Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Rozmowni jesteście nie ma co
  2. Spox Chcociaż nagaro blue ładne. A teraz wyjdzie to: :polew:
  3. Same kapelusze :hi: Postaram się dziś wpaść. Może nie będę o 18 ale tak czy siak będę w gl 19:00 19:30
  4. "eres" w tej cenie
  5. Kumpel ma piwniczkę a co? Szukam pewnych info ale jutro już się chyba problem rozwiąże
  6. Pierwszy raz tak. Ja przy poprzednim montażu po prostu nie zakładałem tam klipsa i teraz było 10 minut roboty ze schowkiem i gotowe. Ten klips jest centralnie na środku konsoli. Niekturzy łamią po prostu ten pręcik ale ciężko to zrobić tak by nie pogiąć listwy
  7. Pany zajmuje się ktoś gastronomią na śląsku??
  8. Nie myje bo wkur***m się tylko wgniotkami i kolejnymi rysami, które systematycznie mi fundują sąsiedzi. Co do fot to chodziło mi o pomalowane dekory. Foto nie oddają realu. Kolor z daleka wygląda jak ciemna satyna, przy bliższym kontakcie widać że to półmat. Jak by się przypatrzeć to taki piaskowy w strukturze. Ładnie się mieni przy zimnym białym ledzie. W sumie w kazdym świetle wygląda inaczej ten kolor. Cieszę się że ziarno w lakierze się nie zlało i nie ma pasów (bo ten typ lakieru ma taką tendencję). Kolejny etap moicj lakierniczych osiągnięć to będzie malowanie zdesia chyba od razu też tylny będę malował bo wygląda jak po wojnie. Osłona przegubu ogarnięta w sobotę ale druga też już się sypie. w prawdzie nie wylewa się smar ale widać takie mikropęknięcia więc to tylko kwestia czasu aż szczeli. No cóż 20 lat zrobiło swoje. P.S. Dziś rano cudem unikłem dzwona. Koleś mi wyjechał z podpożądkowanej. Pati mało nie przeskoczyła z fotela pasażera na kierowcy. Od dawna se obiecuje że jak się ktoś napatoczy to wale jak w dym. Niestety zdrowy odruch znowu wziął górę.
  9. Trochę upik ostatnich prac:
  10. Nie ma lekko to auto przy Tobie
  11. hehe secio widze grubo działasz P.S. Mój adr dalej leje olej
  12. a idź. Pięknie to one mogą wyglądać na jakimś cadilacu
  13. Po bandziej pojechałeś ostro widzę
  14. Dziś ok 11 w Sosnowsi przy Fashion house A4 B5 polift rejka K..... na ramkach klubowych
  15. No to widzę że grubo było. Szkoda że nie mogłem zostać dłużej. P.S. Macie pozdrowienia od Bulika
  16. Wariaty dzięki za spota Do roboty spiochy
  17. To jedziemy na arene wpierw czy jak??
  18. Ja będę ok 19:00 (bo na 18 jadę jeszcze do klienta). Z racji że jutro szykuje się "hard job" to mogę dwa kielony symbolicznie wychylić. P.S. Od naszej ostatniej imprezy w Mironowym biurze została biała żubrówka napoczęta więc ją przyniosę i można dokończyć.
  19. Jutro Cie przytulimy na spocie Gdybyć miał cycki i blond włosy to może. Tak to podziękuje Znaczy się taką? Tankowal bym do pelna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.