Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: dzieje się tu co?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek alu w dwa kolory Niski profil widzę Ale naku****a deszczem i gradem
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda jaki masz budżet jeśli można wiedzieć?? http://allegro.pl/ford-mondeo-ford-mondeo-titanium-str-2-0-240ps-i6364295796.html#thumb/8
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co tam się dzieje?? Ehhh dobra już widzę ze spot na Sas ma dzis byc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede jakoś po 19
-
Spoty Katowice i okolice
ja jechałem z Bukowiny VW UP 60 KM i dał rade , spokojnie 130km/h idzie jechać i zajeło mi to wtedy 1,50hpoprostu z d*pie się poprzewracała i każdy chce teraz 300 kuni mieć Brawo Ty ja z takiego samego założenia wyszedłem kupując hultka. 90kunia w mieście wystarczy a raz do roku na urlop idzie się przemeczyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
700km walnięte hultkiem. Fajnie - wygodnie i bez stresów, ale jakoś tak fajnie było otworzyć garaż i wyjechać moim paździerzem. Zwłaszcza że ostatnio zaczął jeździć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niemiec, miałeś mi maila zapodac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3,5h drogi. Mozna zaczac sączy pifko[emoji41]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to najtrudniejsze za tobą
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Mój temat trochę umarł. Z ostatnich spraw co się dzieje z autem: 1. Wpadł front z S4 2. Światła przód z lifta 3. Część samopoziomu już na pokładzie. Na dniach się dokończy Secio odratował mi trochę auto bo parę spraw zaniedbane było innym przyczyniła się starość: 1. Hamulce tył (tu podziękowania dla inteligenta w hurtowni układów hamulcowych, który doradził mi użycie smaru miedziowego) efekt - Secio ratował jarzma niestety jedno musiało zostać wymienione na nowe. Dodatkowo sprzedano mi złe zestawy naprawcze (inny typ hamulców) 2. Klima - zatkał się układ przez co klima się włączała i wyłączała. Tu znowu sprawę ogarnął Secio Teraz mrozi aż miło 3. Układ wydechowy się rozszczelnił i katalizator pokruszył. Wymieniłem element z łącznikiem elastycznym. Secio ogarnął kata ( po tym zabiegu auto odżyło ) 4. Uszczelniona została pompa wody - Secio 5. Rozpadł się zbiorniczek płynu hamulcowego - wymiana Secio Felga też dostała szlag i chwilowo wróciły 15. Będą renegenrowane ale jeszcze nie wiem gdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie nie będzie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a no byłem w robocie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Diman pod robota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1. Arturo dzięki za spontan na kebsa i 4o pack 2. Mega ale to naprawdę MEGA podziękowania dla Secia za ogarnięcie mojego parcha. Z resztą nie tylko mojego ale też kilku innych wozideł rodzinki Jak zwykle profi robota. Szczególne podziękowanie za szybkie ogarnięcie tematu z zajechanym turbo w BMW mojej rodzinki z De. Dzięki Tobie nie musieli przerywać urlopu i wracać na lawecie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurna, świat się konczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też pracowitą niedziele mam. Rano hala a teraz ogarniam zamówienia i rozrysy