smigacz88

O smigacz88

Osiągnięcia smigacz88

Reputacja

1. Na wiosnę wpadło mojej audiczce parę drobiazgów: - alu 16 łopaty z oponami 205/65 16 - lampy przednie z polifta - kratki nawiewu z polifta (zdjęcia wkrótce) I jak, lepiej trochę wygląda. Fakt przydałoby się teraz lekko obniżyć bo koza. A i jeszcze wpadła wlepka z tyłu od pana Mirka:)
  2. akurat nie o takie mi chodziło. Ale zakupiłem już od kolegi z forum:grin:
  3. Ja montowałem hak u siebie i wpinałem się w wiązkę po lewej stronie bagażnika z prawej pociągnąłem kierunkowskaz i pozycję. Nie ucinałem kabli tylko za pomocą takich złączek: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUdq4X39W-DLSrlbBfrCmLTaSj0t51LSq6HASWy3LDYvBvLxp1
  4. Witam Potrzebowałbym informacji na temat numeru tej części ewentualnie czy któryś użytkownik posiadałby taką do sprzedania? Zaznaczone na czerwono na zdjęciu: pozdrawiam
  5. Kilka dni temu dotarła do mnie folia Carbon, oto ofekty: Przy okazji demontażu prawie całego wnętrza skusiłem się na wywalenie uchwytów na kubki i wstawienie oklejongo carbonem pojemniczka:decayed:
  6. Sam mam poliftową ale sprawdziłem u brata - ma przed lifta i oto wymiary: Obwód po zewnętrznej: 1200mm Grubość kierownicy: 102mm wyszło że przed i poliftowa ma takie same:) Ja osobiście obszywając w swojej zamówiłem 1198mm - ładniej się naciągnęła.
  7. Akurat brak klimy jak na razie nie przeszkadza. Wnętrze postaram się niebawem wrzucić. A toczenie w zaprzyjaźnionym zakładzie 20zł (normalnie chyba koło 30zł) za 2szt i bicie przy hamowaniu ustąpiło:banan:
  8. Witam wszystkich użytkowników. Swoją przygodę z modelem A4 rozpocząłem w sierpniu 2012 roku kiedy to zupełnie nieoczekiwanie trafiłem na ten oto samochód u zaprzyjaźnionego handlarza. Auto z początku jakoś tak do mnie przemawiało także mimo kilku niedociągnięć zdecydowałem się na zakup. Dane samochodu: AUDI A4 B5 1997r silnik AHU 90KM bez klimy Na liczniku miała coś około 217 tyś km W skromnym wyposażeniu posiada: - el. szyberdach - el. szyby przód - el. lusterka Jest to wersja jak się później doczytałem po I lifcie (wcześniej nie byłem w ogóle świadomy co i jak) Kolor nadwozia LY7M Wszystko Seria. Fotki jeszcze u handlarza: Na swoim: Po zakupie auto miało problemy z odpalaniem na ciepłym, wymieniłem akumulator na 74Ah(siedział 45Ah), sprawdziłem rozrusznik i świece i problem częściowo ustąpił Wykonane/planowane naprawy/mody: - malowanie dekielków alusów - wymiana tarczy i klocków przód na ATE - toczenie tarcz i wymiana klocków tył - wymiana termostatu na WAHLER - oświetlenie wnętrza, postojówki oraz rejestracja w LEDach - światła dzienne DRL w kratkach zderzaka - obszycie kierownicy, mieszek i ręczny w skórze - wymiana fabrycznego radia na Sony z czerwonym podświetlaniem - montaż Haka z instalacją - wymiana kierunków bocznych na białe - centralny z pilota W planach: - malowanie przedniego zderzaka - lepsze żarówki H7 - dekory, panel środkowy i kilka innych elementów oklejonych folią Carbon - w dalekiej przyszłości może jakieś fele i gwint (narazie stan dróg nie pozwala:thumbdown:) - wyświetlacz temperatury lub FIS - ściemnienie szyb - klubowe rameczki pod rejestracje (zamówione) i co tam się jeszcze zamarzy:naughty: Aktualne zdjęcia oraz wnętrze: L]
  9. Witam wszystkich użytkowników. Swoją przygodę z modelem A4 rozpocząłem w sierpniu 2012 roku kiedy to zupełnie nieoczekiwanie trafiłem na ten oto samochód u zaprzyjaźnionego handlarza. Auto z początku jakoś tak do mnie przemawiało także mimo kilku niedociągnięć zdecydowałem się na zakup. Dane samochodu: AUDI A4 B5 1997r silnik AHU 90KM bez klimy Na liczniku miała coś około 217 tyś km W skromnym wyposażeniu posiada: - el. szyberdach - el. szyby przód - el. lusterka Jest to wersja jak się później doczytałem po I lifcie (wcześniej nie byłem w ogóle świadomy co i jak) Kolor nadwozia LY7M Wszystko Seria. Fotki jeszcze u handlarza: Na swoim: Po zakupie auto miało problemy z odpalaniem na ciepłym, wymieniłem akumulator na 74Ah(siedział 45Ah), sprawdziłem rozrusznik i świece i problem częściowo ustąpił Wykonane/planowane naprawy/mody: - malowanie dekielków alusów - wymiana tarczy i klocków przód na ATE - toczenie tarcz i wymiana klocków tył - wymiana termostatu na WAHLER - oświetlenie wnętrza, postojówki oraz rejestracja w LEDach - światła dzienne DRL w kratkach zderzaka - obszycie kierownicy, mieszek i ręczny w skórze - wymiana fabrycznego radia na Sony z czerwonym podświetlaniem - montaż Haka z instalacją - wymiana kierunków bocznych na białe - centralny z pilota W planach: - malowanie przedniego zderzaka - lepsze żarówki H7 - dekory, panel środkowy i kilka innych elementów oklejonych folią Carbon - w dalekiej przyszłości może jakieś fele i gwint (narazie stan dróg nie pozwala:thumbdown:) - wyświetlacz temperatury lub FIS - ściemnienie szyb - klubowe rameczki pod rejestracje (zamówione) i co tam się jeszcze zamarzy:naughty: Aktualne fotki postaram się wrzucić niebawem, oraz na bieżąco opisywać zmiany.
  10. Witam wszystkich użytkowników forum A4-KLUB.PL Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 od sierpnia 2012 roku. Marka od samego początku coraz bardziej mnie przekonuje i mam nadzieję że tak pozostanie:) Pozdrawiam