Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. hmmm szkoda. Gdyby coś Ci się obiło o uszy (lub komuś z tu obecnych) to nadal szukam ducato lub bliźniaki 2.3 (silniki iveco) lub ewentualnie transit 2.2 w okolicy 2010r. proszę o info.
  2. Majki a jakiś dostawczaków nie macie??
  3. wiesz jak mi źle ze Cię opuściłem w "biedzie"
  4. No i Polko ale on to już chyba trzyma klasyka dożywotnio
  5. Autko sprzedane. Temat do zamknięcia chyba, że nowy właściciel będzie chciał(a) kontynuować.
  6. Właśnie skończyła się moja przygoda z B5. Od dziś będzie je można zobaczyć w Tychach. Kupujący zapewniał że trafia w dobre ręce. A mi jakoś tak pusto
  7. Arturo zostajesz sam na placu boju. By5 jutro jedzie do Rybnika
  8. ja ostatnio śmigałem tym https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-elantra-specjalna-oferta-dla-grup-zawodowych-od-reki-grzegorz-577-700-920-ID6z991C.html i też twierdze że koreańczycy ruszyli z moto do przodu ostro. Dobre wyciszenie, materiały poprawione. kamery czujniki szmery bajery. Nawet dziwnie śmiesznie otwieranie automatyczne klapy. oszukane xenony, ledy P/T. Miejsca dużo. Nówka kosztuje połowę nowej A4 1.6 ben przy 4 osobach na pokładzie spalił mi 6 litrów po trasie
  9. No właśnie te 3.0 mi chodzi po głowie ale nie wiedziałem jak to śmiga bo za dużo tego nie ma na rynku
  10. Dzięki, Czyli w sumie niezależnie który będzie w miarę ok. A jak ze spalaniem tego 2.2?? Miałem od znajomego ostatnio l2 h2 ducato z silnikiem 2.3 120 kucy. Idealny na moje potrzeby tylko mega ściorany. Może ktoś słyszał o czymś podobnym na sprzedaż??
  11. Mi ukradli rower Orientuje się ktoś w silnikach ducato bxer jumper 2.2 i 2.3 ?? Roczniki 2011 i 2013 Chce kupić jakąś padakę do transportu mebli
  12. sam też choruje na multi ale ceny to kosmos. Najlepsze że t4 droższe od t5 Pogoda pod psem. Masakra
  13. Ja dopiero od klienta wyszedłem. Diman oby fura się znalazła. Zrób posta i foty to się na twarzoksiążce udostępni. Ja dziś dostałem nowiutką elantrę z przebiegiem 900km
  14. też powinienem być. +-19 Forum pasuje
  15. dzieje się coś dzisiaj??
  16. nie chcesz się zająć sprzedażą mojego parcha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.