Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to teraz wiesz co ja mam tyle że po 10-12 a czasem i więcej godzin. P.S. Dzieki za piwo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kuźwa aż z prywatnych zapasów coś dorzucę jak podjedziesz z nowym dowodem rejestracyjnym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dowcip roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wrak zabierają czy Ci zostaje? trzeba naciągać? ja po 2 latach dostałem pismo od biegłego sądowego że warta zaniżyła naprawę mojej a4 z 6400 na 2700 ale za to auto wycenili na 5400 więc w teorii też wrak. Tyle że go sprzedałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlaczego wrak?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman jak coś to dzwoń mogę cię zgarnąć z zabrza. Rower to nie problem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pije do ciebie, ogólnie pisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miękkie chrupki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak będzie kto??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeżeli arena to ja będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czołem narodu. Pogoda fajna to może jakiś spot w pt na powietrzu już?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JEdziemy z bracikiem do świerklańca skoro sklepy zamknięte A tak serio to pamiętałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapomniałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No my też znikamy na 3 stawy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po miesiącu laby do roboty dziś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też mam wózek roczny. w sumie to tylko łóżeczko kupiłem nowe. Reszta tajli to używki. Na głowę nie upadłem by kupować coś na 2-3 miesiące. Wózek przytuliłem od bracika. Niestety opony tam było tyle co nic. Po dwóch spacerach zamówiłem nowe koło.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest nowa moda żeby ci ktoś drzwi na parkingu nie zastawił. Zawsze drzymają dystans- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tomek konkurencji ze strony walady to sie nie musisz obawiac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę temat BT nie spada. Bawcie się dobrze cało i zdrowo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zepchnij do rowu - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE