakresie 120-130 km - powyzej 135 juz nie / bede tłumaczył sie policjantom ze musze tyle jechać bo mi drży Jeśli zdecyduje sie Kolega na wyważenie u nich to proszę o wiadomość czy pomogło
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ciekawa opcja zajade bo bede wracał z Bydgoszczy koło 15:00 wiec po drodze mam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
2 srebrne Podaj dane do przelewu albo ogarnijmy spota to się rozliczymy A tak apropos ktoś z Was ogarnia temat polerki i ma sprzęt"maszynkę" (miłe towarzystwo przy dobrej flaszce plus fajna robota z autem - bo moja po codziennym parkowaniu na jagiellońskiej wyglada jak po wojnie i przydałoby mi sie trochę zedrzeć.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
kurde widzisz kologo byłem w okolicy a nie zajrzałem na forum w pracy to bym podjechał
-
Które z tych to oryginalny ROTOR?
CZy ktos z forum miał do czynienia z replikami rotorów ??? przymierzam się do zmiany okucia swojej b8 z 17 ori na 18" rotor cena ori mnie zabiła bo z oponami chce się w 5tys zmieścić. Jest jakaś różnica - odczuwalna a nie poglądowa ??
-
Wymiana Filtr kabinowego
Już opanowalem
-
brzydki zapach z nawiewów
Byłbym wdzieczny shakal1 Wczoraj wyciągałem i jest ok filtr rozebrałem i wyczyściłem wirnik w komorze silnika co zasysa powietrze i też nic nie działa
-
Wymiana Filtr kabinowego
Kurde nie widzę żadnych zatrzaskow w schowaku oprócz paru dziurek na wylot
-
brzydki zapach z nawiewów
Witam od paru dni czuje takie stęchłe powietrze z nawiewów w aucie. Zapach czuć tylko przy wyłączone klimie. Jak załączę kliamtyzację to zapach jest ok. Filtr kabinowy wymieniałem jakies 12 000 km. Ma ktoś pojęcie co może być przyczyną i gdzie zajrzeć żeby to sprawdzić ? Pozdro EDIT: o kurde nie ten dział - sorka
-
demontaz panelu w boczku tapicerki
dziekować ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Ok pękło trzymanie przełącznika ma ktoś może na stanie i sprzeda przełącznik szyb wersja przed liftem na przód prawy ???
-
demontaz panelu w boczku tapicerki
Hej Może ktoś z forumowiczów poinstruować mnie jak zdemontować plastik w przedni boczku drzwi od strony pasażera aby dostać sie do przełącznika szyb elektrycznych. Nie ma tam żadnych srób a nie chcę nic połamać. poluzował mi się przełącznik i muszę zobaczyć o co kaman.