Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę Robotę właśnie skończyłem na dziś i idę się showeringować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się przytoczę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka tu cisza sialalala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i po urlopie Hultek nabił 2kkm bez jęknięcia. Na liczniku dumne 14357km. Jutro mycie i na kolejny rok do garażu :polew: W sumie dziś przejechałem Polskę z góry w dół i po drodze 600m korka bo jakiś koleś dacha strzelił. Tak to pełen lajt, aż jestem w szoku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nie wydaje mi się by była opcja że nie miałeś sterowania wysokością świateł. Albo miałeś ksenon i po dzwonie ktoś tego założył zwykłe światła, Albo będziesz miał gdzieś pod tapicerką wtyczkę. Otwórz klapkę do wymiany żarówki i jeśli są silniczki to zobaczy czy nie masz przypadkiem czujników na wahaczu. Jeśli faktycznie nie ma silniczków to zobacz dokładnie czy masz ori reflektory. Jeśli faktycznie jest jak piszesz to jakiś mało spotykany model P.S. Czy twoje auto nie pochodzi ze Skandynawii??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja odpadam - nadal plażing
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Auto rozpakowane, 300km bezproblemowo ze zwiedzaniem w 4h No to psyt z Powidza ☺- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie :hi:- Spoty Katowice i okolice
thnx za spota- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się zastanawiam bo na 21 i tak jadę na hale to może bym posiedział chwile.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Swoim ale byłem 2 auta za Tobą :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przymierzam się do wypustu gotowej kolekcji mebli na zasadzie wybieram kupuje nie marudzę. Zapowiedź: https://goo.gl/photos/e2Pgwv5DYAax1HV46 5% upustu dla tego co zgadnie co to będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe ja jechałem od strony kato a ty SZO tak że na zjeździe się trafiliśmy. A na montaż jechałem Kończyłem kuchnię i sprawy kosmetyczne załatwiałem. A o 18:30 diman na światłach koło OSP - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE