Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. P.S. Fajnie się to ci toczy po gładkim asfalcie ;D
  2. Dokladnie lapy do ujepki. A felgi to 19' styling 132 z bawary. Szło by kiedyś je przymierzyć do mnie Problema najmniejszego nie widze. Dobra rolka. Sam kiedyś o niej myślałem do B5
  3. eeee tam Troche Troche I by razem sie trzymało Kolega. A ja wrzuciłem tył w końcu i jakoś to wygląda. Niestety nie leży już tak idealnie jak przed stłuczką no ale jak się nie ma co się lubi to się śmiga czym się ma.
  4. A coupe nie ma ledów z tyłu??
  5. No i się udało jeszcze jest luz jest Ty bo DMC przekroczysz
  6. Siemian znajomy ma na sprzedaż DSG. DSG DQ250 R32 sprawna w 100% 1600zl. Nie znam się i nie wiem czy Ci to podpasuje ale piszę ;P bo może akurat
  7. to zbierać d*py. Będe z pati na 19
  8. :hi: Ja to bym się przytoczył na żory bo w piątek o 19 mam TK i znowu mnie nie będzie Wybiera się ktoś??
  9. spoko luzik. Ostatnio brak mi doby
  10. Gdyby było kiepskie zdjęcie to by się nie załapało Nie pocieszaj go ... Jedyne auto w kalendarzu na czterech dojazdówkach Fota nie miała z tym nic wspólnego ... Jakby nie kumple zlokalizowani w promieniu 70 km to by nikt nie zauważył , że ze śląska auto jedno startowało :grin: Gdyby było kiepskie zdjęcie to by się nie załapało Dopiero wtorek a mi się już nie chce robić... trza lotka puścić ja dalej bym pracował
  11. I tu jest pies pogrzebany Aż strach pomyśleć co za szit będą produkować za 10lat Może ktoś jednak pójdzie po rozmów do głowy jak swego czasu mercedes z gnijącą budą. Jeszcze z fabryki nie wyjechał a już go rdza żarła - było głośno potem uchichło. Ktoś za jakiś czas wpadnie jak inaczej z nas kasę wydusić, i auta znowu starczą na kilka lat Wystarczy spojrzeć na nowego Sprintera albo blizniaczego Craftera, wtedy ta teoria srednio ma zastosowanie bo gnija na potege ale np ford poszedł po rozum do głowy i transit "przestał" gnić jak w poprzednich latach.
  12. I tu jest pies pogrzebany Aż strach pomyśleć co za szit będą produkować za 10lat Może ktoś jednak pójdzie po rozmów do głowy jak swego czasu mercedes z gnijącą budą. Jeszcze z fabryki nie wyjechał a już go rdza żarła - było głośno potem uchichło. Ktoś za jakiś czas wpadnie jak inaczej z nas kasę wydusić, i auta znowu starczą na kilka lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.