Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
18:40 korki :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będzie więcej osób niż dwie to wpadłbym, jeśli nie to Artur wpadaj do mnie na działkę, będzie piwko, karczek i dziewczynki Auto sprzedajesz jeszcze? Kupca Ci nagrywam na kijankę Niby sprzedaję ale jakoś ciężko mam się rozstać Wymieniłem żarówki i wgrałem dziś najnowsze mapy. BTW to nie kijanka tylko hultaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja. Jak się obrobię z robotą
-
Takie tam B5 quattro... :)
Silnik wyjechał :grin: again :grin: Coś czuję że wybebeszenie 4.2 masz już w małym palcu i trwa nie więcej niż 40minut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ad.1 dopiero później to zauważyłem sorry hehe ad.2 dziękuję idzie ku dobremu dzisiaj się dowiedziałem rano, że wychodzę w piątek No to prosto na kebsa A kondycyjnie jak?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak dla mnie z piktogramem Tyle że masz z sedaana a nie trumnowoza na nim. Możesz mi odstąpić. A tak serio przytulił bym dwa podobne przyciski ale z AUTO lub DRL jak jest coś takiego w ogóle dostępne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman jak zdrówko?? :hi:pomału wyciągają ze mnie ten syf, jeszcze trochę to potrwa ale zmierzają w dobrym kierunku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman jak zdrówko?? :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Ja byłem ale nikogo nie było to zrobiłem rundkę i nawrotka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedzie ktoś dzisiaj?? Ja właśnie wróciłem z garażu. Rozebrany cały dolot, układ ciśnienia, odma pęknięta była do tego wszystko zarzygane olejem. Wyczyszczony czujnik położenia wału, zaadoptowana przepustnica na nowo. Oczywiście do "eksponatów muzealnych" części już brak. Uszczelka przepustnicy tylko ASO na wtorek Bylok miał tylko wąż odmy. Pozostała część węży mega sparciała. Wszystko dorabiałem Chociaż i tak jeszcze 2/3 węży nie wymienione ale powiedzmy że jak na 20 lat nie wyglądały źle. Pozostałe sypały się w rękach. Na razie auto pali na dotyk zobaczymy jak będzie dalej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś jakaś parapetówa się szykuje?? Tak, w sobotę, ale nie dla Was Będziesz chciał jeszcze szafkę w promocji Kolega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś jakaś parapetówa się szykuje??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja malowalem ocynkiem w sprayu. Po 2 latach wychodza dopiero jakies plamki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany przerabial ktos zarowki p13w. W hultku mam drl takie i nie bardzo wiem czym zastapic to zolte gowno
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piastBiksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw , uszczelnione do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje Gdzie nabyłes te kierunki?? Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piastBiksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw , uszczelnione do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje Gdzie nabyłes te kierunki??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkiego najlepszego :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty masz godziny pracy Wykończysz się chłopie taki mamy klimat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spota. dopiero do doma dotarłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ZA JE BI STA Mogę Ci po to podjechać, na spota też się wybieram, chyba że nikt się nie wybiera Będe