Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. aaaa malowanko
  2. Mi osobiście 2 się mega podoba ale lada chwila co drugie auto będzie na tym. Osobiście celował bym w coś czego jeszcze nie ma (np lambo) lub poszukał jakiejś alternatywy
  3. co jest?? wszyscy cali??
  4. mnie to nie podchodzi a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz a założysz się o butelczynę ? nie malowałem...pomaluję razem z przednią A będzie w końcu okazja ją razem wypić??
  5. a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz
  6. co to sie stanelo??
  7. Z nimi źle bez nich też co poradzisz
  8. dobrze że wczoraj umyłem auto
  9. Thnx za spota. Już po robocie ale w pierwszej chwili z racji temperatur nie szło pracować. Pojechaliśmy na karty i zrobiłem życiówkę dzis https://drive.google.com/file/d/0B5b3tpP_TZyxcGk3eUphSEhYMWo1cXZCRUtwaEZ4NWxWVGpr/view?usp=sharing I nawet załapałem się top dnia. 10 bo 10 ale zawsze
  10. Ja się zamelduje pkt 18 niestety będę musiał ok 19:30 zwijać żagle
  11. No ale sztuka naprawdę doinwestowana. Wszystko świeci się jak u Gracjana. Auto zero rdzy, wszystko porobione i na wszystko rachunki, Ostatnio rozrząd INA... sporo też części kupionych w ASO. Powód sprzedaży to S6plus które stoi na placu i chyba jest jeszcze bardziej wychuchane niż ta eska. No i 290 kucy a do tego LPG które obniża jako tako koszty
  12. Interesuje mnie tylko maxi life z tą esą to chyba chwilowe wahanie nastroju miałem zwłaszcza że cena 25kzł
  13. Pany bo mam zagwozdkę. Doradzicie?
  14. A dopiero co mówiłeś że w touranie w końcu zakupy Ci się mieszczą :grin: gratki zakupu Z kim nie gadam to mi nawija że o BMW myśli/kupuje/kupił
  15. A miały być z szyn kolejowych ,czy k...a z czego ?To plasticzek ozdobno /dekoracyjny pochłaniający niewielkie energie. Co się dziwisz. Księgowi rządzą. W każdej branży tak jest. Tylko że my jeździmy B5 b6 gdzie jakoś to się kupy trzymało. Mam przykład z meblarstwa (poza blumem) gwarancja na wszystko jest 2 lata A jak to powiesz klientowi to Ci wyjadą z textem że ich poprzednia kuchnia była z 198Xr. I działała. Ekonomia, ekonomia, ekonomia. Wszystko sie ma psuć po okresie gwarancji i to najlepiej tak by trzeba było to wymienić na nowe. Pomijam fakt że lada chwila pęknięta atrapa bądź kratka zderzaka będzie dyskwalifikowała auto z użytku. Myślicie że dlaczego teraz są plastikowe klosze a nie szklane w auta. Szklane za długo wytrzymywały
  16. thnx za spota. Superb ładny. Były szefo miał. Fajnie to śmiga jak na tą masę
  17. ja na 99% się wyrobie. o 17 mam pomiary a potem na zlota
  18. W SZ przeleciał grad. Nie duży ale zawsze
  19. Zaprosisz Mario na pifko to pół dzielnicy będzie świecić
  20. Ja zakładałem tak jak napisy na sprężynie. tzn by nie były do góry nogami Poszło PW w sprawie gabloty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.