Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozmowni jesteście nie ma co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spox Chcociaż nagaro blue ładne. A teraz wyjdzie to: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Same kapelusze :hi: Postaram się dziś wpaść. Może nie będę o 18 ale tak czy siak będę w gl 19:00 19:30- Spoty Katowice i okolice
"eres" w tej cenie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kumpel ma piwniczkę a co? Szukam pewnych info ale jutro już się chyba problem rozwiąże- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Pierwszy raz tak. Ja przy poprzednim montażu po prostu nie zakładałem tam klipsa i teraz było 10 minut roboty ze schowkiem i gotowe. Ten klips jest centralnie na środku konsoli. Niekturzy łamią po prostu ten pręcik ale ciężko to zrobić tak by nie pogiąć listwy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany zajmuje się ktoś gastronomią na śląsku??- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Nie myje bo wkur***m się tylko wgniotkami i kolejnymi rysami, które systematycznie mi fundują sąsiedzi. Co do fot to chodziło mi o pomalowane dekory. Foto nie oddają realu. Kolor z daleka wygląda jak ciemna satyna, przy bliższym kontakcie widać że to półmat. Jak by się przypatrzeć to taki piaskowy w strukturze. Ładnie się mieni przy zimnym białym ledzie. W sumie w kazdym świetle wygląda inaczej ten kolor. Cieszę się że ziarno w lakierze się nie zlało i nie ma pasów (bo ten typ lakieru ma taką tendencję). Kolejny etap moicj lakierniczych osiągnięć to będzie malowanie zdesia chyba od razu też tylny będę malował bo wygląda jak po wojnie. Osłona przegubu ogarnięta w sobotę ale druga też już się sypie. w prawdzie nie wylewa się smar ale widać takie mikropęknięcia więc to tylko kwestia czasu aż szczeli. No cóż 20 lat zrobiło swoje. P.S. Dziś rano cudem unikłem dzwona. Koleś mi wyjechał z podpożądkowanej. Pati mało nie przeskoczyła z fotela pasażera na kierowcy. Od dawna se obiecuje że jak się ktoś napatoczy to wale jak w dym. Niestety zdrowy odruch znowu wziął górę.- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Trochę upik ostatnich prac:- Takie tam B5 quattro... :)
Nie ma lekko to auto przy Tobie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Spoty Katowice i okolice
hehe secio widze grubo działasz P.S. Mój adr dalej leje olej- Spoty Katowice i okolice
a idź. Pięknie to one mogą wyglądać na jakimś cadilacu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po bandziej pojechałeś ostro widzę- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś ok 11 w Sosnowsi przy Fashion house A4 B5 polift rejka K..... na ramkach klubowych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to widzę że grubo było. Szkoda że nie mogłem zostać dłużej. P.S. Macie pozdrowienia od Bulika- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wariaty dzięki za spota Do roboty spiochy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Good idea- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jedziemy na arene wpierw czy jak??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę ok 19:00 (bo na 18 jadę jeszcze do klienta). Z racji że jutro szykuje się "hard job" to mogę dwa kielony symbolicznie wychylić. P.S. Od naszej ostatniej imprezy w Mironowym biurze została biała żubrówka napoczęta więc ją przyniosę i można dokończyć.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro Cie przytulimy na spocie Gdybyć miał cycki i blond włosy to może. Tak to podziękuje Znaczy się taką? Tankowal bym do pelna- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Rozpal ognisko - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE