Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Foty wrzuć jak zakończę całość Mamy tu kogoś kumatego od wentylacji??
  2. Dziś pierwszy raz w życiu kafelkowałem Nawet coś z tego wyszło
  3. Najlepszego w Nowy Roku Pany
  4. Zapomniałeś o mnie Wspierałem cię w tyvh trudnych chwilach
  5. Coś to kupił?? Artur coś dla Ciebie https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15698208_1365758933442317_2739212217413382753_n.jpg?oh=b28256f38e99ff6ea588625e8a86ddbb&oe=58E52D7F
  6. Mam ciekawego ADR`a na zbyciu
  7. Jak Ty tej Ani nie lubisz... wyobraź ją sobie w takim aucie My nie mamy trójki dzieci żeby kupować tak duże auto nie jest duże, mniejsze jak mój ix Tylko moja sugestia była. Bracik zadowolony jest więc złego słowa na F nie powiem
  8. Pucek nie mówię że jakiś szał ale da się znaleźć lifta w twojej kasie https://www.otomoto.pl/oferta/ford-c-max-lift-bez-pdf-klima-zarejestrowany-stan-bardzo-dobry-ID6yEnR9.html
  9. Wesołych Świąt mordki
  10. ja na 18 mogę mieć ciężko ale 19 na bank
  11. A Polak sie łudzi , że po 3 latach Max 60k ma autko nalotu .Ciekawe czy był Remot silnika robiony [emoji1] Pewnie będzie miał jak kupi go jakiś handlarz. Patrząc po książce to wymiany oleju co miesiąc były robione. Brawo dla sprzedającego. Myślę że jak by go wystawił z połową przebiegu nikt by nie zajarzył. do czasu przeglądu. Pewnie nawet ford nie wykręcił takiego przebiegu w czasie testów
  12. https://www.otomoto.pl/oferta/ford-tourneo-custom-ford-tourneo-custom-2014-r-super-stan-cena-59-000-zl-ID6yCJX1.html w 3 lata. Auto chyba nie gaszone
  13. ja ale będziesz miał asystentki do "dyspozycji"??
  14. Podoba mi się zmiana podejścia do klienta przez serwisy Hyundai
  15. nie chciałeś modzić??
  16. tajesz to co było czy coś więcej??
  17. Zrób zdjęcie z dzisiejszą gazetą bo skąd mamy wiedzieć że to nie jest fotka z parunastu poprzednich akcji ...swoją drogą nie wiedziałem że auto złom w jastrzebiu zakupił taką piękną lawete Nie no, teraz wiem co rozumiałeś przez to że są priorytety.... Warto było wymienić te heble z przodu... Tak ładnie się prezentują, idealnie na wysokości oczu jak autko stoi na lawecie... Potwierdam. Auto widziane dziś rano w jedynie słusznym warsztacie
  18. dokłądnie tak jak piszecie. W radiu jak i klimatroniku są kable komunikacji i prędkości więc najprosciej mi się tam teraz wpiąć
  19. No trochę tak ☺ Ja tam kompletuje graty na stół do kuchni Jesionowy https://goo.gl/photos/qQnyeyR1NPrq8Rp86 A ten ciągle o robocie Nawet nie wiesz ile frajdy jest z połączenia pracy z tym co się lubi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.