-
Quadlock Opis co do czego.
Tak to wszystko wyglada. Które piny będą odpowiadały w fabrycznej kostce Quadlock w aucie na zdjęciu 1 za: głośniki prawe i lewe przednie górne i dolne głośniki prawe i lewe tylne góra i dół. i subwoofer. i jaka przejściówkę kupić l. resztę z dopasowaniem myśle ze sobie poradzę.
-
Quadlock Opis co do czego.
- Quadlock Opis co do czego.
Ok spoko rozumiem ze piny 3,6,7 to głośniki tylne i sub? ew jeszcze inne zapytanie. czy jest gdzieś taka końcówka tylko z bolcami we wtyku quadlock? Tak żeby podłączyć do kostki do radia ? ew jak ja przerobić tak żeby wszystko działało.triwet89 obserwuje zawartość Quadlock Opis co do czego.- Quadlock Opis co do czego.
Jak był taki temat to przepraszam Witam, Od niedawna jestem posiadaczem audi A4 b7. poprzedni właściciel wstawił inne radio z Androidem. Nawet spoko ale nie grają tylne głośniki. Poczytałem adapter jest jest potrzebny kupiłem, ale nie widziałem wcześniej złączy w aucie. Jak się okazuje mam Quadlocka. A adapter ma inne, (chyba ISO ale nie znam się na tym dokładnie). Szukałem na necie i nie znalazłem opisu właśnie. Do czego dana kostka jest czy jest potrzebna, niebieska kostka za co odpowiada zielona za co odpowiada itp.. Jaki adapter z Quadlocka na te co potrzebuje Muszę zakupić.- Wymiana Świateł Postojowych ksenony
Thx Wielkie Za Pomocne odpowiedzi każdy miał w tym udział Wymieniłem faktycznie proste jest ale poprzeklinać troche musiałem:D- Wymiana Świateł Postojowych ksenony
własnie jak ją wyjąc może dam foto jak to wygląda u mnie- Wymiana Świateł Postojowych ksenony
Witam Dziś na pulpicie mojej audicy A4 2004r Wyskoczyła mi informacja o przepalonej żarówce Postojowej (park cośtam lisht) jakoś tak po niemiecku . Ale do stna Poszukuję schematu jak wymienić daną żarówkę po stronie lewej (kierowcy) z przodu. Znalazłem jakiś schemat ale niestety nie taki ponieważ moje Autko posiada ksenony . Proszę więc o informacji najlepiej schemat jak ją wymienić. Czy muszę wymontować cały moduł- [ALL B6] Radio ma słaby odbiór
ta tylko sęk w tym że zasięg innych stacji jest a podczas jazdy jak wyjadę dalej to jest muzycznego radia ale często zanika- [ALL B6] Radio ma słaby odbiór
witam mam podobny problem choć nie do końca Mam wspaniałe radio Pionnier 3300 BT mieszkam w okolicach zgorzelca i na wszytkich częstotliwościach 105,8 & 106,7 & 90,9 FM szumi natomiast u szwagra który ma innego pioniera (nie pamiętam modelu ) nie i jest czysty i ładny odbiór. Kupiłem wzmacniacz antenowy SEPARATOR ANTENOWY 2x FAKRA > ISO AUDI VW SKODA (2635560040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podłączyłem i jest ok?! Ale nie cieszyłem się długo bo po włożeniu radia do obudowy niewiem jak to nazwać tam gdzie jest na nie miejsce ponownie zaczęło charczeć i sygnał zanikał zna ktoś przyczyne ?- Wycieraczki przedniej szyby - niby banalny temat
zamiennika na 100 % nie mam mam orginał ale czy był wymieniany na orginał raczej nie na 90% nie- Wycieraczki przedniej szyby - niby banalny temat
ja mam ten sam problem podginałem robilem cuda kupiłem w serwisie audi nowe pióra było lepiej. Jakies 5 dni temu kupiłem całe ramię nowe lepiej ale nie powinno tak być że wycieraczka wracając ściera całą wodę nie wiem co zrobić pomocy p.s a i też w jednym miejscu- Pionner 3300 BT problem
Witam mam W.W radio wszystko ok tylko mam problem z funkcją radia bardzo często zanikają mi funkcje radia tak jakbym nie miał anteny a mam satelitarną tą co do navi jest w samochodzie czym może to być spowodowane ?? Nie wiem jak na orginalnym radiu było.- Zdejmowanie tapicerki tylnej prawej
tej śruby możesz nie mieć, nie wiem od czego to zależy, ale nie zawszy występowała (ja też jej nie mam u siebie). No chyba że masz dziurę w tapicerce a brak tylko śruby. U mnie w miejscu tej śruby nie ma dziury. no nie mam śruby ani dziury tylko zalany materiał a pod nim też nic jak nie dam rady dam gostkowi z 50 niech zrobi mi- Zdejmowanie tapicerki tylnej prawej
thx wielki pomoże na pewno tylko w miejscu srubki nr 3 u na dole nie ma jej ale poradze sobie Pozdrawiam Damian ps masz moze linka do schematu tetgo ??- Zdejmowanie tapicerki tylnej prawej
wszystko ok ale troszke za mały nic nie widze - Quadlock Opis co do czego.
triwet89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta