Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Jak będzie więcej osób niż dwie to wpadłbym, jeśli nie to Artur wpadaj do mnie na działkę, będzie piwko, karczek i dziewczynki Auto sprzedajesz jeszcze? Kupca Ci nagrywam na kijankę Niby sprzedaję ale jakoś ciężko mam się rozstać Wymieniłem żarówki i wgrałem dziś najnowsze mapy. BTW to nie kijanka tylko hultaj
  2. Ja. Jak się obrobię z robotą
  3. Silnik wyjechał :grin: again :grin: Coś czuję że wybebeszenie 4.2 masz już w małym palcu i trwa nie więcej niż 40minut
  4. ad.1 dopiero później to zauważyłem sorry hehe ad.2 dziękuję idzie ku dobremu dzisiaj się dowiedziałem rano, że wychodzę w piątek No to prosto na kebsa A kondycyjnie jak?
  5. Jak dla mnie z piktogramem Tyle że masz z sedaana a nie trumnowoza na nim. Możesz mi odstąpić. A tak serio przytulił bym dwa podobne przyciski ale z AUTO lub DRL jak jest coś takiego w ogóle dostępne
  6. Diman jak zdrówko?? :hi:pomału wyciągają ze mnie ten syf, jeszcze trochę to potrwa ale zmierzają w dobrym kierunku
  7. Diman jak zdrówko?? :hi:
  8. :hi: Ja byłem ale nikogo nie było to zrobiłem rundkę i nawrotka
  9. Jedzie ktoś dzisiaj?? Ja właśnie wróciłem z garażu. Rozebrany cały dolot, układ ciśnienia, odma pęknięta była do tego wszystko zarzygane olejem. Wyczyszczony czujnik położenia wału, zaadoptowana przepustnica na nowo. Oczywiście do "eksponatów muzealnych" części już brak. Uszczelka przepustnicy tylko ASO na wtorek Bylok miał tylko wąż odmy. Pozostała część węży mega sparciała. Wszystko dorabiałem Chociaż i tak jeszcze 2/3 węży nie wymienione ale powiedzmy że jak na 20 lat nie wyglądały źle. Pozostałe sypały się w rękach. Na razie auto pali na dotyk zobaczymy jak będzie dalej
  10. Coś jakaś parapetówa się szykuje?? Tak, w sobotę, ale nie dla Was Będziesz chciał jeszcze szafkę w promocji Kolega
  11. Coś jakaś parapetówa się szykuje??
  12. ja malowalem ocynkiem w sprayu. Po 2 latach wychodza dopiero jakies plamki
  13. Pany przerabial ktos zarowki p13w. W hultku mam drl takie i nie bardzo wiem czym zastapic to zolte gowno
  14. Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piastBiksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw , uszczelnione do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje Gdzie nabyłes te kierunki?? Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piastBiksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw , uszczelnione do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje Gdzie nabyłes te kierunki??
  15. Wszystkiego najlepszego :hi:
  16. Ty masz godziny pracy Wykończysz się chłopie taki mamy klimat
  17. thnx za spota. dopiero do doma dotarłem
  18. ZA JE BI STA Mogę Ci po to podjechać, na spota też się wybieram, chyba że nikt się nie wybiera Będe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.