Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maniek to Ty żyjesz Żyję, żyję... ale co to za życie egon Doszły nas słuchy że masz się jak pączek w maśle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 Pucek mam coś dla Ciebie Pany nie słyszał ktoś coś by poszukiwali koordynatorki biura/administracja/kadry/obsługa biura itp itd?? Chyba dla Ani... Ja tam nie wnikam na temat podziału obowiązków w kuchni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę na sete.
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Może lepiej nie wywołuj wilka z lasu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 Pucek mam coś dla Ciebie Pany nie słyszał ktoś coś by poszukiwali koordynatorki biura/administracja/kadry/obsługa biura itp itd??
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Hmmm...srebrnych? ... Mam wiela????? [emoji14]Zdzwonimy się jutro niewiem czy mnie stac Jak znam artura to będzie cię stać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W hultaju byłaby całka..sprzedał by go ubezpieczeni i spokój Już nie. Tylko w pierwszym roku jest 100% z faktury. Teraz nie opłaca się go bić bo był bym w plecy. Generalnie jak gliniarz zobaczył Civica i audi to powiedział że jednak solidne budy robią w audi. Civic raczej na złom. Maska błotniki, zderzak, światła. Chłodnice całe ale wpadły do komory. Generalnie drzwi jakoś poopadały i przy błotnikach malutkie szczeliny a na dachu duże się zrobiły. Ale może już tak miał. U mnie dużą cześć impetu przejął hak, pomimo iż zdemontowany to jest solidniejszą konstrukcją niż ori kły. Dlatego martwię się bardziej o to co jest z podłogą. Patrząc po błotnikach to raczej nie ruszone. zderzak ok 1cm wchodzi w stronę koła i rozdęło go na błotnikach lekko. :hi: tak btw- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
??Czoś sie porobilo ? Civic zaparkował mi w tyle. Nie ma źle. Na oko zderzak do roboty, belka z hakiem, i wydech. Zobaczymy jak będzie z podłogą jeszcze ale klapa dostała luzu więc tylni pas coś tam ruszony.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i miałem bezwypadkowe auto- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Też mam srebrne. Ale na tą chwilę lepszym modem będzie nowe auto :facepalm:- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Chyba chcę składanych lusterek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek coś to nawywijał??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurza twarz mogles dzownic- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pomrygane- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Daj koordynaty do tego gościa co spawa dokładki. zderzak wpada za 2 tygnie- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Takie tam z wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie kto jutro??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Spoty Katowice i okolice
Fajna łazienka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to zapodam kapelona z rana. :hi: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE