Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Foty wrzuć jak zakończę całość Mamy tu kogoś kumatego od wentylacji??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś pierwszy raz w życiu kafelkowałem Nawet coś z tego wyszło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego w Nowy Roku Pany
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Zapomniałeś o mnie Wspierałem cię w tyvh trudnych chwilach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś to kupił?? Artur coś dla Ciebie https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15698208_1365758933442317_2739212217413382753_n.jpg?oh=b28256f38e99ff6ea588625e8a86ddbb&oe=58E52D7F- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam ciekawego ADR`a na zbyciu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak Ty tej Ani nie lubisz... wyobraź ją sobie w takim aucie My nie mamy trójki dzieci żeby kupować tak duże auto nie jest duże, mniejsze jak mój ix Tylko moja sugestia była. Bracik zadowolony jest więc złego słowa na F nie powiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie mówię że jakiś szał ale da się znaleźć lifta w twojej kasie https://www.otomoto.pl/oferta/ford-c-max-lift-bez-pdf-klima-zarejestrowany-stan-bardzo-dobry-ID6yEnR9.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wesołych Świąt mordki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też będę +1- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja na 18 mogę mieć ciężko ale 19 na bank- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
postaram się być- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Polak sie łudzi , że po 3 latach Max 60k ma autko nalotu .Ciekawe czy był Remot silnika robiony [emoji1] Pewnie będzie miał jak kupi go jakiś handlarz. Patrząc po książce to wymiany oleju co miesiąc były robione. Brawo dla sprzedającego. Myślę że jak by go wystawił z połową przebiegu nikt by nie zajarzył. do czasu przeglądu. Pewnie nawet ford nie wykręcił takiego przebiegu w czasie testów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-tourneo-custom-ford-tourneo-custom-2014-r-super-stan-cena-59-000-zl-ID6yCJX1.html w 3 lata. Auto chyba nie gaszone- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ale będziesz miał asystentki do "dyspozycji"??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podoba mi się zmiana podejścia do klienta przez serwisy Hyundai- Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
:polew:- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
nie chciałeś modzić??- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
tajesz to co było czy coś więcej??- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Zrób zdjęcie z dzisiejszą gazetą bo skąd mamy wiedzieć że to nie jest fotka z parunastu poprzednich akcji ...swoją drogą nie wiedziałem że auto złom w jastrzebiu zakupił taką piękną lawete Nie no, teraz wiem co rozumiałeś przez to że są priorytety.... Warto było wymienić te heble z przodu... Tak ładnie się prezentują, idealnie na wysokości oczu jak autko stoi na lawecie... Potwierdam. Auto widziane dziś rano w jedynie słusznym warsztacie- Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
dokłądnie tak jak piszecie. W radiu jak i klimatroniku są kable komunikacji i prędkości więc najprosciej mi się tam teraz wpiąć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No trochę tak ☺ Ja tam kompletuje graty na stół do kuchni Jesionowy https://goo.gl/photos/qQnyeyR1NPrq8Rp86 A ten ciągle o robocie Nawet nie wiesz ile frajdy jest z połączenia pracy z tym co się lubi - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE