Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja najwcześniej 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede ok 19,secio tez moze wpadnie Secio dzieki za ogarniecie zlomka. Roznic jest w prowadzeniu i nie dudni juz. Chyba trzeba bedzie prawa strone tez ogarnac i w koncu bedzie sztywno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś tam sie ogarnie. Maske przeciw gazowa tez mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nagraj mi to samo przy 150 nie znam Kurde nie wybierałem sie w kierunku opola. Wiesz ze musze na anaberg sie wdrapac a potem z wiatrem w plecy na dol by takie predkosci osiagnac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to powinna byc akcja serwisowa . Dobrze ze mi strzelil wezyk z plynu to miałem motywacje do wymiany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://vimeo.com/162793695 mod ktory nie wyglada za to dziala za***iście
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu najlepszego. A nic się nie przyznał no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JAaaaaa wszyscy zmieniajcie auta, turba, hamujcie, softujcie a ja kutwa ADR`em dalej
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki Stasiu :hi: Okazały się prawie p&p. Mam grzane ;( jak do jesienie nie sprzedam parcha to zamówimy grzane
-
Spoty Katowice i okolice
to odpuszczam
-
Spoty Katowice i okolice
nie mam dla Ciebie jeszcze tych tajli E no tego się domyślam. Wręcz bym się zdziwił gdybyś juz je miał. Flotę chciałem Ci tylko dziś dać. A będzie kto??
-
Spoty Katowice i okolice
Ja i arturo chyba że coś się zmieni z jego strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron też masz takie priorytety??
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
z tego co wiem to przedlift ma klapę na podciśnienie a polift elektryczną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi
-
Spoty Katowice i okolice
amory 1 BE mają chyba krótszy skok no właśnie jak szukałem w katalogach do B5 BA i BE jest ten sam (przynajmniej bilstein) dopiero od 1BV był krótszy ale spierał się nie będę
-
Spoty Katowice i okolice
Amory 1BA/1BE są takie same z tego co wiem. w B5 pro kit fajnie się prowadził na amorkach 1be/1ba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego ix to seria
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zapomnij o mnie [emoji13]Ale u Ciebie to hultaj choć jest Właśnie, Trzeba było kupić za niego B8 Kupić to nie problem Hultek mnie na rok utrzymania kosztuje 2100zł (AC/OC, przegląd i 2x wymiana opon w ASO) a takie B8?? No i mam auto z 2014r gdzie części są tańsze niż do B5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taa i pracownikiem z nienormowanym czasem pracy. Juz nie narzekam kiedys sie dorobie [emoji1]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki mi nie grozi wymiana tak że teraz ja mam najstarsza bude w klubie Jeszcze mówię Pati ze mam najstarsze by pinc w klubie to mi doj**ala ze zawsze musze odstawac od reszty [emoji17]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zapomnij o mnie [emoji13]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja juz od 2 godzin w robocie ☺Brawo my [emoji1]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do pracy rodacy. Nie spac¡¡¡