Czy ma ktoś jeszcze zdjęcia z pierwszego postu? Dzis trochę przygrzało słonko i oczywiście klapa zaczeła świrować. Poprawiałem już w tamty roku luty i było po temacie ale teraz silniczek nie ma sily czyli trzeba pewnie owinąć blaszkę. Ale przydaly by sie zdjecia. Help
Poradnik palce lizać, usterka naprawiana krok po kroku dzieki temu tutkowi. 3 miesiące męczyłem sie z otwieraniem bagażnika z pilota a naprawa zajeła 30 minut... Piwko dla autora jak najbardziej zasłużone
Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka