Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uczę się, na razie na swoim Za przód, tył, klapę i dokładkę lakiernik zawołał 1200 to jeszcze w 3 d*py farby przeleję nim moje nauki osiągną taką kwotę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko. Też może się zbytnio uniosłem OStatnio słyszałem/widziałem dobre hasło: "Jeżeli zbyt długo się zastanawiamy nad realizacją własnych marzeń, ktoś inny cię zatrudni byś realizował jego" Jakoś tak mi utkwiło a wracając do mordy to cieszę się jak dziecko. Pomimo że zderzak po wypadku i nie jest idealny a h*jowy lakiernik go spierdolił to z 2 metrów się fajnie prezentuje :grin: :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na długi weekend planuję poprawić to i owo i spryski zamontować. No i tył może w końcu zagości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie narzekam nie wyspany jestem i trochę drażliwy [emoji13] Tak to w dzien wyglada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaaa bo takie kokosy tu sa ze nie wiem co z kasa robic. Zycie na wlaznej dzialalnosci nie jest takie kolorowe. Ale ciagle mam nadzieje ze będzie lepiej dzieki zakasaniu rekawow. Moze nie teraz ale za rok za dwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niop, ale b6 i b8 avant o niebo lepsze. Grzesiu pociesze cie do 3 na garażu o 7 na zbieżność i o 8:20 juz na hali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież b5 w trumnie jest tak samo ohydne jak b7 w sedanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to lipa widzę,- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki. A wybiera sie ktos bo jak nie to odpuszczam temat- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi, tomi bedziesz dziś bo nie wiem czy ci targac farbe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma za bardzo do czego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4814440679A czemu nie chcesz coś takiego? a wyobrażasz sobie moją matkę jak lata po placu z tym szukając sygnału??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany miał ktoś do czynienia z telewizją naziemną?? Potrzebuje antenę do campingu w górach. Ogarnie to naziemną??: http://allegro.pl/antena-dvb-t-kempingowa-ze-wzmacniaczem-i5525999230.html http://allegro.pl/antena-kempingowa-dvb-t-exclusive-camp-czarna-i4990602380.html Ktoś coś doradzi?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czołem narodu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratki zakupu Tomek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z radomia[emoji14]- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zapytaj władzę klubu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi. Ja dzis odpadam o 19 mam klienta w sosnicowicach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek zaden nie spali ci juz tyle co 1z. Musisz się liczyć z większym spalaniem. Auta są cięższe i wieksze a silniki bardziej ekologiczne przez co dziwnie wiecej pala- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu, znam parę osób które mieli i mają alfy i śmieją się z Vag-ów, kumpel przez 8 lat nic nie robił, ostatnio z nim jechałem i byłem w głębokim szoku jakości wykonania i cichości w środku, moja A4 to był totalny złom i gruchot w porównaniu do jego Alfy, niestety . Teraz kupił 159 i jest miazga, jakby mnie było już stać to też bym wziął. Na lawecie to na zgaszonym silniku najczęściej się jedzie to i cicho bo panewki nie stukają- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapodaj link do auta bo użytkownika nie kojarze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez mi sie wydaje ze dorezane q to nie jest tak jak ma być. Prościej dorezac wypas. Sie produkujecie od 3 dni a zainteresowany nawet nie zaglada[emoji14] Jeszcze zaskoczy wszystkich i kupi fabie w sedanie z lpg [emoji23]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE