Treść opublikowana przez horny devil
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
aaaa malowanko
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Mi osobiście 2 się mega podoba ale lada chwila co drugie auto będzie na tym. Osobiście celował bym w coś czego jeszcze nie ma (np lambo) lub poszukał jakiejś alternatywy
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
co jest?? wszyscy cali??
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
mnie to nie podchodzi a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz a założysz się o butelczynę ? nie malowałem...pomaluję razem z przednią A będzie w końcu okazja ją razem wypić??
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz
-
Spoty Katowice i okolice
co to sie stanelo??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z nimi źle bez nich też co poradzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze że wczoraj umyłem auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Thnx za spota. Już po robocie ale w pierwszej chwili z racji temperatur nie szło pracować. Pojechaliśmy na karty i zrobiłem życiówkę dzis https://drive.google.com/file/d/0B5b3tpP_TZyxcGk3eUphSEhYMWo1cXZCRUtwaEZ4NWxWVGpr/view?usp=sharing I nawet załapałem się top dnia. 10 bo 10 ale zawsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się zamelduje pkt 18 niestety będę musiał ok 19:30 zwijać żagle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale sztuka naprawdę doinwestowana. Wszystko świeci się jak u Gracjana. Auto zero rdzy, wszystko porobione i na wszystko rachunki, Ostatnio rozrząd INA... sporo też części kupionych w ASO. Powód sprzedaży to S6plus które stoi na placu i chyba jest jeszcze bardziej wychuchane niż ta eska. No i 290 kucy a do tego LPG które obniża jako tako koszty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Interesuje mnie tylko maxi life z tą esą to chyba chwilowe wahanie nastroju miałem zwłaszcza że cena 25kzł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AEC Q i automat w LPG- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany bo mam zagwozdkę. Doradzicie?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A dopiero co mówiłeś że w touranie w końcu zakupy Ci się mieszczą :grin: gratki zakupu Z kim nie gadam to mi nawija że o BMW myśli/kupuje/kupił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty sie znasz (lol)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A miały być z szyn kolejowych ,czy k...a z czego ?To plasticzek ozdobno /dekoracyjny pochłaniający niewielkie energie. Co się dziwisz. Księgowi rządzą. W każdej branży tak jest. Tylko że my jeździmy B5 b6 gdzie jakoś to się kupy trzymało. Mam przykład z meblarstwa (poza blumem) gwarancja na wszystko jest 2 lata A jak to powiesz klientowi to Ci wyjadą z textem że ich poprzednia kuchnia była z 198Xr. I działała. Ekonomia, ekonomia, ekonomia. Wszystko sie ma psuć po okresie gwarancji i to najlepiej tak by trzeba było to wymienić na nowe. Pomijam fakt że lada chwila pęknięta atrapa bądź kratka zderzaka będzie dyskwalifikowała auto z użytku. Myślicie że dlaczego teraz są plastikowe klosze a nie szklane w auta. Szklane za długo wytrzymywały- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spota. Superb ładny. Były szefo miał. Fajnie to śmiga jak na tą masę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja na 99% się wyrobie. o 17 mam pomiary a potem na zlota- Spoty Katowice i okolice
W SZ przeleciał grad. Nie duży ale zawsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaprosisz Mario na pifko to pół dzielnicy będzie świecić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja zakładałem tak jak napisy na sprężynie. tzn by nie były do góry nogami Poszło PW w sprawie gabloty - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE