Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Maniek to Ty żyjesz Żyję, żyję... ale co to za życie egon Doszły nas słuchy że masz się jak pączek w maśle
  2. +1 Pucek mam coś dla Ciebie Pany nie słyszał ktoś coś by poszukiwali koordynatorki biura/administracja/kadry/obsługa biura itp itd?? Chyba dla Ani... Ja tam nie wnikam na temat podziału obowiązków w kuchni
  3. Może lepiej nie wywołuj wilka z lasu
  4. +1 Pucek mam coś dla Ciebie Pany nie słyszał ktoś coś by poszukiwali koordynatorki biura/administracja/kadry/obsługa biura itp itd??
  5. Hmmm...srebrnych? ... Mam wiela????? [emoji14]Zdzwonimy się jutro niewiem czy mnie stac Jak znam artura to będzie cię stać
  6. W hultaju byłaby całka..sprzedał by go ubezpieczeni i spokój Już nie. Tylko w pierwszym roku jest 100% z faktury. Teraz nie opłaca się go bić bo był bym w plecy. Generalnie jak gliniarz zobaczył Civica i audi to powiedział że jednak solidne budy robią w audi. Civic raczej na złom. Maska błotniki, zderzak, światła. Chłodnice całe ale wpadły do komory. Generalnie drzwi jakoś poopadały i przy błotnikach malutkie szczeliny a na dachu duże się zrobiły. Ale może już tak miał. U mnie dużą cześć impetu przejął hak, pomimo iż zdemontowany to jest solidniejszą konstrukcją niż ori kły. Dlatego martwię się bardziej o to co jest z podłogą. Patrząc po błotnikach to raczej nie ruszone. zderzak ok 1cm wchodzi w stronę koła i rozdęło go na błotnikach lekko. :hi: tak btw
  7. ??Czoś sie porobilo ? Civic zaparkował mi w tyle. Nie ma źle. Na oko zderzak do roboty, belka z hakiem, i wydech. Zobaczymy jak będzie z podłogą jeszcze ale klapa dostała luzu więc tylni pas coś tam ruszony.
  8. No i miałem bezwypadkowe auto
  9. Też mam srebrne. Ale na tą chwilę lepszym modem będzie nowe auto :facepalm:
  10. Chyba chcę składanych lusterek
  11. Daj koordynaty do tego gościa co spawa dokładki. zderzak wpada za 2 tygnie
  12. Fajna łazienka
  13. a to zapodam kapelona z rana. :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.