Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
białasa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie kto?? Bo nie wiem czy turlać białasa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek ta firma to Tuplex na Portowej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede ok 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kapelon z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
5 lat. Chyba nie w polsce. Ja mam aku co jeszcze niemiec kupil smiga w najwieksze mrozy. Bracik i ojciec kupowali ze 2 lata i teraz przy - 5 detki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
B6 PSP na średnicówce. Czyżby logi dynamiczne??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to sie porobiło??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez Jednak nie zabka ale tesco- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja w sumie jestem teraz w okolicach strefy.widze ze frekwencja srednia to odpuszczam temat. No chyba ze jakis nagly zwort akcji bedzie..... ...arturo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkiego dobrego w nowym Roku Kurtwa nie wypiłem ani grama alko a łeb mnie napiżdza jak po 4 flaszkach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie, nie imprezuje tam. Zaplanowalem panorame na slask dzis o północy bo jakos lipa w tym roku z sylwkiem- Brak swiatla postojowego w lewej tylnej lampie
Tego jeszcze nie grali- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajny alw zegary zwykle [emoji14] tak btw:- Brak swiatla postojowego w lewej tylnej lampie
Tyle że w b5 postoje są na pojedynczych bezpiecznikach tzn osobno jedna i druga strona ale razem przód tył. jeśli z przodu świecą oba to znaczy że na bezpieczniku jest napięce.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi- ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
diman pół roku na l4 a teraz zaraz urlop. Jak nic interes szefa jebnie w gruz :grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Spoty Katowice i okolice
Zorientuje sie w temacieSpoko... Też szukam.co i jak na chomiku ale.jak sam nie ogarne to bede potrzebował pomocyNaciapane z Z2 Jak wszystkie navi robię z tego http://www.my-navia.pl/index.php?c=53- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wesołych Świąt - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE