Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I słusznie bo się bydło zrobiło.. Odezwał się posiadacz bypińć Ja wiem czy bydło. Specyficzni ludzie to i specyficzna atmosfera. nikt nikogo nie zmusza by tam zaglądać. Wiedzę chopaki mają konkretną a to że się przy tym dobrze bawią na "swój" sposób to nie powinno nikogo dziwić. Ciekawe czy admini zamkną Mirona za szydere na każdym spocie?? P.S. Nic do Ciebie nie mam miron. Po porstu byłeś pierwszym lepszym przykładem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamknęli wątek batalionu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sorry Seba ale chyba zjebAłeś misję z tymi kołami. Za dużo czarnego i teraz te dokładki i progi walą w oczy. No i czarne światła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Nawet jak odrobisz l4 i tak będziesz szybciej na emeryturze jak ja- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Super się autko prezentuje. Co do rejki będę też przerabiał podobny patent u siebie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hahahah dobre Do poznania dosc kawalek I gdzie jest adres email??- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Ja też się dożywiałem chyba przez 2 lata potem aku nie dawały już rady. Zanabyłem festoola i to przesiadka w c**** ale cena też powala.- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
I tak spoko wyszło. Generalnie przedliftowy zdesio jest kijowy do modzenia bo jest mocno zaokrąglony u dołu. Widzę bovaria (chyba) ogarnia temat- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
nie jest troszkę za mocno cofnięta??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
druga połowa czerwca zawsze To wiem, chodzilo mi o dokladna date.z tego co Mirek kiedyś wspomniał to 12-14.06 Kuzwa bracik sie hajta akurat. Ani bukowina ani zator Bry Horny, albo My mamy tego samego Brata albo ja o czymś nie wiem, mój też się hajta 13.06 Dziś nic mnie nie zdziwi- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
yyyy a nie było też automatów?? Ja mam chyba taki licznik w doma co się automatycznie ściemniał i rozjaśniał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No kiedys wiodlem spokojne statyczne zycie na 1Ba i felga 15" pieniadze pakowalem do skarpety a teraz? odliczanie idile brakuje do kolejnego moda 《lol》 Maniek ja cie prosze. Moze odrazu cale wesele w zatorze. Swoja droga miron jak chciales wozic mojego brata do kosciola i byc w zatorze jednoczesnie?? Lol A tak na serio to gamon drsowozem jedzie i to jeszcze w najgorszym wydaniu 3 ze swiatlami od lanosa facepalm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ze tez na to nie wpadlem.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
druga połowa czerwca zawsze To wiem, chodzilo mi o dokladna date. z tego co Mirek kiedyś wspomniał to 12-14.06 Kuzwa bracik sie hajta akurat. Ani bukowina ani zator- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz szukam dwa i pół- Spoty Katowice i okolice
Sprzedaj.... mi recaro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spox Nie wiem czy dam rade sie dzis ogarnąć. Ostatnio znowu dobe mam za krótką :/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron chyba coś ostatnio o tym wspominaliście http://www.forum.alfaholicy.org/porady_przy_zakupie/65049-przekret_na_podatku_vat_przy_sprzedazy_auta_przeczytaj_nim_kupisz_samochod.html- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Sory ze sie wtyrkne ale ustawiales kiedys ta ramke szyby?? Ja wymienialem i mi szuszczy luft powyzej 140- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Wiem wiem. Nie chcialem opuszczac auta by nie zj***c dystansu. Et felgi jest zjebane bo 35. W zeszlym roku mialem 10mm. musialem kolnierz obcinac. Teraz mam niby 15mm chociaz musze zmierzyc bo na oko to maja max 12-13 i kolnierz nie wchodzi. 10 daje na przod teraz a te wieksze na tyl. Moze bez centrowania bedzie to jakos dzialac- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Tak na serio to dystans nie dochodził do piasty bo w oście te czopy są jakieś zjebane. na 10mm musiałem prawie cały go spiłować a teraz niby grubszy ale też mu brakuje mm do tego by dolegał do piasty. Co do rolowania. Jakoś to do mnie nie przemawia. A że mam zdrowe ranty to wolę tego nie psuć- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Ach taki tam drobny zderzaczek. Progi mi sie podobaja. W sumie to nie wiem co wy chcecie od tych przedliftowych. Ani sie nie piaskuja a spodnie mozna se latwo uj***c przy wsiadaniu lol chyba trochę za szeroko :wallbash:- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
co do kierunków to od fabii p&p podchodzą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice