Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron jeszcze nie ta pora. Ale kto wie kiedyś się zgłoszę. Ale nie na auto jak już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zarobas :grin: :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
7000 zł max to byłem oglądać ale jeszcze budżet nie ten http://otomoto.pl/oferta/ford-tourneo-connect-grand-tourneo-connect-7-miejsc-ID6y6yop.html . Chyba że z netto zrobią brutto - VAT Tak se właśnie wracałem z hali i kurde sentyment mam do tego auta. Jak mam oddać za drobne to chyba wole go mieć na weekend i cieszyć się z jazdy Hultek dno zero jazdy, zero frajdy, zero polotu. Jedynie przemawia za nim pewność każdego przejechanego km. Ford no niby wygodny, nawet to jakoś wygląda jak na puszkę ale 115km przy tej budzie szału nie robi no i ten DPF Reasumując wole się wk***iać na a4 że pali, że się nic nie mieści do sedana, że stary..... ale morda mi się śmieje na sam widok i na każdy przejechany km :decayed: A swoją drogą przestaje się dziwić arturowi że reanimuje wiecznie to dwa i 1/2. Chyba mam ten sam syndrom.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany! Pytanie do znawców. Ile realnie mogę dostać za mojego parcha?? Wiecie raczej jak wygląda i co jest pomodzone. Mechanicznie itp itd 100% sprawne. Auto pewne i bez dzwona. Dziś mnie zaczepił znajomy stolarz że by go odkupił. Ma kilka ciekawych aut na placu. Rzuciłem 10kzł tak dla picu. Realnie zaproponował niższą kwotę wiadomo, która dała mi jednak do myślenia. Gościu się w miarę zna na samochodach i skoro siadł "do stołu" to znaczy że jednak nie takie złe to moje wozidło.
-
Spoty Katowice i okolice
te okolniki będą tak wystawać ?? )))Finalnie Lubię to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Osiek pod Julą ok 11-12
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tym razem nie zawiodlem Thnx za spot tomaszu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też widzę zadowolony z perspektywy pracy dziś. Ja już też działam od 7:00 Będę dziś na 100% nie tak jak ostatnio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie bedzie ktoś dziś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To pewnie Ci kierowcy co myślą że są półautomaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wydaje mi sie ze mam wlasnie te elektromagnetyczne. Na zasadzie on/off, slychac taki charakterystyczny "cyk"przy uruchamianiu. Zastanawiam sie co to moze byc z ta utrata mocy. Ewidentne to jest przy wzroscie temp zew. P.s. montaz icka tu nie pomoże
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany pytanie natury technicznej. Czy sprzęgło klimatyzacji jak się włączy to ma stały opór czy przepuszcza w zależności od zapotrzebowania?? Mam wrażenie że im cieplej tym klima robi większy opór a przez to auto ledwo mi się kula. po wyłączeniu klimy raczej jeździ ale to trudno wytestować. Mechanior wspominał o tym że przy uruchomieniu klimy słychać pomału sprzęgło z klimy. Pytanie tylko czy to ma aż taki wpływ na moc silnika?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ma te same... wiem przecież. Poziom wiedzy autora jest zatrważający Turek sprzedany??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://moto.onet.pl/top-10-10-tysiecy-naprawde-fajne-auta-za-male-pieniadze/9b31y6 Sedan ma nietrwale przednie zawieszenie. A avant ma inne??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Postawie, postawie Powiem Ci Pucek, że jestem mega zdecydowany i widzę że ona też i tak się składa że jesteśmy 3-cią parą wśród moich znajomych którzy planują szybko sie pobrać Wydaje mi się że nie ma reguły na to po jakim czasie się oświadczać, jak się czuje ze to jest to co ma być to nie ma co zwlekać Czuć jak czuć, ale ja od zawsze wyznaję zasadę że wszystko się zmienia po zamieszkaniu razem, tutaj ukrywają się problemy i nieporozumienia moja czeka 8 czy 9 rok już jakoś Mieszkamy razem 5. Na razie mi nie śpieszno do wesel. Znam takich co po takim stażu się rozstali, Inni hajtali się po 3miechach i żyją razem x lat. Na to raczej nie ma reguły i przepisu. Kwestia charakterów. Nie mniej jednak gratuluję i życzę powodzenia na dalszej drodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba, doj**ałeś do pieca PS. Ale przyjedź tym do Zatoru - popłynie z nurtem rzeki - będzie fajnie. Od razu zrobimy ściepe i kasę CI oddamy - nawet tego nie odczujesz, a życie uratowane PS 2. ja pierdoe, jak można fajne auto zamienić na taki shit Tak, byłem szczery... +10 Seba rozumiem że nie masz czym do pracy się kulać i to przejściowe jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie dam rady chyba ze bedziecie ok21 jeszcze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Liczysz że Ci pomnik wybudują?? P.S. Mam jeszcze Twoją mikołajkową wlepko-cegiełkę :grin: lekko wyblakła już :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też będę o 18 i zwijam żagle przed 19- Spoty Katowice i okolice
:hi: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE