Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Uczę się, na razie na swoim Za przód, tył, klapę i dokładkę lakiernik zawołał 1200 to jeszcze w 3 d*py farby przeleję nim moje nauki osiągną taką kwotę
  2. Spoko. Też może się zbytnio uniosłem OStatnio słyszałem/widziałem dobre hasło: "Jeżeli zbyt długo się zastanawiamy nad realizacją własnych marzeń, ktoś inny cię zatrudni byś realizował jego" Jakoś tak mi utkwiło a wracając do mordy to cieszę się jak dziecko. Pomimo że zderzak po wypadku i nie jest idealny a h*jowy lakiernik go spierdolił to z 2 metrów się fajnie prezentuje :grin: :grin:
  3. na długi weekend planuję poprawić to i owo i spryski zamontować. No i tył może w końcu zagości
  4. Nie narzekam nie wyspany jestem i trochę drażliwy [emoji13] Tak to w dzien wyglada
  5. Jaaa bo takie kokosy tu sa ze nie wiem co z kasa robic. Zycie na wlaznej dzialalnosci nie jest takie kolorowe. Ale ciagle mam nadzieje ze będzie lepiej dzieki zakasaniu rekawow. Moze nie teraz ale za rok za dwa
  6. Niop, ale b6 i b8 avant o niebo lepsze. Grzesiu pociesze cie do 3 na garażu o 7 na zbieżność i o 8:20 juz na hali
  7. Przecież b5 w trumnie jest tak samo ohydne jak b7 w sedanie
  8. Oki. A wybiera sie ktos bo jak nie to odpuszczam temat
  9. Hi, tomi bedziesz dziś bo nie wiem czy ci targac farbe
  10. nie ma za bardzo do czego
  11. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4814440679A czemu nie chcesz coś takiego? a wyobrażasz sobie moją matkę jak lata po placu z tym szukając sygnału??
  12. Pany miał ktoś do czynienia z telewizją naziemną?? Potrzebuje antenę do campingu w górach. Ogarnie to naziemną??: http://allegro.pl/antena-dvb-t-kempingowa-ze-wzmacniaczem-i5525999230.html http://allegro.pl/antena-kempingowa-dvb-t-exclusive-camp-czarna-i4990602380.html Ktoś coś doradzi?
  13. Zapytaj władzę klubu
  14. Hi. Ja dzis odpadam o 19 mam klienta w sosnicowicach
  15. Tomek zaden nie spali ci juz tyle co 1z. Musisz się liczyć z większym spalaniem. Auta są cięższe i wieksze a silniki bardziej ekologiczne przez co dziwnie wiecej pala
  16. Stasiu, znam parę osób które mieli i mają alfy i śmieją się z Vag-ów, kumpel przez 8 lat nic nie robił, ostatnio z nim jechałem i byłem w głębokim szoku jakości wykonania i cichości w środku, moja A4 to był totalny złom i gruchot w porównaniu do jego Alfy, niestety . Teraz kupił 159 i jest miazga, jakby mnie było już stać to też bym wziął. Na lawecie to na zgaszonym silniku najczęściej się jedzie to i cicho bo panewki nie stukają
  17. Zapodaj link do auta bo użytkownika nie kojarze
  18. Tez mi sie wydaje ze dorezane q to nie jest tak jak ma być. Prościej dorezac wypas. Sie produkujecie od 3 dni a zainteresowany nawet nie zaglada[emoji14] Jeszcze zaskoczy wszystkich i kupi fabie w sedanie z lpg [emoji23]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.