Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja bede ok 19,secio tez moze wpadnie Secio dzieki za ogarniecie zlomka. Roznic jest w prowadzeniu i nie dudni juz. Chyba trzeba bedzie prawa strone tez ogarnac i w koncu bedzie sztywno
  2. Coś tam sie ogarnie. Maske przeciw gazowa tez mam
  3. nagraj mi to samo przy 150 nie znam Kurde nie wybierałem sie w kierunku opola. Wiesz ze musze na anaberg sie wdrapac a potem z wiatrem w plecy na dol by takie predkosci osiagnac
  4. No to powinna byc akcja serwisowa . Dobrze ze mi strzelil wezyk z plynu to miałem motywacje do wymiany
  5. https://vimeo.com/162793695 mod ktory nie wyglada za to dziala za***iście
  6. Stasiu najlepszego. A nic się nie przyznał no
  7. JAaaaaa wszyscy zmieniajcie auta, turba, hamujcie, softujcie a ja kutwa ADR`em dalej
  8. Dzięki Stasiu :hi: Okazały się prawie p&p. Mam grzane ;( jak do jesienie nie sprzedam parcha to zamówimy grzane
  9. to odpuszczam
  10. nie mam dla Ciebie jeszcze tych tajli E no tego się domyślam. Wręcz bym się zdziwił gdybyś juz je miał. Flotę chciałem Ci tylko dziś dać. A będzie kto??
  11. Ja i arturo chyba że coś się zmieni z jego strony
  12. Miron też masz takie priorytety??
  13. z tego co wiem to przedlift ma klapę na podciśnienie a polift elektryczną
  14. amory 1 BE mają chyba krótszy skok no właśnie jak szukałem w katalogach do B5 BA i BE jest ten sam (przynajmniej bilstein) dopiero od 1BV był krótszy ale spierał się nie będę
  15. Amory 1BA/1BE są takie same z tego co wiem. w B5 pro kit fajnie się prowadził na amorkach 1be/1ba
  16. Nie zapomnij o mnie [emoji13]Ale u Ciebie to hultaj choć jest Właśnie, Trzeba było kupić za niego B8 Kupić to nie problem Hultek mnie na rok utrzymania kosztuje 2100zł (AC/OC, przegląd i 2x wymiana opon w ASO) a takie B8?? No i mam auto z 2014r gdzie części są tańsze niż do B5
  17. Taa i pracownikiem z nienormowanym czasem pracy. Juz nie narzekam kiedys sie dorobie [emoji1]
  18. Majki mi nie grozi wymiana tak że teraz ja mam najstarsza bude w klubie Jeszcze mówię Pati ze mam najstarsze by pinc w klubie to mi doj**ala ze zawsze musze odstawac od reszty [emoji17]
  19. Nie zapomnij o mnie [emoji13]
  20. Ja juz od 2 godzin w robocie ☺Brawo my [emoji1]
  21. Do pracy rodacy. Nie spac¡¡¡

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.